Poznaj zawodników Stali


trampkarze starsi - skład w sezonie 2013-2014
Kaliska Klasa Okręgowa

trener

Andrzej Latański - trener

Andrzej Latański
tel. 511 694 686

skład drużyny

Patryk Michalak

Patryk Michalak - bramkarz
data urodzenia: 24.06.1999
waga: 96 kg
wzrost: 180 cm

Jakub Kujawa

Jakub Kujawa - bramkarz
data urodzenia: 28.01.2000
waga: 54 kg
wzrost: 167 cm

Jakub Owczarz

Jakub Owczarz - bramkarz
data urodzenia: 28.07.2000
waga: 66 kg
wzrost: 174 cm

Bartosz Jędrzejak

Bartosz Jędrzejak - obrońca
data urodzenia: 09.10.2000
waga: 69 kg
wzrost: 157 cm

Wojciech Mehr

Wojciech Mehr - obrońca
data urodzenia: 13.01.1999
waga: 49 kg
wzrost: 157 cm

Samuel Minoga

Samuel Minoga - obrońca
data urodzenia: 16.12.2000
waga: 43 kg
wzrost: 159 cm

Krzysztof Urbaniak

Krzysztof Urbaniak - obrońca
data urodzenia: 02.01.1999
waga: 54 kg
wzrost: 173 cm

Patryk Wojciechowski

Patryk Wojciechowski - obrońca
data urodzenia: 02.02.2000
waga: 54 kg
wzrost: 160 cm

Adam Zacharczuk

Adam Zacharczuk - obrońca
data urodzenia: 28.09.2000
waga: 53 kg
wzrost: 170 cm

Mateusz Fabisiak

Mateusz Fabisiak - obrońca
data urodzenia: 01.01.1999
waga: 87 kg
wzrost: 179 cm

Szymon Grzesiak

Szymon Grzesiak - obrońca
data urodzenia: 21.02.1999
waga: 65 kg
wzrost: 183 cm

Norbert Garlej

Norbert Garlej - obrońca
data urodzenia: 06.12.2000
waga: 69 kg
wzrost: 183 cm

Kacper Kałużny

Kacper Kałużny - pomocnik
data urodzenia: 06.04.2000
waga: 51 kg
wzrost: 172 cm

Wojciech Ostapowicz

Wojciech Ostapowicz - pomocnik
data urodzenia: 08.06.1999
waga: 56 kg
wzrost: 169 cm

Krzysztof Ruciński

Krzysztof Ruciński - pomocnik
data urodzenia: 08.12.2000
waga: 47 kg
wzrost: 151 cm

Bartłomiej Korach

Bartłomiej Korach - pomocnik
data urodzenia: 08.08.1999
waga: 64 kg
wzrost: 178 cm

Jakub Sobczak

Jakub Sobczak - pomocnik
data urodzenia: 27.08.2000
waga: 48 kg
wzrost: 167 cm

Mateusz Lechman

Mateusz Lechman - pomocnik
data urodzenia: 24.05.2000
waga: 57 kg
wzrost: 167 cm

Piotr Sobiejewski

Piotr Sobiejewski - pomocnik
data urodzenia: 11.12.1999
waga: 63 kg
wzrost: 177 cm

Mateusz Niewiada

Mateusz Niewiada - pomocnik
data urodzenia: 24.07.2000
waga: 54 kg
wzrost: 172 cm

Szymon Rudziński

Szymon Rudziński - pomocnik
data urodzenia: 18.01.2001
waga: 47 kg
wzrost: 165 cm

Michał Bursztynowicz

Michał Bursztynowicz - pomocnik
data urodzenia: 03.05.2000
waga: 55 kg
wzrost: 174 cm

Kamil Walczak

Kamil Walczak - pomocnik
data urodzenia: 14.05.2000
waga: 58 kg
wzrost: 171 cm

Jakub Grabarek

Jakub Grabarek - pomocnik
data urodzenia: 13.04.2000
waga: 53 kg
wzrost: 171 cm

Igor Twardowski

Igor Twardowski - pomocnik
data urodzenia: 14.12.2000
waga: 36 kg
wzrost: 152 cm

Michał Wachowiak

Michał Wachowiak - pomocnik
data urodzenia: 17.10.2000
waga: 45 kg
wzrost: 150 cm

Łukasz Danielak

Łukasz Danielak - pomocnik
data urodzenia: 14.12.1999
waga: 55 kg
wzrost: 175 cm

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk - pomocnik
data urodzenia: 24.10.2000
waga: 52 kg
wzrost: 166 cm

Andrzej Skorczyk

Andrzej Skorczyk - pomocnik
data urodzenia: 19.09.1999

Szymon Gatak

Szymon Gatak - pomocnik
data urodzenia: 02.08.2000
waga: 56 kg
wzrost: 169 cm

Szymon Skowroński

Szymon Skowroński - pomocnik
data urodzenia: 18.03.1999
waga: 64 kg
wzrost: 179 cm

Paweł Matłoka

Paweł Matłoka - napastnik
data urodzenia: 29.09.1999
waga: 51 kg
wzrost: 163 cm

Tomasz Kazur

Tomasz Kazur - napastnik
data urodzenia: 09.08.1999
waga: 60 kg
wzrost: 168 cm

Jacek Janecki

Jacek Janecki - napastnik
data urodzenia: 14.09.2000
waga: 40 kg
wzrost: 154 cm

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook