Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2014-2015

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia Kępno 30 81 26 3 1 90 28
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 78 25 3 2 80 24
3. Zefka Kobyla Góra 30 61 18 7 5 58 36
4. Astra Krotoszyn 30 51 16 3 11 62 42
5. Stal Pleszew 30 51 16 3 11 46 37
6. Pogoń Trębaczów 30 49 15 4 11 129 49
7. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 45 13 6 11 51 48
8. Odolanovia Odolanów 30 38 11 5 14 40 46
9. KS Opatówek 30 37 11 4 15 33 51
10. Victoria Skarszew 30 33 10 3 17 41 55
11. Barycz Janków Przygodzki 30 33 9 6 15 38 65
12. Czarni Dobrzyca 30 32 9 5 16 36 57
13. Re - Bud Piast Czekanów 30 29 8 5 17 55 56
14. LKS Czarnylas 30 26 7 5 18 38 136
15. Zieloni Koźminek 30 22 7 1 22 36 82
16. Prosna Kalisz 30 20 5 5 20 41 62

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 37 12 1 1 64 19
2. POGOŃ Nowe Skalmierzyce 14 32 10 2 2 35 11
3. CENTRA Ostrów Wlkp. 14 26 8 2 4 37 30
4. GKS Żerków 14 24 7 3 4 42 23
5. ASTRA Krotoszyn 14 21 6 3 5 44 29
6. LZS Cielcza 14 14 4 2 8 26 55
7. PROSNA I Kalisz 14 4 1 1 12 15 57
8. KS Opatówek 14 3 1 0 13 9 48
9. CALISIA Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
10. PROSNA II Kalisz 0 0 0 0 0 0 0

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LECH II Poznań 26 68 22 2 2 127 14
2. GÓRNIK KONIN 26 50 16 2 8 61 32
3. MARCINKI Kępno 26 41 13 2 11 59 54
4. UKS KANIA Gostyń 26 38 12 2 12 43 50
5. KS Stal Pleszew 26 35 11 2 13 52 51
6. WARTA I Poznań 14 29 9 2 3 55 13
7. OSTROVIA Ostrów Wlkp. 26 18 5 3 18 37 117
8. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 26 6 1 3 22 16 119

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Spomasz Pleszew 18 42 14 0 4 60 28
2. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 18 39 13 0 5 59 35
3. CALISIA 14 Kalisz I 18 34 11 1 6 58 32
4. MARCINKI Kępno 18 34 11 1 6 46 27
5. CENTRA Ostrów Wlkp. 18 29 8 5 5 58 37
6. GROM Golina 18 29 9 2 7 45 37
7. POLONIA Kępno 18 18 5 3 10 47 43
8. VICTORIA Ostrzeszów 18 18 6 0 12 40 69
9. GOS B. O. Koźmin Wlkp. 18 16 5 1 12 29 61
10. OSTROVIA Ostrów Wlkp. 18 4 1 1 16 21 94

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. GOS B.O. Koźmin Wlkp 12 29 9 2 1 62 11
2. KS Stal Pleszew 12 28 9 1 2 63 11
3. CZARNI Dobrzyca 12 19 5 4 3 36 23
4. AP REISSA Jarocin 12 17 5 2 5 42 24
5. GROM Golina 12 17 5 2 5 30 36
6. CKS Zduny 12 7 2 1 9 16 65
7. SULIMIRCZYK Sulmierzyce 12 3 1 0 11 28 107
8. ASTRA Krotoszyn 0 0 0 0 0 0 0

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. ANTONIO I Jarocin 16 48 16 0 0 194 11
2. AP REISSA Jarocin 16 39 13 0 3 103 38
3. GKS II Jaraczewo 16 31 10 1 5 101 50
4. KS Stal Pleszew 16 30 10 0 6 102 50
5. CZARNI Dobrzyca 16 30 10 0 6 82 53
6. ANTONIO II Jarocin 16 17 5 2 9 59 87
7. GKS I Jaraczewo 16 11 3 2 11 33 126
8. ANTONIO Cielcza 16 7 2 1 13 43 168
9. WKS Witaszyce 16 0 0 0 16 18 152

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3 : 0
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 4 : 1
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2 : 2
JS Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 5 : 1
MS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 1 : 3
TS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 5 : 0
JM KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń 1 : 7
S KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2

kolejka 22 - 29/30.04

Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5

kolejka 23 - 02/03.05

KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
Piast Kobylin GKS Żerków 6:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0

kolejka 24 - 06/07.05

Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25 - 13/14.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 27 68
2. Orzeł Mroczeń 26 56
3. Piast Kobylin 26 54
4. Astra Krotoszyn 27 54
5. KS Stal Pleszew 30 50
6. Piast Czekanów 26 43
7. Raszkowianka Raszków 26 40
8. Zefka Kobyla Góra 25 37
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35
10. Zieloni Koźminek 26 32
11. Victoria Skarszew 25 30
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30
13. Pogoń Trębaczów 27 27
14. Olimpia Brzeziny 26 24
15. GKS Żerków 27 17
16. Victoria Laski 26 8

juniorzy starsi

1. Polonia 1912 Leszno 17 42
2. Górnik Konin 16 41
3. Przemysław Poznań 16 37
4. KS Stal Pleszew 24 29
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
6. Błękitni Wronki 16 24
7. Krobianka Krobia 17 24
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22
9. Mieszko Gniezno 15 20
10. Unia Swarzędz 15 19
11. Jarota Jarocin 18 18
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 20 46
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46
3. MKS Kania Gostyń 20 42
4. Olimpia Koło 20 26
5. Górnik Konin 19 25
6. SKP-MOS Słupca 19 21
7. Victoria Września 19 20
8. KS Stal Pleszew 28 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 14 35
2. KS Stal Pleszew 18 30
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 13 23
4. LKS Gołuchów 13 18
5. KS Opatówek 13 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 11 33
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 12 15
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
7. Victoria Ostrzeszów 10 11
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. LKS Gołuchów 1 3
3. Jarota Jarocin 1 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0

orliki

1. Antonio Jarocin 9 27
2. KS Stal Pleszew 13 22
3. Calisia 14 Kalisz 8 21
4. Jarota Jarocin 8 15
5. LKS Gołuchów 9 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook