Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz rozgrywek
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2013-2014

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
11.08.2013 godz. 16:00 - 1. kolejka ligowa 5 : 2
Stal Pleszew Odolanovia Odolanów
15.08.2013 godz. 11:00 - 2. kolejka ligowa 2 : 0
Barycz Janków Przygodzki Stal Pleszew
18.08.2013 godz. 16:00 - 3. kolejka ligowa 3 : 0
Stal Pleszew Żaki Taczanów
25.08.2013 godz. 16:00 - 4. kolejka ligowa 1 : 3
Zieloni Koźminek Stal Pleszew
01.09.2013 godz. 16:00 - 5. kolejka ligowa 6 : 1
Stal Pleszew Czarni Dobrzyca
08.09.2013 godz. 16:00 - 6. kolejka ligowa 5 : 1
Stal Pleszew Sokół Bralin
15.09.2013 godz. 11:00 - 7. kolejka ligowa 0 : 2
Polonia Kępno Stal Pleszew
22.09.2013 godz. 16:00 - 8. kolejka ligowa 7 : 1
Stal Pleszew Pogoń Trębaczów
29.09.2013 godz. 16:00 - 9. kolejka ligowa 2 : 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce Stal Pleszew
06.10.2013 godz. 15:30 - 10. kolejka ligowa 2 : 3
Stal Pleszew Piast Czekanów
13.10.2013 godz. 15:00 - 11. kolejka ligowa 2 : 1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Stal Pleszew
20.10.2013 godz. 15:00 - 12. kolejka ligowa 4 : 2
Stal Pleszew LZS Trzcinica
27.10.2013 godz. 14:30 - 13. kolejka ligowa 2 : 1
KS Opatówek Stal Pleszew
03.11.2013 godz. 14:00 - 14. kolejka ligowa 2 : 2
Stal Pleszew Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
10.11.2013 godz. 14:00 - 15. kolejka ligowa 0 : 1
Astra Krotoszyn Stal Pleszew
17.11.2013 godz. 14:00 - 16. kolejka ligowa 3 : 1
Odolanovia Odolanów Stal Pleszew
30.03.2014 godz. 16:00 - 17. kolejka ligowa 1 : 3
Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki
06.04.2014 godz. 11:00 - 18. kolejka ligowa 1 : 0
Żaki Taczanów Stal Pleszew
13.04.2014 godz. 16:00 - 19. kolejka ligowa 3 : 1
Stal Pleszew Zieloni Koźminek
19.04.2014 godz. 14:00 - 20. kolejka ligowa 1 : 7
Czarni Dobrzyca Stal Pleszew
27.04.2014 godz. 16:00 - 21. kolejka ligowa 0 : 8
Sokół Bralin Stal Pleszew
01.05.2014 godz. 16:00 - 22. kolejka ligowa 1 : 2
Stal Pleszew Polonia Kępno
04.05.2014 godz. 11:00 - 23. kolejka ligowa 2 : 3
Pogoń Trębaczów Stal Pleszew
11.05.2014 godz. 16:00 - 24. kolejka ligowa 0 : 2
Stal Pleszew Pogoń Nowe Skalmierzyce
18.05.2014 godz. 16:00 - 25. kolejka ligowa 2 : 3
Piast Czekanów Stal Pleszew
04.06.2014 godz. 18:00 - 26. kolejka ligowa 3 : 1
Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
01.06.2014 godz. 13:00 - 27. kolejka ligowa 1 : 3
LZS Trzcinica Stal Pleszew
08.06.2014 godz. 16:00 - 28. kolejka ligowa 0 : 1
Stal Pleszew KS Opatówek
15.06.2014 godz. 12:00 - 29. kolejka ligowa 1 : 0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Stal Pleszew
22.06.2014 godz. 11:00 - 30. kolejka ligowa 1 : 2
Stal Pleszew Astra Krotoszyn

Pozostałe spotkania

gospodarze goście wynik
27.07.2013 godz. 18:00 - Spotkanie towarzystkie 2 : 6
Stal Pleszew Jarota II Jarocin
03.08.2013 godz. 17:00 - Spotkanie towarzystkie 3 : 2
Stal Pleszew Warta Krzymów

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook