Poznaj zawodników Stali


Kalendarz treningów 2013


LEGENDA:

  • - seniorzy
  • - juniorzy młodsi
  • - trampkarze starsi
  • - młodzicy starsi
  • - orliki

UWAGA: Aby zobaczyć szczegóły treningu należy najechać kursorem na ikonkę lub godzinę treningu.


maj 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23. maja 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
17:00
24
25
26
27
28
28. maja 2019

Młodzicy, 16:45 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:45
29
29. maja 2019

Orliki, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

17:00
30
31

czerwiec 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

lipiec 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
16. lipca 2019

Orliki, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

17:00
17
17. lipca 2019

Młodzicy, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

17:00
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

sierpień 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
2. sierpnia 2019

Trampkarze, 18:00 - Mecz towarzyski Stadion ul. Wojska Polskiego

18:00
3
4
4. sierpnia 2019

Juniorzy, 17:30 - Junior Młodszy

17:30
5
5. sierpnia 2019

Juniorzy, 18:00 -

18:00
6
6. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
7
8
9
10
11
12
13
14
14. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
15
16
17
18
19
19. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
20
20. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
21
21. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
22
22. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
23
24
25
26
26. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
27
27. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
28
28. sierpnia 2019

Trampkarze, 16:15 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:15
16:30
29
29. sierpnia 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
30
31

wrzesień 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
2. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
3
3. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
16. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
17
17. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
18
18. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
19
19. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
20
21
22
23
23. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
24
24. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
25
25. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00
26
26. września 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
27
28
29
30
30. września 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 17:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
17:00

październik 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
1. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
2
2. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
3
3. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
4
5
6
7
7. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
8
8. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
9
9. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
10
10. października 2019

Orliki, 16:00 -

16:00
11
12
13
14
14. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
15
15. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
16
16. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
17
17. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
18
19
20
21
21. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
22
22. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
23
23. października 2019

Młodzicy, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

Trampkarze, 16:30 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:30
16:30
24
24. października 2019

Orliki, 16:00 - Trening Stadion ul. Wojska Polskiego

16:00
25
26
27
28
29
30
31

listopad 2013

PON WTO SRO CZW PIA SOB NIE
1
2
3
4
4. listopada 2019

Trampkarze, 16:30 -

16:30
5
5. listopada 2019

Młodzicy, 16:30 -

16:30
6
7
7. listopada 2019

Orliki, 16:00 -

16:00
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Komentarze i pytania

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
JS 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Polonia Środa Wlkp.
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 28.09.2019
godz. 11:00
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
SB 29.09.2019
godz. 16:00
Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew
S 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
SB 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1 : 4
SB Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0 : 1
JS UKS Śrem KS Stal Pleszew 4 : 0
JS KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 1 : 1
SB KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2 : 0
S KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6 : 0
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0 : 1
SB KS Kamień KS Stal II Pleszew 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 6 18
2. Odolanovia Odolanów 6 18
3. KS Stal Pleszew 6 15
4. SKP Słupca 6 13
5. Orzeł Mroczeń 6 11
6. Astra Krotoszyn 6 10
7. Raszkowianka Raszków 6 9
8. Polonus Kazimierz Biskupi 6 9
9. Piast Kobylin 6 7
10. Tulisia Tuliszków 6 7
11. Victovia Witkowo 6 6
12. GKS Sompolno 6 4
13. MKS Tur 1921 Turek 6 4
14. Piast Czekanów 6 4
15. Zefka Kobyla Góra 6 1
16. Zjednoczeni Rychwał 6 1

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 4 9
2. Las Kuczków 2 6
3. Liskowiak Lisków 0 0
4. Pelikan Nowy Karolew 0 0
5. Piast II Grodziec 0 0
6. RKS Radliczyce 0 0
7. Victoria II Skarszew 0 0
8. Sparta Russów 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. UKS Śrem 1 3
3. Przemysław Poznań 1 1
4. Stainer Polonia Leszno 1 1
5. KKS 1925 Kalisz 0 0
6. MKS Kania Gostyń 0 0
7. Marcinki Kępno 0 0
8. Obra 1912 Kościan 0 0
9. Odolanovia Odolanów 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook