Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2007-2008

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LZS Jankowy 1968 30 63 19 6 5 74 38
2. Płomyk Koźminiec 30 62 19 5 6 91 35
3. Prosna Kalisz 30 60 19 3 8 57 35
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 59 18 5 7 60 44
5. Orzeł Mroczeń 30 55 16 7 7 68 41
6. Barycz Janków Przygodzki 30 48 15 3 12 66 54
7. Victoria Ostrzeszów 30 47 13 8 9 46 37
8. Rolbud OSiR Pleszew 30 42 11 9 10 47 32
9. KS Opatówek 30 39 12 3 15 45 56
10. Korona Pogoń Stawiszyn 30 38 12 2 16 39 44
11. Pogoń Trębaczów 30 34 9 7 14 50 55
12. Grom Golina 30 32 9 5 16 38 57
13. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 28 8 4 18 42 68
14. Iskra Sieroszewice 30 27 7 6 17 45 74
15. LZS Doruchów 30 27 8 3 19 49 103
16. Odolanovia Odolanów 30 19 5 4 21 38 82

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 22 54 17 3 2 95 22
2. Jarota Jarocin 22 50 16 2 4 103 31
3. Astra Krotoszyn 22 48 15 3 4 80 34
4. Rolbud OSiR Pleszew 22 43 13 4 5 70 38
5. KKS 1925 Kalisz 22 37 11 4 7 62 40
6. Centra Ostrów Wlkp. 22 35 11 2 9 49 50
7. LKS Gołuchów 22 32 10 2 10 38 46
8. UKS Trójka Ostrzeszów 22 23 7 2 13 40 66
9. Polonia Kępno 22 18 5 3 14 30 52
10. Prosna Kalisz 22 18 5 3 14 40 76
11. Doktór Czarnylas 22 15 5 0 17 34 97
12. Calisia Kalisz 22 9 3 0 19 27 116

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Centra Ostrów Wlkp 22 51 16 3 3 67 27
2. Włókniarz Kalisz 22 47 15 2 5 68 29
3. TP Ostrovia 1909 22 47 14 5 3 58 26
4. Prosna Kalisz 22 43 14 1 7 61 33
5. Piast Kobylin 22 35 10 5 7 43 32
6. Rolbud OSiR Pleszew 22 33 10 3 9 61 50
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 27 8 3 11 44 40
8. KS Opatówek 22 27 8 3 11 30 53
9. Astra Krotoszyn 22 21 6 3 13 37 41
10. KUKS Zębców 22 18 4 6 12 34 72
11. Korona Pogoń Stawiszyn 22 14 4 2 16 28 77
12. LZS Czajków 22 13 3 4 15 36 87

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 18 48 15 3 0 86 13
2. Włókniarz Kalisz 18 41 13 2 3 91 13
3. Prosna Kalisz 18 37 12 1 5 65 25
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 18 36 11 3 4 45 23
5. Calisia Kalisz 18 35 11 2 5 51 34
6. Rolbud OSiR Pleszew 18 25 8 1 9 30 40
7. Płomyk Koźminiec 18 15 5 0 13 30 84
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 15 5 0 13 36 93
9. Grom Golina 18 12 4 0 14 29 57
10. UKS Żaki Taczanów 18 0 0 0 18 14 95

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KUKS Kaliszanin I 11 33 11 0 0 108 1
2. Rolbud OSiR Pleszew 12 25 8 1 3 50 10
3. KUKS Kaliszanin II 11 24 8 0 3 53 32
4. Astra Krotoszyn 12 20 6 2 4 24 50
5. Czarni Dobrzyca 12 8 2 2 8 25 48
6. PUKS Antonio Jarocin 12 6 2 0 10 30 59
7. KKS Włókniarz Kalisz 12 4 1 1 10 7 97

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 31.03.2019
godz. 12:00
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
S 07.04.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 14.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 17 42
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. Odolanovia Odolanów 17 33
5. KS Stal Pleszew 17 33
6. Raszkowianka Raszków 17 25
7. Tulisia Tuliszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. Astra Krotoszyn 16 21
10. MKS Tur 1921 Turek 17 20
11. GKS Sompolno 16 20
12. Wilki Wilczyn 16 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 16 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook