Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2018-2019

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Victoria Ostrzeszów 30 77 25 2 3 100 30
2. SKP Słupca 30 62 19 5 6 87 46
3. Odolanovia Odolanów 30 61 19 4 7 69 31
4. Orzeł Mroczeń 30 59 17 8 5 77 39
5. KS Stal Pleszew 30 48 14 6 10 69 42
6. Wilki Wilczyn 30 48 15 3 12 59 39
7. Astra Krotoszyn 30 46 13 7 10 47 48
8. Piast Kobylin 30 46 14 4 12 52 54
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40 11 7 12 49 53
10. Tulisia Tuliszków 30 39 11 6 13 48 68
11. GKS Sompolno 30 36 11 3 16 47 63
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34 10 4 16 37 46
13. Piast Czekanów 30 32 8 8 14 41 63
14. Raszkowianka Raszków 30 28 9 1 20 31 82
15. Zieloni Koźminek 30 15 4 3 23 26 80
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13 4 1 25 33 88

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 17 5 2 7 21 35
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7 2 1 0 8 3
3. Stainer Polonia Leszno 2 6 2 0 0 11 1
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6 2 0 0 10 3
5. Jarota Jarocin 2 3 1 0 1 2 1
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3 1 0 2 3 6
7. Górnik Konin 2 1 0 1 1 1 2
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0 0 0 2 2 7

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Warta Poznań 14 42 14 0 0 78 8
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28 9 1 5 31 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24 8 0 7 47 33
4. LKS Gołuchów 15 24 7 3 5 33 31
5. Olimpia Koło II 15 18 6 0 9 27 36
6. Victoria Września 14 17 5 2 7 25 38
7. KS Stal Pleszew 15 11 3 2 10 27 56
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8 2 2 11 21 59

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17 5 2 0 26 7
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15 5 0 2 23 12
3. Piast Kobylin 7 13 4 1 2 18 12
4. CKS Zbiersk 7 11 3 2 2 25 10
5. Kopernik Piotrów 7 10 3 1 3 18 12
6. KS Stal Pleszew 7 10 3 1 3 21 20
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4 1 1 5 11 29
8. Raszkowianka Raszków 0 0 0 0 0 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0 0 0 7 8 48

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 6 4 1 1 4 8 29
2. Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 9 0
3. Astra Krotoszyn 1 3 1 0 0 8 2
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3 1 0 0 6 0
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3 1 0 0 3 0
6. Calisia 14 Kalisz 1 1 0 1 0 3 3
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0 0 0 1 0 3

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 7 12 4 0 3 17 23
2. Calisia 14 Kalisz 1 3 1 0 0 7 0
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3 1 0 0 6 2
4. Antonio Jarocin 1 3 1 0 0 4 1
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0 0 0 1 1 2
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0 0 0 1 3 5
7. Jarota Jarocin 1 0 0 0 1 1 3
8. Astra Krotoszyn 1 0 0 0 1 1 4

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal I Pleszew 7 18 6 0 1 76 23
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3 1 0 0 6 4
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0 0 0 1 5 6
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0 0 0 1 5 10
5. LKS Gołuchów 1 0 0 0 1 2 10
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0 0 0 1 1 11
7. Raszkowianka Raszków 1 0 0 0 1 3 15
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0 0 0 1 1 20

orliki B

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal II Pleszew 3 4 1 1 1 14 18
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3 1 0 0 10 1
3. GKS Żerków 1 1 0 1 0 5 5
4. Antonio Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0 0 0 0 0 0
6. Grom Golina 0 0 0 0 0 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0 0 0 1 3 8

Najbliższe mecze naszych drużyn

JS 17.08.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Górnik Konin
S 18.08.2019
godz. 15:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 18.08.2019
godz. 15:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
SB 24.08.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Las Kuczków
JS 24.08.2019
godz. 0:00
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
S 25.08.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
SB 31.08.2019
godz. 0:00
KS Kamień KS Stal II Pleszew
S 01.09.2019
godz. 17:00
GKS Sompolno KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3 : 1
S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków :
GKS Sompolno Wilki Wilczyn :
SKP Słupca Victovia Witkowo :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Astra Krotoszyn Piast Czekanów :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi :
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków :
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra :

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo :
SKP Słupca Odolanovia Odolanów :
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał :
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno :
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń :
Piast Czekanów Piast Kobylin :
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek :
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn :

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn :
GKS Sompolno KS Stal Pleszew :
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków :

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał :
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra :
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów :
SKP Słupca GKS Sompolno :
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek :

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 1 3
2. Piast Kobylin 1 3
3. KS Stal Pleszew 1 3
4. Odolanovia Odolanów 1 3
5. Polonus Kazimierz Biskupi 1 3
6. Astra Krotoszyn 1 3
7. GKS Sompolno 1 3
8. Orzeł Mroczeń 1 1
9. SKP Słupca 1 1
10. Zefka Kobyla Góra 1 0
11. Zjednoczeni Rychwał 1 0
12. Victovia Witkowo 1 0
13. Piast Czekanów 1 0
14. Tulisia Tuliszków 1 0
15. Raszkowianka Raszków 1 0
16. MKS Tur 1921 Turek 1 0

b-klasa

1. Błękitni Sparta Kotlin 0 0
2. KS Kamień 0 0
3. KS Stal II Pleszew 0 0
4. Korona Chełmce 0 0
5. Las Kuczków 0 0
6. Liskowiak Lisków 0 0
7. Pelikan Nowy Karolew 0 0
8. Piast II Grodziec 0 0
9. RKS Radliczyce 0 0
10. Sparta Russów 0 0
11. Victoria II Skarszew 0 0

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 0 0
2. KKS 1925 Kalisz 0 0
3. KS Stal Pleszew 0 0
4. MKS Kania Gostyń 0 0
5. Marcinki Kępno 0 0
6. Obra 1912 Kościan 0 0
7. Odolanovia Odolanów 0 0
8. Polonia Środa Wlkp. 0 0
9. Przemysław Poznań 0 0
10. Stainer Polonia Leszno 0 0
11. UKS Śrem 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook