Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2015-2016

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 75 23 6 0 82 11
2. KS Stal Pleszew 31 71 22 5 4 83 25
3. LKS Gołuchów 30 56 17 5 8 79 39
4. Pogoń Trębaczów 30 56 18 2 10 80 41
5. Odolanowia Odolanów 30 53 15 8 7 59 31
6. KS Opatówek 30 52 15 7 8 51 45
7. Zefka Kobyla Góra 30 51 16 3 11 54 40
8. Victoria Skarszew 29 41 12 5 12 52 44
9. Astra Krotoszyn 29 37 10 7 12 29 35
10. Raszkowianka Raszków 30 36 10 6 14 41 58
11. GKS Żerków 30 34 10 4 16 30 54
12. Barycz Janków Przygodzki 30 32 9 5 16 35 78
13. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 27 6 9 15 44 73
14. Piast Czekanów 29 21 6 3 20 39 75
15. Czarni Dobrzyca 30 21 5 6 19 28 84
16. Pelikan Grabów 29 8 1 5 23 23 76

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Szamocin 22 52 16 4 2 83 24
2. Włókniarz 1925 Kalisz 22 50 16 2 4 78 32
3. Lech II Poznań 22 46 15 1 6 97 24
4. Unia Swarzędz 22 35 10 5 7 38 35
5. Jarota Jarocin 22 35 11 2 9 44 50
6. KS Stal Spomasz Pleszew 22 34 10 4 8 48 44
7. Górnik Konin 22 32 9 5 8 37 43
8. Mieszko Gniezno 22 31 9 4 9 37 32
9. AP Reissa Poznań 22 29 8 5 9 45 55
10. Lider Swarzędz 22 16 5 1 16 37 95
11. Rawia Rawicz 22 12 3 3 16 28 71
12. Polonia 1912 Leszno 22 6 2 0 20 21 88
13. Noteć Czarnków 0 0 0 0 0 0 0
14. Polonia Piła 0 0 0 0 0 0 0

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Lech II Poznań 26 69 23 0 3 126 22
2. Warta I Poznań 26 52 17 1 8 81 31
3. Marcinki Kępno 26 41 13 2 11 55 48
4. Górnik Konin 14 36 12 0 2 73 12
5. Jarota Jarocin 26 30 10 0 16 47 106
6. Centra Ostrów Wlkp. 26 27 9 0 17 44 72
7. Olimpia Koło 26 22 7 1 18 22 68
8. KS Stal Pleszew 26 14 4 2 20 33 122

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 17 41 13 2 2 46 15
2. POGOŃ Nowe Skalmierzyce 17 39 12 3 2 44 19
3. KS Stal Pleszew 18 35 11 2 5 52 26
4. MARCINKI Kępno 18 26 8 2 8 51 44
5. ASTRA Krotoszyn 18 26 7 5 6 32 33
6. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 18 24 7 3 8 55 59
7. ZIELONI Koźminek 18 20 6 2 10 41 54
8. AP Ostrzeszów 18 17 3 8 7 26 42
9. CENTRA Ostrów Wlkp. 18 16 4 4 10 29 45
10. KALISZANIN Kalisz 18 7 2 1 15 15 54

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 18 49 16 1 1 66 11
2. ASTRA Krotoszyn 18 43 14 1 3 66 22
3. CENTRA I Ostrów Wlkp. 18 36 12 0 6 53 31
4. ANTONIO I Jarocin 18 28 9 1 8 44 33
5. AP Reissa Jarocin 17 27 9 0 8 34 40
6. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 18 23 7 2 9 41 41
7. MARCINKI Kępno 18 15 4 3 11 30 44
8. AP Ostrzeszów 18 15 4 3 11 23 61
9. KALISZANIN Kalisz 17 12 3 3 11 26 62
10. KS Stal Pleszew 18 11 3 2 13 21 59

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. AP Reissa Jarocin 19 54 18 0 1 219 25
2. KS Stal Pleszew 20 40 13 1 6 116 66
3. ANTONIO II Jarocin 20 36 12 0 8 105 88
4. ANTONIO I Jarocin 20 27 9 0 11 106 73
5. ASTRA Krotoszyn 19 16 5 1 13 69 138
6. GOS B.O. Koźmin Wlkp. 20 3 1 0 19 22 247

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 31.03.2019
godz. 12:00
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
S 07.04.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 14.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 17 42
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. Odolanovia Odolanów 17 33
5. KS Stal Pleszew 17 33
6. Raszkowianka Raszków 17 25
7. Tulisia Tuliszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. Astra Krotoszyn 16 21
10. MKS Tur 1921 Turek 17 20
11. GKS Sompolno 16 20
12. Wilki Wilczyn 16 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 16 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook