Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
V Liga Międzyokręgowa - sezon 2019-2020

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
10.08.2019, godz. 11:00 Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
10.08.2019, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
10.08.2019, godz. 17:00 SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
10.08.2019, godz. 17:00 Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
11.08.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
11.08.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
11.08.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
11.08.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
17.08.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
17.08.2019, godz. 17:00 SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
17.08.2019, godz. 17:00 GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
18.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
18.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
18.08.2019, godz. 16:00 Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
18.08.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
18.08.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
18.08.2019, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
24.08.2019, godz. 16:00 Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
24.08.2019, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
24.08.2019, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
24.08.2019, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
24.08.2019, godz. 17:00 SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
25.08.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
25.08.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
25.08.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
31.08.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
31.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
31.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
31.08.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
31.08.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
31.08.2019, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
01.09.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
01.09.2019, godz. 17:00 GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1
01.09.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
07.09.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
07.09.2019, godz. 11:00 Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
07.09.2019, godz. 17:00 SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
07.09.2019, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
07.09.2019, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
08.09.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 4:1
08.09.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4
08.09.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 3:2

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
14.09.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 2:2
14.09.2019, godz. 13:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 1:3
14.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Piast Czekanów 3:0
14.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Piast Czekanów :
14.09.2019, godz. 16:00 Wilki Wilczyn Tulisia Tuliszków 5:1
14.09.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo Piast Kobylin 3:2
15.09.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1:4
15.09.2019, godz. 17:00 GKS Sompolno Raszkowianka Raszków 3:4
15.09.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał SKP Słupca 1:5

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
21.09.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1:3
21.09.2019, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno 1:3
21.09.2019, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Victovia Witkowo 6:1
21.09.2019, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Astra Krotoszyn 0:1
22.09.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów MKS Tur 1921 Turek 5:2
22.09.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zjednoczeni Rychwał 3:0
22.09.2019, godz. 16:00 SKP Słupca Zefka Kobyla Góra 2:0
22.09.2019, godz. 16:00 Piast Kobylin Odolanovia Odolanów 0:2

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
28.09.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Piast Kobylin 3:3
28.09.2019, godz. 11:00 Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:0
28.09.2019, godz. 11:00 Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 1:3
28.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń 0:0
28.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń :
28.09.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Victovia Witkowo 2:5
29.09.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Raszkowianka Raszków :
29.09.2019, godz. 16:30 GKS Sompolno Piast Czekanów :
29.09.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Polonus Kazimierz Biskupi :

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
05.10.2019, godz. 13:00 Piast Kobylin GKS Sompolno 0:6
05.10.2019, godz. 15:00 Polonus Kazimierz Biskupi Zefka Kobyla Góra 3:1
05.10.2019, godz. 16:00 SKP Słupca Tulisia Tuliszków 2:0
05.10.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo Odolanovia Odolanów 0:2
06.10.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Wilki Wilczyn 1:2
06.10.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Zjednoczeni Rychwał 0:1
06.10.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1:0
06.10.2019, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń MKS Tur 1921 Turek 11:2

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
12.10.2019, godz. 11:00 Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 0:2
12.10.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi 3:0
12.10.2019, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów 1:1
12.10.2019, godz. 15:30 MKS Tur 1921 Turek Victovia Witkowo 0:4
13.10.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew SKP Słupca 0:2
13.10.2019, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 1:0
13.10.2019, godz. 16:00 GKS Sompolno Orzeł Mroczeń 0:4
13.10.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Piast Kobylin 8:3

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
19.10.2019, godz. 14:00 Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 2:2
19.10.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek 3:0
19.10.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek :
19.10.2019, godz. 15:00 SKP Słupca Astra Krotoszyn 0:1
19.10.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo GKS Sompolno 0:1
19.10.2019, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Zjednoczeni Rychwał 8:0
20.10.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0:3
20.10.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Wilki Wilczyn 2:6
20.10.2019, godz. 15:00 Piast Kobylin Zefka Kobyla Góra :

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
26.10.2019, godz. 00:00 Tulisia Tuliszków Piast Czekanów :
26.10.2019, godz. 15:00 Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek :
26.10.2019, godz. 15:00 SKP Słupca Raszkowianka Raszków :
26.10.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Piast Kobylin :
26.10.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi :
27.10.2019, godz. 14:00 GKS Sompolno Odolanovia Odolanów :
27.10.2019, godz. 14:00 Zjednoczeni Rychwał Victovia Witkowo :
27.10.2019, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Orzeł Mroczeń :

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
02.11.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek GKS Sompolno :
02.11.2019, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi SKP Słupca :
02.11.2019, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn :
02.11.2019, godz. 14:00 Victovia Witkowo Zefka Kobyla Góra :
02.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Zjednoczeni Rychwał :
02.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Zjednoczeni Rychwał :
03.11.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn :
03.11.2019, godz. 11:00 Piast Kobylin Tulisia Tuliszków :
03.11.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew :

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
09.11.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin :
09.11.2019, godz. 00:00 Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń :
09.11.2019, godz. 11:00 Astra Krotoszyn GKS Sompolno :
09.11.2019, godz. 14:00 SKP Słupca Piast Czekanów :
09.11.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Victovia Witkowo :
10.11.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi :
10.11.2019, godz. 14:00 Zjednoczeni Rychwał MKS Tur 1921 Turek :
10.11.2019, godz. 14:00 Zefka Kobyla Góra Odolanovia Odolanów :

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
16.11.2019, godz. 00:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew :
16.11.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Zefka Kobyla Góra :
16.11.2019, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn :
16.11.2019, godz. 13:00 GKS Sompolno Zjednoczeni Rychwał :
16.11.2019, godz. 13:00 Victovia Witkowo Tulisia Tuliszków :
16.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
16.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
17.11.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :
17.11.2019, godz. 13:00 Piast Kobylin SKP Słupca :


Najbliższe mecze naszych drużyn

SB 26.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew
JS 26.10.2019
godz. 0:00
KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew
S 26.10.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi
SB 02.11.2019
godz. 0:00
Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew
S 03.11.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 09.11.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
S 16.11.2019
godz. 0:00
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3
SB Błękitni Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew - : -
JS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno - : -
S KS Stal Pleszew SKP Słupca 0 : 2
JS MKS Kania Gostyń KS Stal Pleszew - : -
SB KS Stal II Pleszew RKS Radliczyce 1 : 4
SB KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec 8 : 0
S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 11 33
2. Odolanovia Odolanów 11 29
3. Orzeł Mroczeń 11 24
4. KS Stal Pleszew 11 24
5. SKP Słupca 11 22
6. Astra Krotoszyn 11 17
7. Raszkowianka Raszków 10 15
8. GKS Sompolno 10 13
9. Polonus Kazimierz Biskupi 10 13
10. Victovia Witkowo 11 12
11. Tulisia Tuliszków 11 8
12. Piast Kobylin 10 8
13. Piast Czekanów 10 7
14. Zjednoczeni Rychwał 10 7
15. MKS Tur 1921 Turek 11 5
16. Zefka Kobyla Góra 9 4

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 7 15
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Liskowiak Lisków 0 0
5. Pelikan Nowy Karolew 0 0
6. Sparta Russów 1 0
7. Victoria II Skarszew 1 0
8. Korona Chełmce 1 0
9. KS Kamień 1 0
10. Piast II Grodziec 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. Odolanovia Odolanów 2 6
2. KS Stal Pleszew 7 5
3. UKS Śrem 1 3
4. Obra 1912 Kościan 1 3
5. Przemysław Poznań 1 1
6. Stainer Polonia Leszno 1 1
7. KKS 1925 Kalisz 0 0
8. MKS Kania Gostyń 0 0
9. Marcinki Kępno 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook