Poznaj zawodników Stali


juniorzy starsi - skład w sezonie 2019-2020
I Liga Wojewódzka

trener

Tobiasz Wojcieszak - trener

Tobiasz Wojcieszak
tel. 577 753 878
tobiasz.wojcieszak@wp.pl

skład drużyny

Jakub Jakubowski

Jakub Jakubowski - bramkarz
data urodzenia: 17.04.2003
waga: 78 kg
wzrost: 189 cm
info: Dominująca: Prawa noga

Jakub Górski

Jakub Górski - bramkarz
data urodzenia: 08.08.2003

Kacper Szczepaniak

Kacper Szczepaniak - bramkarz
data urodzenia: 14.09.2003

Szymon Kozłowski

Szymon Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 09.01.2002
waga: 29 kg
wzrost: 142 cm

Patryk Szulczyński

Patryk Szulczyński - obrońca
data urodzenia: 18.03.2002
waga: 34 kg
wzrost: 144 cm

Maciej Ostrowicz

Maciej Ostrowicz - obrońca
data urodzenia: 22.01.2003

Jan Matyjaszczyk

Jan Matyjaszczyk - obrońca
data urodzenia: 13.03.2003

Jonasz Regus

Jonasz Regus - obrońca

Klaudiusz Niewiada

Klaudiusz Niewiada - pomocnik
data urodzenia: 28.01.2002

Jakub Zaradny

Jakub Zaradny - pomocnik
data urodzenia: 06.11.2003
waga: 49 kg
wzrost: 153 cm

Paweł Królik

Paweł Królik - pomocnik
data urodzenia: 08.05.2004

Patryk Dymowski

Patryk Dymowski - pomocnik
data urodzenia: 17.02.2004

Tobiasz Krowiacz

Tobiasz Krowiacz - pomocnik
data urodzenia: 09.06.2003

Szymon Rudziński

Szymon Rudziński - pomocnik
data urodzenia: 18.01.2001r.

Kacper  Mikołajczak

Kacper Mikołajczak - pomocnik

Kacper Adamski

Kacper Adamski - napastnik
data urodzenia: 16.01.2002
waga: 39 kg
wzrost: 158 cm

Simon Barański

Simon Barański - napastnik
data urodzenia: 03.10.2003

Najbliższe mecze naszych drużyn

SB 26.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew
JS 26.10.2019
godz. 0:00
KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew
S 26.10.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi
SB 02.11.2019
godz. 0:00
Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew
S 03.11.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 09.11.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
S 16.11.2019
godz. 0:00
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3
SB Błękitni Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew - : -
JS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno - : -
S KS Stal Pleszew SKP Słupca 0 : 2
JS MKS Kania Gostyń KS Stal Pleszew - : -
SB KS Stal II Pleszew RKS Radliczyce 1 : 4
SB KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec 8 : 0
S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 11 33
2. Odolanovia Odolanów 11 29
3. Orzeł Mroczeń 11 24
4. KS Stal Pleszew 11 24
5. SKP Słupca 11 22
6. Astra Krotoszyn 11 17
7. Raszkowianka Raszków 10 15
8. GKS Sompolno 10 13
9. Polonus Kazimierz Biskupi 10 13
10. Victovia Witkowo 11 12
11. Tulisia Tuliszków 11 8
12. Piast Kobylin 10 8
13. Piast Czekanów 10 7
14. Zjednoczeni Rychwał 10 7
15. MKS Tur 1921 Turek 11 5
16. Zefka Kobyla Góra 9 4

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 7 15
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Liskowiak Lisków 0 0
5. Pelikan Nowy Karolew 0 0
6. Sparta Russów 1 0
7. Victoria II Skarszew 1 0
8. Korona Chełmce 1 0
9. KS Kamień 1 0
10. Piast II Grodziec 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. Odolanovia Odolanów 2 6
2. KS Stal Pleszew 7 5
3. UKS Śrem 1 3
4. Obra 1912 Kościan 1 3
5. Przemysław Poznań 1 1
6. Stainer Polonia Leszno 1 1
7. KKS 1925 Kalisz 0 0
8. MKS Kania Gostyń 0 0
9. Marcinki Kępno 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook