Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2010-2011

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Kleczew 30 69 21 6 3 85 21
2. Centra Ostrów Wlkp. 30 58 18 4 8 60 33
3. Płomyk Koźminiec 30 57 18 3 9 63 44
4. Obra 1912 Kościan 30 54 15 9 6 52 36
5. Victoria Września 30 53 15 8 7 58 36
6. LKS Gołuchów 30 52 15 7 8 48 34
7. Dąbroczanka Pępowo 30 49 14 7 9 53 39
8. SKP Słupca 30 45 13 6 11 46 37
9. Stal Pleszew 30 42 13 3 14 40 47
10. Korona Piaski 30 36 8 12 10 38 41
11. Sparta Konin 30 36 10 6 14 33 47
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 36 11 3 16 44 60
13. Victoria Ostrzeszów 30 33 9 6 15 41 54
14. Olimpia Koło 30 29 8 5 17 35 58
15. Sparta Miejska Górka 30 16 4 4 22 22 74
16. Zryw Dąbie 30 9 2 3 25 24 81

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia Kępno 22 57 19 0 3 114 22
2. Włókniarz 1925 Kalisz 22 53 17 2 3 87 26
3. Olimp Ostrów Wlkp. 22 50 16 2 4 73 23
4. Centra Ostrów Wlkp. 22 45 15 0 7 93 62
5. Astra Krotoszyn 22 35 11 2 9 54 48
6. Płomyk Koźminiec 22 34 10 4 8 73 40
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 22 33 10 3 9 43 43
8. Stal Pleszew 20 24 7 3 10 32 38
9. Prosna Kalisz 22 22 7 1 14 45 79
10. Barycz Janków Przygodzki 22 14 4 2 16 38 109
11. Odolanovia Odolanów 20 10 3 1 16 27 75
12. Zębców Ostrów Wlkp. 20 0 0 0 20 3 117

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia Kalisz 16 45 15 0 1 96 11
2. Stal Pleszew 16 45 15 0 1 95 13
3. Włókniarz Kalisz 16 29 9 2 5 44 29
4. Olimpia Brzeziny 16 23 7 2 7 31 38
5. LKS Gołuchów 16 22 6 4 6 41 42
6. Unia Szymanowice 16 16 5 1 10 19 66
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 16 13 3 4 9 24 54
8. Prosna Kalisz 16 10 3 1 12 25 63
9. Płomyk Koźminiec 16 6 2 0 14 19 78

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 18 48 15 3 0 94 13
2. Stal Pleszew 18 47 15 2 1 77 19
3. LKS Gołuchów 18 39 13 0 5 75 36
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 18 35 11 2 5 72 34
5. Astra Krotoszyn 18 31 10 1 7 62 31
6. KS Opatówek 18 21 6 3 9 34 39
7. Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 18 20 6 2 10 50 63
8. Raszkowianka Raszków 18 13 4 1 13 32 63
9. CKS Zduny 18 4 1 1 16 9 102
10. Czarni Dobrzyca 18 4 1 1 16 15 120

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook