Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2015-2016

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 75 23 6 0 82 11
2. KS Stal Pleszew 31 71 22 5 4 83 25
3. LKS Gołuchów 30 56 17 5 8 79 39
4. Pogoń Trębaczów 30 56 18 2 10 80 41
5. Odolanowia Odolanów 30 53 15 8 7 59 31
6. KS Opatówek 30 52 15 7 8 51 45
7. Zefka Kobyla Góra 30 51 16 3 11 54 40
8. Victoria Skarszew 29 41 12 5 12 52 44
9. Astra Krotoszyn 29 37 10 7 12 29 35
10. Raszkowianka Raszków 30 36 10 6 14 41 58
11. GKS Żerków 30 34 10 4 16 30 54
12. Barycz Janków Przygodzki 30 32 9 5 16 35 78
13. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 27 6 9 15 44 73
14. Piast Czekanów 29 21 6 3 20 39 75
15. Czarni Dobrzyca 30 21 5 6 19 28 84
16. Pelikan Grabów 29 8 1 5 23 23 76

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Szamocin 22 52 16 4 2 83 24
2. Włókniarz 1925 Kalisz 22 50 16 2 4 78 32
3. Lech II Poznań 22 46 15 1 6 97 24
4. Unia Swarzędz 22 35 10 5 7 38 35
5. Jarota Jarocin 22 35 11 2 9 44 50
6. KS Stal Spomasz Pleszew 22 34 10 4 8 48 44
7. Górnik Konin 22 32 9 5 8 37 43
8. Mieszko Gniezno 22 31 9 4 9 37 32
9. AP Reissa Poznań 22 29 8 5 9 45 55
10. Lider Swarzędz 22 16 5 1 16 37 95
11. Rawia Rawicz 22 12 3 3 16 28 71
12. Polonia 1912 Leszno 22 6 2 0 20 21 88
13. Noteć Czarnków 0 0 0 0 0 0 0
14. Polonia Piła 0 0 0 0 0 0 0

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Lech II Poznań 26 69 23 0 3 126 22
2. Warta I Poznań 26 52 17 1 8 81 31
3. Marcinki Kępno 26 41 13 2 11 55 48
4. Górnik Konin 14 36 12 0 2 73 12
5. Jarota Jarocin 26 30 10 0 16 47 106
6. Centra Ostrów Wlkp. 26 27 9 0 17 44 72
7. Olimpia Koło 26 22 7 1 18 22 68
8. KS Stal Pleszew 26 14 4 2 20 33 122

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 17 41 13 2 2 46 15
2. POGOŃ Nowe Skalmierzyce 17 39 12 3 2 44 19
3. KS Stal Pleszew 18 35 11 2 5 52 26
4. MARCINKI Kępno 18 26 8 2 8 51 44
5. ASTRA Krotoszyn 18 26 7 5 6 32 33
6. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 18 24 7 3 8 55 59
7. ZIELONI Koźminek 18 20 6 2 10 41 54
8. AP Ostrzeszów 18 17 3 8 7 26 42
9. CENTRA Ostrów Wlkp. 18 16 4 4 10 29 45
10. KALISZANIN Kalisz 18 7 2 1 15 15 54

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 18 49 16 1 1 66 11
2. ASTRA Krotoszyn 18 43 14 1 3 66 22
3. CENTRA I Ostrów Wlkp. 18 36 12 0 6 53 31
4. ANTONIO I Jarocin 18 28 9 1 8 44 33
5. AP Reissa Jarocin 17 27 9 0 8 34 40
6. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 18 23 7 2 9 41 41
7. MARCINKI Kępno 18 15 4 3 11 30 44
8. AP Ostrzeszów 18 15 4 3 11 23 61
9. KALISZANIN Kalisz 17 12 3 3 11 26 62
10. KS Stal Pleszew 18 11 3 2 13 21 59

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. AP Reissa Jarocin 19 54 18 0 1 219 25
2. KS Stal Pleszew 20 40 13 1 6 116 66
3. ANTONIO II Jarocin 20 36 12 0 8 105 88
4. ANTONIO I Jarocin 20 27 9 0 11 106 73
5. ASTRA Krotoszyn 19 16 5 1 13 69 138
6. GOS B.O. Koźmin Wlkp. 20 3 1 0 19 22 247

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 25.05.2018
godz. 17:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp. I
MM 26.05.2018
godz. 10:00
KS Stal Pleszew A. P. Reissa Jarocin
TS 26.05.2018
godz. 11:00
KS Opatówek KS Stal Pleszew
JM 26.05.2018
godz. 11:00
SKP-MOS Słupca KS Stal Pleszew
MS 27.05.2018
godz. 10:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 27.05.2018
godz. 14:00
Unia Swarzędz KS Stal Pleszew
S 27.05.2018
godz. 16:00
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew
JM 31.05.2018
godz. 16:00
KS Stal Pleszew Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 1 : 2
MM Jarota Jarocin KS Stal Pleszew - : -
JM Górnik Konin KS Stal Pleszew 6 : 1
MS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew - : -
JS Polonia 1912 Leszno KS Stal Pleszew 4 : 0
O Antonio Jarocin KS Stal Pleszew 15 : 0
S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 0 : 2
JM KS Stal Pleszew Victoria Września 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1

kolejka 22 - 29/30.04

GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5

kolejka 23 - 02/03.05

KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
Piast Kobylin GKS Żerków 6:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1

kolejka 24 - 06/07.05

Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25 - 13/14.05

Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0
Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
Piast Kobylin Piast Czekanów 3:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 22 59
2. Orzeł Mroczeń 22 49
3. Piast Kobylin 22 47
4. Astra Krotoszyn 23 47
5. KS Stal Pleszew 25 42
6. Piast Czekanów 22 38
7. Raszkowianka Raszków 22 31
8. Zefka Kobyla Góra 21 30
9. Barycz Janków Przygodzki 22 30
10. Korona-Pogoń Stawiszyn 22 29
11. Victoria Skarszew 21 28
12. Zieloni Koźminek 22 28
13. Pogoń Trębaczów 23 21
14. Olimpia Brzeziny 22 20
15. GKS Żerków 23 12
16. Victoria Laski 22 4

juniorzy starsi

1. Polonia 1912 Leszno 17 42
2. Górnik Konin 16 41
3. Przemysław Poznań 16 37
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
5. KS Stal Pleszew 22 26
6. Błękitni Wronki 16 24
7. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22
8. Krobianka Krobia 16 21
9. Mieszko Gniezno 15 20
10. Unia Swarzędz 15 19
11. Jarota Jarocin 17 18
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 20 46
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 18 43
3. MKS Kania Gostyń 19 39
4. Górnik Konin 19 25
5. Olimpia Koło 19 23
6. Victoria Września 19 20
7. SKP-MOS Słupca 18 18
8. KS Stal Pleszew 24 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 13 35
2. KS Stal Pleszew 15 21
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 12 20
4. LKS Gołuchów 12 18
5. KS Opatówek 11 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 10 30
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 11 15
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
7. Victoria Ostrzeszów 10 11
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. LKS Gołuchów 1 3
3. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3
4. A. P. Reissa Jarocin 0 0
5. Calisia 14 Kalisz I 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 3 0

orliki

1. Antonio Jarocin 9 27
2. Calisia 14 Kalisz 8 21
3. KS Stal Pleszew 12 19
4. Jarota Jarocin 8 15
5. LKS Gołuchów 9 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 7 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook