Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2008-2009

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 30 80 26 2 2 104 18
2. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 75 24 3 3 97 24
3. KKS 1925 Kalisz 30 66 21 3 6 74 27
4. Orzeł Mroczeń 30 51 15 6 9 60 44
5. KS Opatówek 30 47 14 5 11 41 44
6. Astra Krotoszyn 30 45 14 3 13 64 51
7. Sokoły Droszew 30 43 13 4 13 68 59
8. Victoria Ostrzeszów 30 41 11 8 11 45 41
9. Korona Pogoń Stawiszyn 30 37 9 10 11 41 41
10. Barycz Janków Przygodzki 30 37 11 4 15 49 58
11. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 35 9 8 13 43 44
12. Prosna Kalisz 30 32 10 2 18 37 67
13. Pelikan Grabów 30 28 8 4 18 32 91
14. LZS Doruchów 30 26 8 2 20 47 97
15. Pogoń Trębaczów 30 24 7 3 20 32 70
16. Masovia Kraszewice 30 17 4 5 21 25 83

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 20 51 16 3 1 120 14
2. Centra Ostrów Wlkp. 20 47 15 2 3 59 25
3. KKS 1925 Kalisz 20 35 11 2 7 64 49
4. Polonia Kępno 20 31 9 4 7 64 50
5. Płomyk Koźminiec 20 28 8 4 8 41 36
6. KS Opatówek 20 26 8 2 10 36 53
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 20 23 7 2 11 34 61
8. Astra Krotoszyn 20 20 5 5 10 29 43
9. Włókniarz Kalisz 20 19 5 4 11 29 54
10. Prosna Kalisz 20 17 5 2 13 36 63
11. Korona Pogoń Stawiszyn 20 16 4 4 12 29 93

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Prosna Kalisz 16 39 12 3 1 48 12
2. Astra Krotoszyn 16 32 10 2 4 36 23
3. Czarni Dobrzyca 16 29 9 2 5 34 19
4. LKS Gołuchów 16 27 8 3 5 39 24
5. Centra Ostrów Wlkp. 16 27 8 3 5 51 45
6. Stal Pleszew 16 16 4 4 8 25 35
7. Włókniarz Kalisz 16 15 5 0 11 14 30
8. Piast Kobylin 16 14 4 2 10 22 37
9. Calisia Kalisz 16 7 2 1 13 13 57

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 22 60 19 3 0 103 11
2. Stal Pleszew 22 52 17 1 4 102 28
3. Centra Ostrów Wlkp. 22 40 12 4 6 68 28
4. Płomyk Koźminiec 22 35 11 2 9 65 50
5. Calisia Kalisz 22 32 10 2 10 66 58
6. KUKS Zębców 22 31 9 4 9 44 50
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 30 9 3 10 62 64
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 28 8 4 10 44 41
9. Grom Golina 22 25 7 4 11 50 66
10. TP Ostrovia 1909 22 23 6 5 11 24 54
11. Astra Krotoszyn 22 22 6 4 12 35 51
12. CKS Zduny 22 0 0 0 22 10 172

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 14 39 13 0 1 122 8
2. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 36 12 0 2 82 15
3. Stal Pleszew 14 27 9 0 5 77 22
4. Jarota Jarocin 14 25 8 1 5 82 21
5. TP Ostrovia 1909 14 20 6 2 6 40 42
6. Astra Krotoszyn 14 9 3 0 11 21 81
7. KUKS Zębców Ostrów Wlkp. 14 7 2 1 11 25 98
8. Jankowy 1968 14 3 1 0 13 15 177

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 II 5 13 4 1 0 34 9
2. Płomyk Koźminiec 6 10 3 1 2 26 12
3. Stal Pleszew 6 4 1 1 4 16 25
4. TP Ostrovia 1909 III Pruślin 5 4 1 1 3 13 43

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook