Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2018-2019

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Victoria Ostrzeszów 30 77 25 2 3 100 30
2. SKP Słupca 30 62 19 5 6 87 46
3. Odolanovia Odolanów 30 61 19 4 7 69 31
4. Orzeł Mroczeń 30 59 17 8 5 77 39
5. KS Stal Pleszew 30 48 14 6 10 69 42
6. Wilki Wilczyn 30 48 15 3 12 59 39
7. Astra Krotoszyn 30 46 13 7 10 47 48
8. Piast Kobylin 30 46 14 4 12 52 54
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40 11 7 12 49 53
10. Tulisia Tuliszków 30 39 11 6 13 48 68
11. GKS Sompolno 30 36 11 3 16 47 63
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34 10 4 16 37 46
13. Piast Czekanów 30 32 8 8 14 41 63
14. Raszkowianka Raszków 30 28 9 1 20 31 82
15. Zieloni Koźminek 30 15 4 3 23 26 80
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13 4 1 25 33 88

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 17 5 2 7 21 35
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7 2 1 0 8 3
3. Stainer Polonia Leszno 2 6 2 0 0 11 1
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6 2 0 0 10 3
5. Jarota Jarocin 2 3 1 0 1 2 1
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3 1 0 2 3 6
7. Górnik Konin 2 1 0 1 1 1 2
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0 0 0 2 2 7

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Warta Poznań 14 42 14 0 0 78 8
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28 9 1 5 31 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24 8 0 7 47 33
4. LKS Gołuchów 15 24 7 3 5 33 31
5. Olimpia Koło II 15 18 6 0 9 27 36
6. Victoria Września 14 17 5 2 7 25 38
7. KS Stal Pleszew 15 11 3 2 10 27 56
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8 2 2 11 21 59

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17 5 2 0 26 7
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15 5 0 2 23 12
3. Piast Kobylin 7 13 4 1 2 18 12
4. CKS Zbiersk 7 11 3 2 2 25 10
5. Kopernik Piotrów 7 10 3 1 3 18 12
6. KS Stal Pleszew 7 10 3 1 3 21 20
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4 1 1 5 11 29
8. Raszkowianka Raszków 0 0 0 0 0 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0 0 0 7 8 48

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 6 4 1 1 4 8 29
2. Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 9 0
3. Astra Krotoszyn 1 3 1 0 0 8 2
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3 1 0 0 6 0
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3 1 0 0 3 0
6. Calisia 14 Kalisz 1 1 0 1 0 3 3
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0 0 0 1 0 3

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 7 12 4 0 3 17 23
2. Calisia 14 Kalisz 1 3 1 0 0 7 0
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3 1 0 0 6 2
4. Antonio Jarocin 1 3 1 0 0 4 1
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0 0 0 1 1 2
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0 0 0 1 3 5
7. Jarota Jarocin 1 0 0 0 1 1 3
8. Astra Krotoszyn 1 0 0 0 1 1 4

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal I Pleszew 7 18 6 0 1 76 23
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3 1 0 0 6 4
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0 0 0 1 5 6
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0 0 0 1 5 10
5. LKS Gołuchów 1 0 0 0 1 2 10
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0 0 0 1 1 11
7. Raszkowianka Raszków 1 0 0 0 1 3 15
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0 0 0 1 1 20

orliki B

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal II Pleszew 3 4 1 1 1 14 18
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3 1 0 0 10 1
3. GKS Żerków 1 1 0 1 0 5 5
4. Antonio Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0 0 0 0 0 0
6. Grom Golina 0 0 0 0 0 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0 0 0 1 3 8

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook