Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2006-2007

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia Kalisz 30 71 22 5 3 81 22
2. Orzeł Mroczeń 30 63 20 3 7 75 43
3. Barycz Janków Przygodzki 30 62 18 8 4 74 35
4. Victoria Ostrzeszów 30 60 18 6 6 59 24
5. Prosna Kalisz 30 49 14 7 9 54 41
6. Grom Golina 30 44 14 2 14 50 51
7. Sokół Bralin 30 42 13 3 14 55 52
8. Iskra Sieroszewice 30 42 13 3 14 43 41
9. Pogoń Trębaczów 30 42 11 9 10 45 53
10. Rolbud OSiR Pleszew 30 40 10 10 10 39 45
11. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 40 11 7 12 41 50
12. Korona Pogoń Stawiszyn 30 32 9 5 16 35 54
13. Odolanovia Odolanów 30 31 10 1 19 39 60
14. Sokół Świba 30 26 7 5 18 38 72
15. CKS Zduny 30 22 5 7 18 34 66
16. KKS Włókniarz Kalisz 30 11 2 5 23 23 76

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Rolbud OSiR Pleszew 14 22 7 1 6 33 23
2. Jarota Jarocin 2 6 2 0 0 9 0
3. Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 6 2 0 0 6 2
4. LKS Gołuchów 2 6 2 0 0 2 0
5. Iskra Sieroszewice 2 1 0 1 1 3 8
6. Calisia Kalisz 2 0 0 0 2 2 4
7. Prosna Kalisz 2 0 0 0 2 1 6
8. Panda Pamięcin 2 0 0 0 2 0 13

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Rolbud OSiR Pleszew 18 40 13 1 4 89 28
2. KKS Włókniarz Kalisz 2 6 2 0 0 6 3
3. Raszkowianka Raszków 2 3 1 0 1 5 2
4. Prosna Kalisz 2 3 1 0 1 7 8
5. KS Płomyk Dobrzyca 2 1 0 1 1 2 7
6. UKS Żelazków 2 0 0 0 2 2 9
7. Iskra Sieroszewice 2 0 0 0 2 3 11
8. Swędrnia Koźminek 2 0 0 0 2 1 11
9. Unia Szymanowice 2 0 0 0 2 1 13
10. Lew Lewków Osiedle 2 0 0 0 2 1 25

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook