Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2017-2018

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Opatówek 27 68 22 2 3 70 17
2. Orzeł Mroczeń 26 56 18 2 6 70 23
3. Piast Kobylin 26 54 17 3 6 61 22
4. Astra Krotoszyn 27 54 16 6 5 62 29
5. KS Stal Pleszew 30 50 15 5 10 44 26
6. Piast Czekanów 26 43 13 4 9 52 41
7. Raszkowianka Raszków 26 40 12 4 10 54 46
8. Zefka Kobyla Góra 25 37 11 4 10 57 39
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35 10 5 11 37 39
10. Zieloni Koźminek 26 32 10 2 14 42 50
11. Victoria Skarszew 25 30 8 6 11 47 50
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30 9 3 14 38 57
13. Pogoń Trębaczów 27 27 8 3 16 37 58
14. Olimpia Brzeziny 26 24 7 3 16 30 63
15. GKS Żerków 27 17 5 2 20 27 89
16. Victoria Laski 26 8 2 2 22 27 106

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia 1912 Leszno 17 42 13 3 1 43 11
2. Górnik Konin 16 41 13 2 1 57 16
3. Przemysław Poznań 16 37 12 1 3 80 15
4. KS Stal Pleszew 24 29 9 2 13 43 74
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26 8 2 6 35 33
6. Błękitni Wronki 16 24 7 3 6 36 28
7. Krobianka Krobia 17 24 7 3 7 29 27
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22 6 4 7 24 41
9. Mieszko Gniezno 15 20 6 2 7 25 28
10. Unia Swarzędz 15 19 5 4 6 27 28
11. Jarota Jarocin 18 18 5 3 10 30 46
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17 5 2 8 33 44
13. Warta Śrem 14 12 3 3 8 23 41
14. Calisia 14 Kalisz 6 3 1 0 5 8 25
15. LKS Ślesin 7 3 1 0 6 7 26
16. Pogoń Łobżenica 7 0 0 0 7 10 27

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 20 46 14 4 2 68 21
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46 15 1 3 50 18
3. MKS Kania Gostyń 20 42 13 3 4 63 27
4. Olimpia Koło 20 26 8 2 10 34 41
5. Górnik Konin 19 25 8 1 10 46 42
6. SKP-MOS Słupca 19 21 6 3 10 26 34
7. Victoria Września 19 20 6 2 11 25 51
8. KS Stal Pleszew 28 10 2 4 22 24 102

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 14 35 11 2 1 65 20
2. KS Stal Pleszew 18 30 10 0 8 46 39
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 13 23 7 2 4 20 20
4. LKS Gołuchów 13 18 6 0 7 24 22
5. KS Opatówek 13 8 2 2 9 23 36
6. Calisia 14 Kalisz 9 3 1 0 8 17 58

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 11 33 11 0 0 60 7
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24 8 0 2 38 12
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16 5 1 3 37 17
4. KS Stal Pleszew 12 15 4 3 5 22 30
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13 4 1 6 20 33
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12 4 0 4 17 23
7. Victoria Ostrzeszów 10 11 3 2 5 18 26
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4 1 1 7 21 38
9. Calisia 14 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0 0 0 8 9 56

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3 1 0 0 8 1
2. LKS Gołuchów 1 3 1 0 0 7 1
3. Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 8 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3 1 0 0 1 0
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0 0 0 0 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0 0 0 4 5 24

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Antonio Jarocin 9 27 9 0 0 137 12
2. KS Stal Pleszew 13 22 7 1 5 57 70
3. Calisia 14 Kalisz 8 21 7 0 1 95 12
4. Jarota Jarocin 8 15 5 0 3 31 46
5. LKS Gołuchów 9 10 3 1 5 27 59
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6 2 0 7 17 43
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6 2 0 6 27 79
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0 0 0 8 16 86

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
JS 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Polonia Środa Wlkp.
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 28.09.2019
godz. 11:00
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
SB 29.09.2019
godz. 16:00
Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew
S 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
SB 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1 : 4
SB Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0 : 1
JS UKS Śrem KS Stal Pleszew 4 : 0
JS KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 1 : 1
SB KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2 : 0
S KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6 : 0
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0 : 1
SB KS Kamień KS Stal II Pleszew 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 6 18
2. Odolanovia Odolanów 6 18
3. KS Stal Pleszew 6 15
4. SKP Słupca 6 13
5. Orzeł Mroczeń 6 11
6. Astra Krotoszyn 6 10
7. Raszkowianka Raszków 6 9
8. Polonus Kazimierz Biskupi 6 9
9. Piast Kobylin 6 7
10. Tulisia Tuliszków 6 7
11. Victovia Witkowo 6 6
12. GKS Sompolno 6 4
13. MKS Tur 1921 Turek 6 4
14. Piast Czekanów 6 4
15. Zefka Kobyla Góra 6 1
16. Zjednoczeni Rychwał 6 1

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 4 9
2. Las Kuczków 2 6
3. Liskowiak Lisków 0 0
4. Pelikan Nowy Karolew 0 0
5. Piast II Grodziec 0 0
6. RKS Radliczyce 0 0
7. Victoria II Skarszew 0 0
8. Sparta Russów 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. UKS Śrem 1 3
3. Przemysław Poznań 1 1
4. Stainer Polonia Leszno 1 1
5. KKS 1925 Kalisz 0 0
6. MKS Kania Gostyń 0 0
7. Marcinki Kępno 0 0
8. Obra 1912 Kościan 0 0
9. Odolanovia Odolanów 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook