Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2017-2018

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Opatówek 27 68 22 2 3 70 17
2. Orzeł Mroczeń 26 56 18 2 6 70 23
3. Piast Kobylin 26 54 17 3 6 61 22
4. Astra Krotoszyn 27 54 16 6 5 62 29
5. KS Stal Pleszew 30 50 15 5 10 44 26
6. Piast Czekanów 26 43 13 4 9 52 41
7. Raszkowianka Raszków 26 40 12 4 10 54 46
8. Zefka Kobyla Góra 25 37 11 4 10 57 39
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35 10 5 11 37 39
10. Zieloni Koźminek 26 32 10 2 14 42 50
11. Victoria Skarszew 25 30 8 6 11 47 50
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30 9 3 14 38 57
13. Pogoń Trębaczów 27 27 8 3 16 37 58
14. Olimpia Brzeziny 26 24 7 3 16 30 63
15. GKS Żerków 27 17 5 2 20 27 89
16. Victoria Laski 26 8 2 2 22 27 106

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia 1912 Leszno 17 42 13 3 1 43 11
2. Górnik Konin 16 41 13 2 1 57 16
3. Przemysław Poznań 16 37 12 1 3 80 15
4. KS Stal Pleszew 24 29 9 2 13 43 74
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26 8 2 6 35 33
6. Błękitni Wronki 16 24 7 3 6 36 28
7. Krobianka Krobia 17 24 7 3 7 29 27
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22 6 4 7 24 41
9. Mieszko Gniezno 15 20 6 2 7 25 28
10. Unia Swarzędz 15 19 5 4 6 27 28
11. Jarota Jarocin 18 18 5 3 10 30 46
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17 5 2 8 33 44
13. Warta Śrem 14 12 3 3 8 23 41
14. Calisia 14 Kalisz 6 3 1 0 5 8 25
15. LKS Ślesin 7 3 1 0 6 7 26
16. Pogoń Łobżenica 7 0 0 0 7 10 27

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 20 46 14 4 2 68 21
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46 15 1 3 50 18
3. MKS Kania Gostyń 20 42 13 3 4 63 27
4. Olimpia Koło 20 26 8 2 10 34 41
5. Górnik Konin 19 25 8 1 10 46 42
6. SKP-MOS Słupca 19 21 6 3 10 26 34
7. Victoria Września 19 20 6 2 11 25 51
8. KS Stal Pleszew 28 10 2 4 22 24 102

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 14 35 11 2 1 65 20
2. KS Stal Pleszew 18 30 10 0 8 46 39
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 13 23 7 2 4 20 20
4. LKS Gołuchów 13 18 6 0 7 24 22
5. KS Opatówek 13 8 2 2 9 23 36
6. Calisia 14 Kalisz 9 3 1 0 8 17 58

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 11 33 11 0 0 60 7
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24 8 0 2 38 12
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16 5 1 3 37 17
4. KS Stal Pleszew 12 15 4 3 5 22 30
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13 4 1 6 20 33
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12 4 0 4 17 23
7. Victoria Ostrzeszów 10 11 3 2 5 18 26
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4 1 1 7 21 38
9. Calisia 14 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0 0 0 8 9 56

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3 1 0 0 8 1
2. LKS Gołuchów 1 3 1 0 0 7 1
3. Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 8 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3 1 0 0 1 0
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0 0 0 0 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0 0 0 4 5 24

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Antonio Jarocin 9 27 9 0 0 137 12
2. KS Stal Pleszew 13 22 7 1 5 57 70
3. Calisia 14 Kalisz 8 21 7 0 1 95 12
4. Jarota Jarocin 8 15 5 0 3 31 46
5. LKS Gołuchów 9 10 3 1 5 27 59
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6 2 0 7 17 43
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6 2 0 6 27 79
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0 0 0 8 16 86

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook