Poznaj zawodników Stali


juniorzy starsi - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2013-2014

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
14.09.2013, godz. 11:00 Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 9:1
14.09.2013, godz. 13:00 Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:3
14.09.2013, godz. 15:00 Zębców Ostrów Wlkp. Odolanovia Odolanów 0:1
14.09.2013, godz. 15:00 Pogoń Trębaczów LKS Czarnylas 1:4

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
21.09.2013, godz. 11:00 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów 6:0
21.09.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Stal Pleszew 3:5
21.09.2013, godz. 15:00 LKS Czarnylas Barycz Janków Przygodzki 2:2
21.09.2013, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Zębców Ostrów Wlkp. 4:2

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
28.09.2013, godz. 13:00 Barycz Janków Przygodzki Odolanovia Odolanów 1:1
28.09.2013, godz. 14:00 Zębców Ostrów Wlkp. Pogoń Trębaczów 3:0
28.09.2013, godz. 15:00 Stal Pleszew LKS Czarnylas 4:2
28.09.2013, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 2:2

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
05.10.2013, godz. 11:00 Stal Pleszew Zębców Ostrów Wlkp. 6:0
05.10.2013, godz. 15:00 Pogoń Trębaczów Astra Krotoszyn 0:1
05.10.2013, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Barycz Janków Przygodzki 0:2
05.10.2013, godz. 15:00 LKS Czarnylas Odolanovia Odolanów 1:3

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
12.10.2013, godz. 13:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:3
12.10.2013, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń 4:1
12.10.2013, godz. 15:00 Zębców Ostrów Wlkp. LKS Czarnylas 1:1
12.10.2013, godz. 15:30 Astra Krotoszyn Stal Pleszew 0:2

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
19.10.2013, godz. 13:00 Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 6:0
19.10.2013, godz. 13:00 Pogoń Trębaczów Odolanovia Odolanów 3:1
19.10.2013, godz. 13:00 LKS Czarnylas Orzeł Mroczeń 4:0
19.10.2013, godz. 15:00 Zębców Ostrów Wlkp. Astra Krotoszyn 3:0

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
26.10.2013, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów Stal Pleszew 1:1
26.10.2013, godz. 13:00 Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 0:2
26.10.2013, godz. 13:00 Barycz Janków Przygodzki Zębców Ostrów Wlkp. 1:3
26.10.2013, godz. 14:00 Astra Krotoszyn LKS Czarnylas 5:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
12.04.2014, godz. 13:00 LKS Czarnylas Pogoń Trębaczów 2:1
12.04.2014, godz. 13:00 Orzeł Mroczeń Stal Pleszew 0:7
12.04.2014, godz. 15:00 Barycz Janków Przygodzki Astra Krotoszyn 4:1
12.04.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Zębców Ostrów Wlkp. 0:3

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
26.04.2014, godz. 13:00 Barycz Janków Przygodzki LKS Czarnylas 1:2
26.04.2014, godz. 13:00 Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 1:0
26.04.2014, godz. 13:30 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów 3:0
26.04.2014, godz. 14:00 Zębców Ostrów Wlkp. Orzeł Mroczeń 3:2

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
03.05.2014, godz. 16:00 Pogoń Trębaczów Zębców Ostrów Wlkp. 3:0
03.05.2014, godz. 16:00 LKS Czarnylas Stal Pleszew 1:1
03.05.2014, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 7:2
03.05.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Barycz Janków Przygodzki 0:3

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
10.05.2014, godz. 13:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 6:1
10.05.2014, godz. 14:00 Zębców Ostrów Wlkp. Stal Pleszew 2:7
10.05.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów LKS Czarnylas 0:3
10.05.2014, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Pogoń Trębaczów 0:4

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
17.05.2014, godz. 11:30 Stal Pleszew Astra Krotoszyn 3:0
17.05.2014, godz. 13:00 LKS Czarnylas Zębców Ostrów Wlkp. 5:2
17.05.2014, godz. 13:00 Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 3:0
17.05.2014, godz. 16:00 Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 4:1

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
24.05.2014, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów Pogoń Trębaczów 0:3
24.05.2014, godz. 13:00 Barycz Janków Przygodzki Stal Pleszew 0:7
24.05.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Zębców Ostrów Wlkp. 2:1
24.05.2014, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń LKS Czarnylas 0:3

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
31.05.2014, godz. 11:00 LKS Czarnylas Astra Krotoszyn 1:1
31.05.2014, godz. 11:00 Stal Pleszew Odolanovia Odolanów 3:0
31.05.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 3:4
31.05.2014, godz. 15:00 Zębców Ostrów Wlkp. Barycz Janków Przygodzki 2:9


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook