Poznaj zawodników Stali


młodzicy starsi - skład w sezonie 2013-2014
Kaliska Klasa Okręgowa

trener

Sławomir Lis - trener

Sławomir Lis
tel. 517 617 574

skład drużyny

Stanisław Kubiak

Stanisław Kubiak - bramkarz
data urodzenia: 20.12.2001
waga: 62 kg
wzrost: 160 cm

Jan Niemann

Jan Niemann - bramkarz
data urodzenia: 29.05.2003
waga: 35 kg
wzrost: 150 cm

Mateusz Przybylski

Mateusz Przybylski - obrońca
data urodzenia: 21.09.2001
waga: 50 kg
wzrost: 159 cm

Damian Rybacki

Damian Rybacki - obrońca
data urodzenia: 18.03.2002
waga: 30 kg
wzrost: 145 cm

Szymon Kozłowski

Szymon Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 09.01.2002
waga: 29 kg
wzrost: 142 cm

Tomasz Kuźnicki

Tomasz Kuźnicki - obrońca
data urodzenia: 23.09.2002
waga: 34 kg
wzrost: 142 cm

Patryk Szulczyński

Patryk Szulczyński - obrońca
data urodzenia: 18.03.2002
waga: 34 kg
wzrost: 144 cm

Jeremi Wabiński

Jeremi Wabiński - pomocnik
data urodzenia: 19.08.2001
waga: 44 kg
wzrost: 154 cm

Eryk Wabiński

Eryk Wabiński - pomocnik
data urodzenia: 19.08.2001
waga: 35 kg
wzrost: 149 cm

Mikołaj Karbowski

Mikołaj Karbowski - pomocnik
data urodzenia: 14.07.2001
waga: 47 kg
wzrost: 165 cm

Konrad Sołtysiak

Konrad Sołtysiak - pomocnik
data urodzenia: 15.01.2002
waga: 36 kg
wzrost: 154 cm

Dawid Pezena

Dawid Pezena - pomocnik
data urodzenia: 28.08.2002
waga: 43 kg
wzrost: 146 cm

Miłosz Sobczyk

Miłosz Sobczyk - pomocnik
data urodzenia: 15.03.2002
waga: 33 kg
wzrost: 141 cm

Łukasz Włosik

Łukasz Włosik - pomocnik
data urodzenia: 29.12.2002
waga: 37 kg
wzrost: 145 cm

Jakub Czajka

Jakub Czajka - pomocnik
data urodzenia: 25.06.2002
waga: 35 kg
wzrost: 146 cm

Olaf Młodak

Olaf Młodak - pomocnik
data urodzenia: 12.05.2002
waga: 42 kg
wzrost: 147 cm

Oskar Słowiński

Oskar Słowiński - pomocnik
data urodzenia: 12.06.2002
waga: 33 kg
wzrost: 145 cm

Adam Lesień

Adam Lesień - pomocnik
data urodzenia: 29.11.2001
waga: 52 kg
wzrost: 161 cm

Jeremiasz Łagodzki

Jeremiasz Łagodzki - pomocnik
data urodzenia: 30.10.2002
waga: 29 kg
wzrost: 138 cm

Mateusz Lewera

Mateusz Lewera - pomocnik
data urodzenia: 08.09.2001
waga: 39 kg
wzrost: 150 cm

Kamil Kałużny

Kamil Kałużny - pomocnik
data urodzenia: 21.02.2001
waga: 46 kg
wzrost: 163 cm

Szymon Rudziński

Szymon Rudziński - pomocnik
data urodzenia: 18.01.2001
waga: 42 kg
wzrost: 155 cm

Filip Biadała

Filip Biadała - pomocnik
data urodzenia: 15.10.2002
waga: 39 kg
wzrost: 154 cm

Krzysztof Twardowski

Krzysztof Twardowski - pomocnik
data urodzenia: 03.01.2001
waga: 51 kg
wzrost: 165 cm

Piotr Wlekliński

Piotr Wlekliński - napastnik
data urodzenia: 03.01.2001
waga: 54 kg
wzrost: 155 cm

Adam Skorczyk

Adam Skorczyk - napastnik
data urodzenia: 15.11.2001
waga: 35 kg
wzrost: 142 cm

Mikołaj  Klak

Mikołaj Klak - napastnik
data urodzenia: 21.03.2001
waga: 50 kg
wzrost: 167 cm

Kacper Adamski

Kacper Adamski - napastnik
data urodzenia: 16.01.2002
waga: 39 kg
wzrost: 158 cm

Adam Bijacik

Adam Bijacik - napastnik
data urodzenia: 20.09.2002
waga: 33 kg
wzrost: 141 cm

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook