Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2013-2014

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
11.08.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:4
11.08.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Opatówek 1:0
11.08.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:3
11.08.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Astra Krotoszyn 0:3
11.08.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Czarni Dobrzyca 1:1
11.08.2013, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce LZS Trzcinica 1:1
11.08.2013, godz. 16:00 Stal Pleszew Odolanovia Odolanów 5:2
11.08.2013, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Barycz Janków Przygodzki 1:3

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
15.08.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Stal Pleszew 2:0
15.08.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Zieloni Koźminek 2:0
15.08.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Pogoń Trębaczów 2:0
15.08.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:4
15.08.2013, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Polonia Kępno 0:2
15.08.2013, godz. 16:00 KS Opatówek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:2
15.08.2013, godz. 16:00 LZS Trzcinica Piast Czekanów 1:2
15.08.2013, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Sokół Bralin 1:1

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
18.08.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Barycz Janków Przygodzki 3:2
18.08.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Odolanovia Odolanów 0:0
18.08.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Astra Krotoszyn 0:3
18.08.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Opatówek 4:3
18.08.2013, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Czarni Dobrzyca 1:1
18.08.2013, godz. 16:00 Stal Pleszew Żaki Taczanów 3:0
18.08.2013, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:0
18.08.2013, godz. 16:00 LZS Trzcinica Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:1

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
25.08.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Polonia Kępno 1:0
25.08.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Sokół Bralin 5:1
25.08.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Piast Czekanów 2:0
25.08.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca LZS Trzcinica 5:0
25.08.2013, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2
25.08.2013, godz. 16:00 KS Opatówek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:2
25.08.2013, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Pogoń Trębaczów 3:0
25.08.2013, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Stal Pleszew 1:3

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
01.09.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Zieloni Koźminek 1:5
01.09.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Żaki Taczanów 5:1
01.09.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 1:2
01.09.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów Astra Krotoszyn 0:0
01.09.2013, godz. 15:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 6:1
01.09.2013, godz. 16:00 Stal Pleszew Czarni Dobrzyca 6:1
01.09.2013, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Odolanovia Odolanów 1:2
01.09.2013, godz. 16:00 LZS Trzcinica KS Opatówek 1:3

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
08.09.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:3
08.09.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Pogoń Trębaczów 0:2
08.09.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie LZS Trzcinica 4:1
08.09.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca KS Opatówek 3:0
08.09.2013, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:4
08.09.2013, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Piast Czekanów 2:2
08.09.2013, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Polonia Kępno 2:1
08.09.2013, godz. 16:00 Stal Pleszew Sokół Bralin 5:1

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
15.09.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Czarni Dobrzyca 1:3
15.09.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Stal Pleszew 0:2
15.09.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zieloni Koźminek 4:0
15.09.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 3:4
15.09.2013, godz. 15:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Odolanovia Odolanów 2:0
15.09.2013, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Żaki Taczanów 1:0
15.09.2013, godz. 16:00 LZS Trzcinica Astra Krotoszyn 1:2
15.09.2013, godz. 16:00 KS Opatówek Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 6:1

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
22.09.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:3
22.09.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Piast Czekanów 0:3
22.09.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Polonia Kępno 1:4
22.09.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1:1
22.09.2013, godz. 15:00 Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
22.09.2013, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów LZS Trzcinica 1:0
22.09.2013, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2
22.09.2013, godz. 16:00 Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 7:1

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
29.09.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Czarni Dobrzyca 4:1
29.09.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Sokół Bralin 5:0
29.09.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek 1:1
29.09.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Astra Krotoszyn 3:1
29.09.2013, godz. 15:00 Żaki Taczanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
29.09.2013, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Stal Pleszew 2:0
29.09.2013, godz. 16:00 LZS Trzcinica Barycz Janków Przygodzki 1:3
29.09.2013, godz. 16:00 KS Opatówek Odolanovia Odolanów 0:3

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
06.10.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 1:1
06.10.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów LZS Trzcinica 1:3
06.10.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:2
06.10.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Pogoń Trębaczów 2:0
06.10.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Astra Krotoszyn 2:1
06.10.2013, godz. 15:30 Odolanovia Odolanów Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0:1
06.10.2013, godz. 15:30 Zieloni Koźminek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:1
06.10.2013, godz. 15:30 Stal Pleszew Piast Czekanów 2:3

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
13.10.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Czarni Dobrzyca 3:1
13.10.2013, godz. 12:00 Piast Czekanów Sokół Bralin 0:0
13.10.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Barycz Janków Przygodzki 2:3
13.10.2013, godz. 15:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Stal Pleszew 2:1
13.10.2013, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów 3:0
13.10.2013, godz. 15:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce Polonia Kępno 1:1
13.10.2013, godz. 15:30 LZS Trzcinica Zieloni Koźminek 1:1
13.10.2013, godz. 15:30 KS Opatówek Żaki Taczanów 5:0

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
20.10.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Astra Krotoszyn 5:2
20.10.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:5
20.10.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:7
20.10.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno Piast Czekanów 5:0
20.10.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:4
20.10.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Odolanovia Odolanów 1:0
20.10.2013, godz. 15:00 Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:0
20.10.2013, godz. 15:00 Stal Pleszew LZS Trzcinica 4:2

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
27.10.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów Pogoń Trębaczów 3:1
27.10.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Zieloni Koźminek 2:1
27.10.2013, godz. 14:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce Czarni Dobrzyca 2:1
27.10.2013, godz. 14:30 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Polonia Kępno 4:0
27.10.2013, godz. 14:30 LZS Trzcinica Sokół Bralin 3:1
27.10.2013, godz. 14:30 KS Opatówek Stal Pleszew 2:1
27.10.2013, godz. 14:30 Astra Krotoszyn Żaki Taczanów 4:0
27.10.2013, godz. 14:30 Odolanovia Odolanów Barycz Janków Przygodzki 1:3

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
03.11.2013, godz. 11:00 Żaki Taczanów Odolanovia Odolanów 0:3
03.11.2013, godz. 11:00 Sokół Bralin KS Opatówek 0:3
03.11.2013, godz. 11:00 Polonia Kępno LZS Trzcinica 5:2
03.11.2013, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:2
03.11.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Barycz Janków Przygodzki 2:1
03.11.2013, godz. 14:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 1:2
03.11.2013, godz. 14:00 Stal Pleszew Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:2
03.11.2013, godz. 14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Piast Czekanów 4:3

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
10.11.2013, godz. 11:00 Piast Czekanów Czarni Dobrzyca 1:3
10.11.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Żaki Taczanów 7:1
10.11.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Sokół Bralin 4:1
10.11.2013, godz. 14:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0
10.11.2013, godz. 14:00 LZS Trzcinica Pogoń Trębaczów 1:1
10.11.2013, godz. 14:00 KS Opatówek Polonia Kępno 3:0
10.11.2013, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Stal Pleszew 0:1
10.11.2013, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
16.11.2013, godz. 14:00 KS Opatówek Pogoń Trębaczów 2:0
17.11.2013, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Zieloni Koźminek 1:1
17.11.2013, godz. 12:00 Astra Krotoszyn Sokół Bralin 4:0
17.11.2013, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Polonia Kępno 1:4
17.11.2013, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Stal Pleszew 3:1
17.11.2013, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Sokół Bralin :
17.11.2013, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Żaki Taczanów 4:1
17.11.2013, godz. 14:00 LZS Trzcinica Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1
17.11.2013, godz. 14:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Czekanów 1:1

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
30.03.2014, godz. 11:00 Piast Czekanów LZS Trzcinica 4:2
30.03.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:4
30.03.2014, godz. 11:00 Polonia Kępno Astra Krotoszyn 1:0
30.03.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Czarni Dobrzyca 3:0
30.03.2014, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Opatówek 2:0
30.03.2014, godz. 16:00 Sokół Bralin Odolanovia Odolanów 0:5
30.03.2014, godz. 16:00 Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 1:3
30.03.2014, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Żaki Taczanów 1:0

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
06.04.2014, godz. 11:00 Żaki Taczanów Stal Pleszew 1:0
06.04.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Sokół Bralin 2:0
06.04.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2
06.04.2014, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Zieloni Koźminek 1:3
06.04.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Polonia Kępno 3:2
06.04.2014, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Pogoń Trębaczów 0:0
06.04.2014, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Czekanów 2:1
06.04.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. LZS Trzcinica 2:1

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
13.04.2014, godz. 11:00 Piast Czekanów Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0:0
13.04.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Odolanovia Odolanów 4:1
13.04.2014, godz. 11:00 Polonia Kępno Barycz Janków Przygodzki 4:3
13.04.2014, godz. 16:00 LZS Trzcinica Czarni Dobrzyca 2:3
13.04.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Opatówek 2:1
13.04.2014, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Astra Krotoszyn 2:0
13.04.2014, godz. 16:00 Sokół Bralin Żaki Taczanów 1:2
13.04.2014, godz. 16:00 Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3:1

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
19.04.2014, godz. 11:00 Żaki Taczanów Polonia Kępno 0:1
19.04.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 1:4
19.04.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:2
19.04.2014, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Stal Pleszew 1:7
19.04.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 1:0
19.04.2014, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Sokół Bralin 5:1
19.04.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:5
19.04.2014, godz. 16:00 KS Opatówek LZS Trzcinica 1:1

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
27.04.2014, godz. 11:00 Piast Czekanów Odolanovia Odolanów 2:1
27.04.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Żaki Taczanów 4:2
27.04.2014, godz. 11:00 Polonia Kępno Zieloni Koźminek 1:1
27.04.2014, godz. 16:00 KS Opatówek Czarni Dobrzyca 2:2
27.04.2014, godz. 16:00 LZS Trzcinica Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:7
27.04.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Astra Krotoszyn 5:1
27.04.2014, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Barycz Janków Przygodzki 1:1
27.04.2014, godz. 16:00 Sokół Bralin Stal Pleszew 0:8

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
01.05.2014, godz. 11:00 Żaki Taczanów Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:9
01.05.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów :
01.05.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie KS Opatówek 2:1
01.05.2014, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Sokół Bralin 4:0
01.05.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn LZS Trzcinica 3:1
01.05.2014, godz. 16:00 Stal Pleszew Polonia Kępno 1:2
01.05.2014, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Pogoń Trębaczów 2:1
01.05.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:3

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
19.11.2019, godz. 19:57 Polonia Kępno Sokół Bralin 6:1
03.05.2014, godz. 16:00 KS Opatówek Astra Krotoszyn 4:2
04.05.2014, godz. 11:00 Piast Czekanów Żaki Taczanów 4:1
04.05.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Stal Pleszew 2:3
04.05.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Czarni Dobrzyca 0:0
04.05.2014, godz. 16:00 LZS Trzcinica Odolanovia Odolanów 1:1
04.05.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Barycz Janków Przygodzki 2:0
04.05.2014, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Zieloni Koźminek 2:2

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
11.05.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki LZS Trzcinica 4:1
11.05.2014, godz. 12:00 Czarni Dobrzyca Polonia Kępno 0:3
11.05.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:1
11.05.2014, godz. 16:00 Sokół Bralin Pogoń Trębaczów 0:4
11.05.2014, godz. 16:00 Stal Pleszew Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:2
11.05.2014, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 3:2
11.05.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Żaki Taczanów 4:1
11.05.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów KS Opatówek 2:0

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
18.05.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Polonia Kępno 3:2
18.05.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Odolanovia Odolanów 5:1
18.05.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Czarni Dobrzyca 4:0
18.05.2014, godz. 16:00 KS Opatówek Barycz Janków Przygodzki 0:0
18.05.2014, godz. 16:00 LZS Trzcinica Żaki Taczanów 0:0
18.05.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 4:0
18.05.2014, godz. 16:00 Piast Czekanów Stal Pleszew 2:3
18.05.2014, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Sokół Bralin 3:0

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
25.05.2014, godz. 11:00 Polonia Kępno Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:2
25.05.2014, godz. 11:00 Żaki Taczanów KS Opatówek 3:2
25.05.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2:2
25.05.2014, godz. 12:00 Czarni Dobrzyca Pogoń Trębaczów 2:2
25.05.2014, godz. 16:00 Sokół Bralin Piast Czekanów 3:2
25.05.2014, godz. 16:00 Zieloni Koźminek LZS Trzcinica 5:1
25.05.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Astra Krotoszyn :
04.06.2014, godz. 18:00 Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:1

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
01.06.2014, godz. 11:00 Piast Czekanów Polonia Kępno 3:2
01.06.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Żaki Taczanów 5:0
01.06.2014, godz. 13:00 LZS Trzcinica Stal Pleszew 1:3
01.06.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 3:1
01.06.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Czarni Dobrzyca 3:3
01.06.2014, godz. 16:00 KS Opatówek Zieloni Koźminek 1:0
01.06.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Sokół Bralin 8:1
01.06.2014, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Pogoń Trębaczów 1:0

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
08.06.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Czekanów 4:2
08.06.2014, godz. 11:00 Polonia Kępno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:3
08.06.2014, godz. 11:00 Żaki Taczanów Astra Krotoszyn 0:2
08.06.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Odolanovia Odolanów 1:4
08.06.2014, godz. 12:00 Czarni Dobrzyca Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:5
08.06.2014, godz. 16:00 Sokół Bralin LZS Trzcinica 2:2
08.06.2014, godz. 16:00 Stal Pleszew KS Opatówek 0:1
08.06.2014, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3:2

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
15.06.2014, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Czarni Dobrzyca 6:1
15.06.2014, godz. 11:00 Piast Czekanów Pogoń Nowe Skalmierzyce 4:1
15.06.2014, godz. 12:00 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie Stal Pleszew 1:0
15.06.2014, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 3:0
15.06.2014, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Żaki Taczanów 2:0
15.06.2014, godz. 16:00 KS Opatówek Sokół Bralin 2:0
15.06.2014, godz. 16:00 LZS Trzcinica Polonia Kępno 1:2
15.06.2014, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Pogoń Trębaczów 0:3

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
22.06.2014, godz. 11:00 Czarni Dobrzyca Piast Czekanów 4:1
22.06.2014, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:1
22.06.2014, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów LZS Trzcinica 4:2
22.06.2014, godz. 11:00 Polonia Kępno KS Opatówek 4:1
22.06.2014, godz. 11:00 Sokół Bralin Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1:5
22.06.2014, godz. 11:00 Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1:2
22.06.2014, godz. 11:00 Zieloni Koźminek Odolanovia Odolanów 0:3
22.06.2014, godz. 11:00 Żaki Taczanów Barycz Janków Przygodzki 2:1


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook