Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2013-2014

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 73 24 1 5 86 29
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 62 18 8 4 69 37
3. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 54 16 6 8 70 50
4. Polonia Kępno 30 51 16 3 11 68 44
5. Astra Krotoszyn 29 51 16 3 10 55 38
6. Stal Pleszew 30 49 16 1 13 76 44
7. Barycz Janków Przygodzki 29 48 14 6 9 66 50
8. KS Opatówek 30 44 13 5 12 51 42
9. Odolanovia Odolanów 29 44 13 5 11 49 46
10. Pogoń Trębaczów 30 42 13 3 14 58 54
11. Czarni Dobrzyca 30 40 11 7 12 53 68
12. Zieloni Koźminek 30 38 10 8 12 45 51
13. Piast Czekanów 29 36 10 6 13 53 60
14. Żaki Taczanów 30 20 6 2 22 29 85
15. LZS Trzcinica 30 16 3 7 20 39 77
16. Sokół Bralin 30 9 2 3 25 22 114

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 14 38 12 2 0 62 10
2. LKS Czarnylas 14 25 7 4 3 31 22
3. Astra Krotoszyn 14 20 6 2 6 27 30
4. Pogoń Trębaczów 14 19 6 1 7 30 25
5. Barycz Janków Przygodzki 14 18 5 3 6 36 36
6. Zębców Ostrów Wlkp. 14 16 5 1 8 25 41
7. Orzeł Mroczeń 14 13 4 1 9 25 49
8. Odolanovia Odolanów 14 11 3 2 9 11 34

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Lech II Poznań 22 55 18 1 3 102 15
2. Górnik Konin 24 41 13 2 9 54 45
3. Marcinki Kępno 23 40 12 4 7 48 33
4. Stal Pleszew 24 37 11 4 9 42 34
5. Włókniarz 1925 Kalisz 23 29 9 2 12 36 53
6. Olimpia Koło 23 21 6 3 14 31 51
7. Centra Ostrów Wlkp. 23 12 4 0 19 13 95

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz 1925 Kalisz 8 16 5 1 2 28 20
2. Stal Pleszew 8 15 5 0 3 36 10
3. Korona-Pogoń Stawiszyn 8 15 4 3 1 29 9
4. Liskowiak Lisków 8 9 2 3 3 23 21
5. Błękitni-Sparta Kotlin 8 1 0 1 7 9 65

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Zieloni Koźminek 14 33 11 0 3 38 14
2. Stal Pleszew 14 29 9 2 3 47 21
3. Ostrovia II Ostrów Wlkp. 14 23 7 2 5 40 24
4. Jarota Jarocin 14 20 6 2 6 26 21
5. Wicher Mycielin 14 18 5 3 6 26 36
6. Centra Ostrów Wlkp. 14 17 5 2 7 19 33
7. Błękitni Sparta Kotlin 14 12 3 3 8 22 40
8. Włókniarz II 1925 Kalisz 14 7 1 4 9 19 48

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Czarni Dobrzyca 10 27 9 0 1 39 9
2. Antonio Jarocin 10 24 8 0 2 40 10
3. Stal Pleszew 10 14 4 2 4 25 23
4. GKS Jaraczewo 10 13 4 1 5 30 35
5. Antonio WKS Jarocin 10 7 2 1 7 13 42
6. Grom Golina 10 2 0 2 8 5 33

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
JS 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Polonia Środa Wlkp.
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 28.09.2019
godz. 11:00
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
SB 29.09.2019
godz. 16:00
Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew
S 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
SB 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1 : 4
SB Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0 : 1
JS UKS Śrem KS Stal Pleszew 4 : 0
JS KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 1 : 1
SB KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2 : 0
S KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6 : 0
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0 : 1
SB KS Kamień KS Stal II Pleszew 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 6 18
2. Odolanovia Odolanów 6 18
3. KS Stal Pleszew 6 15
4. SKP Słupca 6 13
5. Orzeł Mroczeń 6 11
6. Astra Krotoszyn 6 10
7. Raszkowianka Raszków 6 9
8. Polonus Kazimierz Biskupi 6 9
9. Piast Kobylin 6 7
10. Tulisia Tuliszków 6 7
11. Victovia Witkowo 6 6
12. GKS Sompolno 6 4
13. MKS Tur 1921 Turek 6 4
14. Piast Czekanów 6 4
15. Zefka Kobyla Góra 6 1
16. Zjednoczeni Rychwał 6 1

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 4 9
2. Las Kuczków 2 6
3. Liskowiak Lisków 0 0
4. Pelikan Nowy Karolew 0 0
5. Piast II Grodziec 0 0
6. RKS Radliczyce 0 0
7. Victoria II Skarszew 0 0
8. Sparta Russów 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. UKS Śrem 1 3
3. Przemysław Poznań 1 1
4. Stainer Polonia Leszno 1 1
5. KKS 1925 Kalisz 0 0
6. MKS Kania Gostyń 0 0
7. Marcinki Kępno 0 0
8. Obra 1912 Kościan 0 0
9. Odolanovia Odolanów 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook