Poznaj zawodników Stali


Seniorzy - skład w sezonie 2019-2020
V Liga Międzyokręgowa

trener

Łukasz Bandosz - trener

Łukasz Bandosz
tel: 513 105 642
bibek25@wp.pl

skład drużyny

Tobiasz Wojcieszak

Tobiasz Wojcieszak - bramkarz

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Jańczak

Łukasz Jańczak - obrońca
data urodzenia: 25.09.1989r.

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Mikołaj Adamek

Mikołaj Adamek - obrońca
data urodzenia: 25.11.1997r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Kozłowski

Michał Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 03.12.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Tomasz  Kapałka

Tomasz Kapałka - obrońca
data urodzenia: 07.05.1991r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Dawid Majchrzak

Dawid Majchrzak - obrońca
data urodzenia: 29.07.2000r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Piotr Stachowiak

Piotr Stachowiak - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Emil Poczta

Emil Poczta - pomocnik
data urodzenia: 31.07.1995r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Tomasz Zawada

Tomasz Zawada - pomocnik
data urodzenia: 25.12.1986r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Raczyk

Mateusz Raczyk - pomocnik
data urodzenia: 07.01.1993r.

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jacek  Pacyński

Jacek Pacyński - pomocnik
data urodzenia: 10.08.1981r.

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Krzysztof  Matuszak

Krzysztof Matuszak - pomocnik
data urodzenia: 16.10.1981r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 0
Błażej Ciesielski

Błażej Ciesielski - pomocnik
data urodzenia: 28.08.1989r.

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Samuel Minoga

Samuel Minoga - pomocnik
data urodzenia: 16.12.2000r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Szymon Rudziński

Szymon Rudziński - pomocnik
data urodzenia: 18.01.2001r.

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Damian Stasiak

Damian Stasiak - pomocnik

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Adam  Wojciechowski

Adam Wojciechowski - pomocnik
data urodzenia: 24.12.1995r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bandosz

Łukasz Bandosz - napastnik
data urodzenia: 19.03.1983
waga: 71 kg
wzrost: 173 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Patryk Adamski

Patryk Adamski - napastnik

  • bramki: 6
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 0

Najbliższe mecze naszych drużyn

SB 26.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew
JS 26.10.2019
godz. 0:00
KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew
S 26.10.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi
SB 02.11.2019
godz. 0:00
Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew
S 03.11.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 09.11.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
S 16.11.2019
godz. 0:00
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3
SB Błękitni Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew - : -
JS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno - : -
S KS Stal Pleszew SKP Słupca 0 : 2
JS MKS Kania Gostyń KS Stal Pleszew - : -
SB KS Stal II Pleszew RKS Radliczyce 1 : 4
SB KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec 8 : 0
S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 11 33
2. Odolanovia Odolanów 11 29
3. Orzeł Mroczeń 11 24
4. KS Stal Pleszew 11 24
5. SKP Słupca 11 22
6. Astra Krotoszyn 11 17
7. Raszkowianka Raszków 10 15
8. GKS Sompolno 10 13
9. Polonus Kazimierz Biskupi 10 13
10. Victovia Witkowo 11 12
11. Tulisia Tuliszków 11 8
12. Piast Kobylin 10 8
13. Piast Czekanów 10 7
14. Zjednoczeni Rychwał 10 7
15. MKS Tur 1921 Turek 11 5
16. Zefka Kobyla Góra 9 4

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 7 15
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Liskowiak Lisków 0 0
5. Pelikan Nowy Karolew 0 0
6. Sparta Russów 1 0
7. Victoria II Skarszew 1 0
8. Korona Chełmce 1 0
9. KS Kamień 1 0
10. Piast II Grodziec 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. Odolanovia Odolanów 2 6
2. KS Stal Pleszew 7 5
3. UKS Śrem 1 3
4. Obra 1912 Kościan 1 3
5. Przemysław Poznań 1 1
6. Stainer Polonia Leszno 1 1
7. KKS 1925 Kalisz 0 0
8. MKS Kania Gostyń 0 0
9. Marcinki Kępno 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook