Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2008-2009

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 30 80 26 2 2 104 18
2. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 75 24 3 3 97 24
3. KKS 1925 Kalisz 30 66 21 3 6 74 27
4. Orzeł Mroczeń 30 51 15 6 9 60 44
5. KS Opatówek 30 47 14 5 11 41 44
6. Astra Krotoszyn 30 45 14 3 13 64 51
7. Sokoły Droszew 30 43 13 4 13 68 59
8. Victoria Ostrzeszów 30 41 11 8 11 45 41
9. Korona Pogoń Stawiszyn 30 37 9 10 11 41 41
10. Barycz Janków Przygodzki 30 37 11 4 15 49 58
11. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 35 9 8 13 43 44
12. Prosna Kalisz 30 32 10 2 18 37 67
13. Pelikan Grabów 30 28 8 4 18 32 91
14. LZS Doruchów 30 26 8 2 20 47 97
15. Pogoń Trębaczów 30 24 7 3 20 32 70
16. Masovia Kraszewice 30 17 4 5 21 25 83

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 20 51 16 3 1 120 14
2. Centra Ostrów Wlkp. 20 47 15 2 3 59 25
3. KKS 1925 Kalisz 20 35 11 2 7 64 49
4. Polonia Kępno 20 31 9 4 7 64 50
5. Płomyk Koźminiec 20 28 8 4 8 41 36
6. KS Opatówek 20 26 8 2 10 36 53
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 20 23 7 2 11 34 61
8. Astra Krotoszyn 20 20 5 5 10 29 43
9. Włókniarz Kalisz 20 19 5 4 11 29 54
10. Prosna Kalisz 20 17 5 2 13 36 63
11. Korona Pogoń Stawiszyn 20 16 4 4 12 29 93

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Prosna Kalisz 16 39 12 3 1 48 12
2. Astra Krotoszyn 16 32 10 2 4 36 23
3. Czarni Dobrzyca 16 29 9 2 5 34 19
4. LKS Gołuchów 16 27 8 3 5 39 24
5. Centra Ostrów Wlkp. 16 27 8 3 5 51 45
6. Stal Pleszew 16 16 4 4 8 25 35
7. Włókniarz Kalisz 16 15 5 0 11 14 30
8. Piast Kobylin 16 14 4 2 10 22 37
9. Calisia Kalisz 16 7 2 1 13 13 57

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 22 60 19 3 0 103 11
2. Stal Pleszew 22 52 17 1 4 102 28
3. Centra Ostrów Wlkp. 22 40 12 4 6 68 28
4. Płomyk Koźminiec 22 35 11 2 9 65 50
5. Calisia Kalisz 22 32 10 2 10 66 58
6. KUKS Zębców 22 31 9 4 9 44 50
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 30 9 3 10 62 64
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 28 8 4 10 44 41
9. Grom Golina 22 25 7 4 11 50 66
10. TP Ostrovia 1909 22 23 6 5 11 24 54
11. Astra Krotoszyn 22 22 6 4 12 35 51
12. CKS Zduny 22 0 0 0 22 10 172

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 14 39 13 0 1 122 8
2. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 36 12 0 2 82 15
3. Stal Pleszew 14 27 9 0 5 77 22
4. Jarota Jarocin 14 25 8 1 5 82 21
5. TP Ostrovia 1909 14 20 6 2 6 40 42
6. Astra Krotoszyn 14 9 3 0 11 21 81
7. KUKS Zębców Ostrów Wlkp. 14 7 2 1 11 25 98
8. Jankowy 1968 14 3 1 0 13 15 177

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 II 5 13 4 1 0 34 9
2. Płomyk Koźminiec 6 10 3 1 2 26 12
3. Stal Pleszew 6 4 1 1 4 16 25
4. TP Ostrovia 1909 III Pruślin 5 4 1 1 3 13 43

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook