Poznaj zawodników Stali


b-klasa - terminarz i wyniki ligowe
Klasa B - sezon 2019-2020

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
24.08.2019, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew Las Kuczków 2:4
24.08.2019, godz. 16:00 Błękitni Sparta Kotlin Pelikan Nowy Karolew :
25.08.2019, godz. 11:00 Sparta Russów Piast II Grodziec :
25.08.2019, godz. 11:00 RKS Radliczyce Liskowiak Lisków :
25.08.2019, godz. 16:00 Victoria II Skarszew KS Kamień :

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
31.08.2019, godz. 00:00 KS Kamień KS Stal II Pleszew 0:6
31.08.2019, godz. 00:00 Liskowiak Lisków Błękitni Sparta Kotlin :
31.08.2019, godz. 00:00 Piast II Grodziec Pelikan Nowy Karolew :
01.09.2019, godz. 11:00 Las Kuczków RKS Radliczyce :
01.09.2019, godz. 11:00 Korona Chełmce Victoria II Skarszew :

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
07.09.2019, godz. 00:00 Pelikan Nowy Karolew Liskowiak Lisków :
07.09.2019, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2:0
07.09.2019, godz. 16:00 Błękitni Sparta Kotlin Las Kuczków 0:9
08.09.2019, godz. 11:00 RKS Radliczyce KS Kamień :
08.09.2019, godz. 16:00 Victoria II Skarszew Sparta Russów :

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
14.09.2019, godz. 00:00 Piast II Grodziec Liskowiak Lisków :
14.09.2019, godz. 00:00 KS Kamień Błękitni Sparta Kotlin :
15.09.2019, godz. 11:00 Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0:1
15.09.2019, godz. 11:00 Las Kuczków Pelikan Nowy Karolew :
15.09.2019, godz. 11:00 Korona Chełmce RKS Radliczyce :

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
21.09.2019, godz. 00:00 Pelikan Nowy Karolew KS Kamień :
21.09.2019, godz. 00:00 Liskowiak Lisków Las Kuczków :
21.09.2019, godz. 16:00 Błękitni Sparta Kotlin Korona Chełmce :
22.09.2019, godz. 11:00 RKS Radliczyce Sparta Russów :
22.09.2019, godz. 16:00 Victoria II Skarszew Piast II Grodziec :

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
28.09.2019, godz. 00:00 KS Kamień Liskowiak Lisków :
28.09.2019, godz. 00:00 Piast II Grodziec Las Kuczków :
28.09.2019, godz. 00:00 Sparta Russów Błękitni Sparta Kotlin :
29.09.2019, godz. 00:00 Korona Chełmce Pelikan Nowy Karolew :
29.09.2019, godz. 16:00 Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew 1:3

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
05.10.2019, godz. 00:00 Pelikan Nowy Karolew Sparta Russów :
05.10.2019, godz. 00:00 Liskowiak Lisków Korona Chełmce :
06.10.2019, godz. 11:00 Las Kuczków KS Kamień :
06.10.2019, godz. 11:00 RKS Radliczyce Victoria II Skarszew :
06.10.2019, godz. 17:30 KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec 8:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
10.10.2019, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew RKS Radliczyce 1:4
12.10.2019, godz. 00:00 Sparta Russów Liskowiak Lisków :
12.10.2019, godz. 00:00 Piast II Grodziec KS Kamień :
12.10.2019, godz. 00:00 Victoria II Skarszew Błękitni Sparta Kotlin :
13.10.2019, godz. 11:00 Korona Chełmce Las Kuczków :

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
19.10.2019, godz. 00:00 KS Kamień Korona Chełmce :
19.10.2019, godz. 00:00 Pelikan Nowy Karolew Victoria II Skarszew :
19.10.2019, godz. 15:00 Błękitni Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew 2:0
20.10.2019, godz. 11:00 Las Kuczków Sparta Russów :
20.10.2019, godz. 11:00 RKS Radliczyce Piast II Grodziec :

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
26.10.2019, godz. 00:00 Sparta Russów KS Kamień :
26.10.2019, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2:2
26.10.2019, godz. 00:00 Piast II Grodziec Korona Chełmce :
27.10.2019, godz. 11:00 RKS Radliczyce Błękitni Sparta Kotlin :
27.10.2019, godz. 15:00 Victoria II Skarszew Liskowiak Lisków :

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
02.11.2019, godz. 14:00 Błękitni Sparta Kotlin Piast II Grodziec :
03.11.2019, godz. 11:00 Pelikan Nowy Karolew RKS Radliczyce :
03.11.2019, godz. 11:00 Las Kuczków Victoria II Skarszew :
03.11.2019, godz. 11:00 Korona Chełmce Sparta Russów :
03.11.2019, godz. 14:00 Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4:5


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook