Poznaj zawodników Stali


Kalendarz treningów 2013


LEGENDA:

  • - seniorzy
  • - juniorzy młodsi
  • - trampkarze starsi
  • - młodzicy starsi
  • - orliki

UWAGA: Aby zobaczyć szczegóły treningu należy najechać kursorem na ikonkę lub godzinę treningu.


maj 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23. maja 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
17:00
24
25
26
27
28
28. maja 2019

Młodzicy, 16:45 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:45
29
29. maja 2019

Orliki, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

17:00
30
31

czerwiec 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

lipiec 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
16. lipca 2019

Orliki, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

17:00
17
17. lipca 2019

Młodzicy, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

17:00
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

sierpień 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
2. sierpnia 2019

Trampkarze, 18:00 - Mecz towarzyski Stadion ul. Wojska Polskiego

18:00
3
4
4. sierpnia 2019

Juniorzy, 17:30 - Junior Młodszy

17:30
5
6
6. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
7
8
9
10
11
12
13
14
14. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
15
16
17
18
19
19. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
20
20. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
21
21. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
22
22. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
23
24
25
26
26. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
27
27. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
28
28. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
29
29. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
30
31

wrzesień 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
2. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
3
3. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
16. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
17
17. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
18
18. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
19
19. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
20
21
22
23
23. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
24
24. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
25
25. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
26
26. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
27
28
29
30
30. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00

październik 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
1. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
2
2. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
3
3. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
4
5
6
7
7. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
8
8. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
9
9. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
10
10. października 2019

Orliki, 16:00 -

16:00
11
12
13
14
14. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
15
15. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
16
16. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
17
17. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
18
19
20
21
21. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
22
22. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
23
23. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
24
24. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
25
26
27
28
29
30
31

listopad 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
4. listopada 2019

Trampkarze, 16:30 -

16:30
5
5. listopada 2019

Młodzicy, 16:30 -

16:30
6
7
7. listopada 2019

Orliki, 16:00 -

16:00
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Komentarze i pytania

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook