Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2010-2011

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Kleczew 30 69 21 6 3 85 21
2. Centra Ostrów Wlkp. 30 58 18 4 8 60 33
3. Płomyk Koźminiec 30 57 18 3 9 63 44
4. Obra 1912 Kościan 30 54 15 9 6 52 36
5. Victoria Września 30 53 15 8 7 58 36
6. LKS Gołuchów 30 52 15 7 8 48 34
7. Dąbroczanka Pępowo 30 49 14 7 9 53 39
8. SKP Słupca 30 45 13 6 11 46 37
9. Stal Pleszew 30 42 13 3 14 40 47
10. Korona Piaski 30 36 8 12 10 38 41
11. Sparta Konin 30 36 10 6 14 33 47
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 36 11 3 16 44 60
13. Victoria Ostrzeszów 30 33 9 6 15 41 54
14. Olimpia Koło 30 29 8 5 17 35 58
15. Sparta Miejska Górka 30 16 4 4 22 22 74
16. Zryw Dąbie 30 9 2 3 25 24 81

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia Kępno 22 57 19 0 3 114 22
2. Włókniarz 1925 Kalisz 22 53 17 2 3 87 26
3. Olimp Ostrów Wlkp. 22 50 16 2 4 73 23
4. Centra Ostrów Wlkp. 22 45 15 0 7 93 62
5. Astra Krotoszyn 22 35 11 2 9 54 48
6. Płomyk Koźminiec 22 34 10 4 8 73 40
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 22 33 10 3 9 43 43
8. Stal Pleszew 20 24 7 3 10 32 38
9. Prosna Kalisz 22 22 7 1 14 45 79
10. Barycz Janków Przygodzki 22 14 4 2 16 38 109
11. Odolanovia Odolanów 20 10 3 1 16 27 75
12. Zębców Ostrów Wlkp. 20 0 0 0 20 3 117

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia Kalisz 16 45 15 0 1 96 11
2. Stal Pleszew 16 45 15 0 1 95 13
3. Włókniarz Kalisz 16 29 9 2 5 44 29
4. Olimpia Brzeziny 16 23 7 2 7 31 38
5. LKS Gołuchów 16 22 6 4 6 41 42
6. Unia Szymanowice 16 16 5 1 10 19 66
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 16 13 3 4 9 24 54
8. Prosna Kalisz 16 10 3 1 12 25 63
9. Płomyk Koźminiec 16 6 2 0 14 19 78

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 18 48 15 3 0 94 13
2. Stal Pleszew 18 47 15 2 1 77 19
3. LKS Gołuchów 18 39 13 0 5 75 36
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 18 35 11 2 5 72 34
5. Astra Krotoszyn 18 31 10 1 7 62 31
6. KS Opatówek 18 21 6 3 9 34 39
7. Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 18 20 6 2 10 50 63
8. Raszkowianka Raszków 18 13 4 1 13 32 63
9. CKS Zduny 18 4 1 1 16 9 102
10. Czarni Dobrzyca 18 4 1 1 16 15 120

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 02.06.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0
S KS Stal Pleszew GKS Sompolno 4 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 5
S KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1 : 1

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 16 - 17/18.11

SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Odolanovia Odolanów GKS Sompolno 7:0
MKS Tur 1921 Turek Raszkowianka Raszków 1:2
Victoria Ostrzeszów Tulisia Tuliszków 4:1
Piast Czekanów Zieloni Koźminek :
Astra Krotoszyn Wilki Wilczyn 0:0
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 0:2

kolejka 17 - 23/24.03

Wilki Wilczyn Odolanovia Odolanów 0:1
SKP Słupca KS Stal Pleszew 3:1
MKS Tur 1921 Turek Astra Krotoszyn 0:4
Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 0:1
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 2:1
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Czekanów 1:2
GKS Sompolno Victoria Ostrzeszów 0:3

kolejka 18 - 30/31.03

Orzeł Mroczeń Tulisia Tuliszków 2:2
Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek 3:0
Victoria Ostrzeszów Wilki Wilczyn 1:0
Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 1:0
Raszkowianka Raszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0
Piast Czekanów SKP Słupca 1:2
Piast Kobylin KS Stal Pleszew 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno 0:1

kolejka 19 - 06/07.04

Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi 5:1
Zieloni Koźminek Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Raszkowianka Raszków 7:1
MKS Tur 1921 Turek Victoria Ostrzeszów 0:2
Tulisia Tuliszków Piast Kobylin 0:3
Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Astra Krotoszyn 0:3
GKS Sompolno Orzeł Mroczeń 0:2

kolejka 20 - 13/14.04

Victoria Ostrzeszów Zieloni Koźminek 6:0
Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn 2:0
Odolanovia Odolanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 5:1
Astra Krotoszyn SKP Słupca 0:2
Raszkowianka Raszków Piast Czekanów 0:1
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi MKS Tur 1921 Turek 0:0
Piast Kobylin GKS Sompolno 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 27 73
2. SKP Słupca 27 57
3. Odolanovia Odolanów 26 57
4. Orzeł Mroczeń 27 52
5. KS Stal Pleszew 27 43
6. Piast Kobylin 26 39
7. Astra Krotoszyn 27 39
8. Wilki Wilczyn 27 38
9. Polonus Kazimierz Biskupi 26 36
10. Tulisia Tuliszków 26 35
11. GKS Sompolno 27 33
12. MKS Tur 1921 Turek 27 30
13. Raszkowianka Raszków 26 28
14. Piast Czekanów 24 21
15. Zieloni Koźminek 26 13
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 26 12

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook