Poznaj zawodników Stali


juniorzy młodsi - skład w sezonie 2013-2014
Liga Wielkopolska

trener

Łukasz Bandosz - trener

Łukasz Bandosz
tel: 513 105 642
bibek25@wp.pl

skład drużyny

Patryk Drapik

Patryk Drapik - bramkarz
data urodzenia: 06.04.1997
waga: 67 kg
wzrost: 170 cm

Maciej Matuszczak

Maciej Matuszczak - bramkarz
data urodzenia: 10.10.1998
waga: 74 kg
wzrost: 182 cm

Dawid Sass

Dawid Sass - bramkarz
data urodzenia: 05.10.1998
waga: 78 kg
wzrost: 179 cm

Błażej Kałużny

Błażej Kałużny - obrońca
data urodzenia: 21.02.1997
waga: 97 kg
wzrost: 188 cm

Jacek Politowicz

Jacek Politowicz - obrońca
data urodzenia: 17.06.1998
waga: 40 kg
wzrost: 152 cm

Michał Kozłowski

Michał Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 03.12.1998
waga: 34 kg
wzrost: 146 cm

Miłosz Gołdyn

Miłosz Gołdyn - obrońca
data urodzenia: 06.01.1998
waga: 73 kg
wzrost: 182 cm

Mateusz Maniak

Mateusz Maniak - obrońca
data urodzenia: 26.01.1998
waga: 80 kg
wzrost: 185 cm

Miłosz Twardowski

Miłosz Twardowski - obrońca
data urodzenia: 15.05.1997

Norbert Rogacki

Norbert Rogacki - obrońca
data urodzenia: 29.07.1997

Tomasz Kujawa

Tomasz Kujawa - obrońca
data urodzenia: 17.08.1998

Jakub Borecki

Jakub Borecki - pomocnik
data urodzenia: 19.09.1997
waga: 71 kg
wzrost: 172 cm

Mikołaj Adamek

Mikołaj Adamek - pomocnik
data urodzenia: 25.11.1997
waga: 62 kg
wzrost: 176 cm

Jakub Czajczyński

Jakub Czajczyński - pomocnik
data urodzenia: 08.04.1997
waga: 60 kg
wzrost: 170 cm

Alex Klotzel

Alex Klotzel - pomocnik
data urodzenia: 26.02.1998
waga: 56 kg
wzrost: 166 cm

Jan Kaczmarek

Jan Kaczmarek - pomocnik
data urodzenia: 04.03.1998
waga: 43 kg
wzrost: 162 cm

Michał Siuda

Michał Siuda - pomocnik
data urodzenia: 29.08.1998
waga: 44 kg
wzrost: 160 cm

Filip Kołaczyk

Filip Kołaczyk - pomocnik

Miłosz Remus

Miłosz Remus - pomocnik

Jakub  Biadała

Jakub Biadała - pomocnik
data urodzenia: 21.05.1997
waga: 61 kg

Patryk  Kieliba

Patryk Kieliba - pomocnik
data urodzenia: 29.11.1998

Błażej Krzymiński

Błażej Krzymiński - pomocnik
data urodzenia: 13.02.1998

Tobiasz  Górny

Tobiasz Górny - pomocnik
data urodzenia: 11.10.1998

Aleksander Matecki

Aleksander Matecki - pomocnik
data urodzenia: 08.07.1997

Mateusz Siuda

Mateusz Siuda - napastnik
data urodzenia: 05.05.1998
waga: 69 kg
wzrost: 185 cm

Kamil Adamkiewicz

Kamil Adamkiewicz - napastnik
data urodzenia: 04.12.1997

Marcin  Koch

Marcin Koch - napastnik
data urodzenia: 06.05.1998

Patryk  Antczak

Patryk Antczak - napastnik
data urodzenia: 05.11.1997

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook