Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
12.08.2017, godz. 16:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Orzeł Mroczeń 0:6
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Victoria Skarszew 5:2
13.08.2017, godz. 11:00 Victoria Laski Pogoń Trębaczów 2:3
13.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny GKS Żerków 2:4
13.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn 0:0
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Kobylin Barycz Janków Przygodzki 3:1
19.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew KS Opatówek 1:1
19.11.2017, godz. 13:00 Zefka Kobyla Góra Zieloni Koźminek 2:0

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
23.06.2018, godz. 11:45 KS Opatówek Zefka Kobyla Góra 4:0
15.08.2017, godz. 16:00 Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 2:0
15.08.2017, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:3
15.08.2017, godz. 17:00 Victoria Skarszew Korona-Pogoń Stawiszyn 4:1
15.08.2017, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 GKS Żerków Raszkowianka Raszków 1:2
15.08.2017, godz. 17:00 Pogoń Trębaczów Olimpia Brzeziny 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 Piast Czekanów Victoria Laski 4:1

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
20.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
20.08.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
20.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
20.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
20.08.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
20.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
20.08.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2
20.08.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
27.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
27.08.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
27.08.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
27.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
27.08.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
27.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0
27.08.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
27.08.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
30.08.2017, godz. 18:00 Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
03.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
03.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
03.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
03.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0
03.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 11:00 GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
10.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
10.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
10.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
10.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
12.09.2017, godz. 18:00 Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
17.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
17.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
24.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0:1
24.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zefka Kobyla Góra 2:4
24.09.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Opatówek 1:1
24.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 0:3
24.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:2
24.09.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 3:1
24.09.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Piast Kobylin 1:2
24.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Barycz Janków Przygodzki 3:2

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
01.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Victoria Skarszew 2:1
01.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Olimpia Brzeziny 0:1
01.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Czekanów 1:5
01.10.2017, godz. 15:30 KS Opatówek Astra Krotoszyn 1:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zieloni Koźminek GKS Żerków 5:1
01.10.2017, godz. 15:30 Piast Kobylin Pogoń Trębaczów 3:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zefka Kobyla Góra Raszkowianka Raszków 6:1
01.10.2017, godz. 15:30 Orzeł Mroczeń Victoria Laski 6:0

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
08.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zefka Kobyla Góra 1:1
08.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Astra Krotoszyn 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Barycz Janków Przygodzki 2:0
08.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Orzeł Mroczeń 0:4
08.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zieloni Koźminek 5:1
08.10.2017, godz. 15:00 GKS Żerków KS Opatówek 0:3
08.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Korona-Pogoń Stawiszyn 1:5

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
15.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Stal Pleszew 1:0
15.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Olimpia Brzeziny 1:0
15.10.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn GKS Żerków 3:0
15.10.2017, godz. 15:00 Piast Kobylin Victoria Laski 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Skarszew :
15.10.2017, godz. 15:00 KS Opatówek Pogoń Trębaczów 4:0
15.10.2017, godz. 15:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 3:1

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
22.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Korona-Pogoń Stawiszyn 4:5
22.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:0
22.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew GKS Żerków 6:1
22.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Astra Krotoszyn 2:1
22.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Opatówek 1:3
22.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Kobylin 0:3
22.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Zieloni Koźminek 3:5
22.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Barycz Janków Przygodzki 2:2

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
29.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Stal Pleszew 1:1
29.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Skarszew 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 1:1
29.10.2017, godz. 14:30 KS Opatówek Victoria Laski 3:1
29.10.2017, godz. 14:30 Zieloni Koźminek Olimpia Brzeziny 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Piast Kobylin Raszkowianka Raszków 4:1
29.10.2017, godz. 14:30 Orzeł Mroczeń Zefka Kobyla Góra 1:0
29.10.2017, godz. 14:30 GKS Żerków Pogoń Trębaczów 1:2

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
05.11.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 2:2
05.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin 1:0
05.11.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 5:4
05.11.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny KS Opatówek 1:5
05.11.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów GKS Żerków 10:1
05.11.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Pogoń Trębaczów 3:3
05.11.2017, godz. 14:00 Victoria Laski Astra Krotoszyn 3:4
05.11.2017, godz. 14:00 Zefka Kobyla Góra Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
12.11.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Czekanów 1:2
12.11.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Barycz Janków Przygodzki 0:1
12.11.2017, godz. 14:00 GKS Żerków Victoria Laski 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Olimpia Brzeziny 5:0
12.11.2017, godz. 14:00 KS Opatówek Raszkowianka Raszków 1:0
12.11.2017, godz. 14:00 Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Piast Kobylin Zefka Kobyla Góra 3:0
12.11.2017, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Victoria Skarszew 3:0

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 18:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew 4:0

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
18.04.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1:2

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
31.03.2018, godz. 17:00 GKS Żerków KS Stal Pleszew 1:0

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
08.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 2:0

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
15.04.2018, godz. 00:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków :
15.04.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Opatówek 0:2
15.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0:1
15.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zefka Kobyla Góra 2:4
15.04.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
15.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
22.04.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
22.04.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
22.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
22.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
22.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
22.04.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
22.04.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
22.04.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
29.04.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
29.04.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
29.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
29.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
29.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
29.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
29.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5
29.04.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
02.05.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
03.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
03.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
03.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
03.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
03.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
03.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0
03.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin GKS Żerków 6:1

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
06.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
06.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
06.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
06.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
06.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
06.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
06.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
13.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
13.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0
13.05.2018, godz. 14:00 Piast Kobylin Piast Czekanów 3:0
13.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Skarszew 3:1
13.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Pogoń Trębaczów 2:1
13.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 0:2
13.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Olimpia Brzeziny 3:0
13.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek GKS Żerków 4:0

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
20.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Orzeł Mroczeń 2:3
20.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Opatówek 0:3
20.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek 2:1
20.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Korona-Pogoń Stawiszyn 1:2
20.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Zefka Kobyla Góra 3:1
20.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Astra Krotoszyn 0:1
20.05.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 1:2
20.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Piast Kobylin 0:3

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
27.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Zefka Kobyla Góra 1:1
27.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Raszkowianka Raszków 1:4
27.05.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Victoria Skarszew 2:1
27.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Pogoń Trębaczów 5:0
27.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0:1
27.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Olimpia Brzeziny 6:0
27.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Czekanów 2:0
27.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Laski 3:0

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
03.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Astra Krotoszyn 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:1
03.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów GKS Żerków 5:3
03.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Barycz Janków Przygodzki 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zieloni Koźminek 1:1
03.06.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0:0
03.06.2018, godz. 16:00 Victoria Laski KS Opatówek 1:0
03.06.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Orzeł Mroczeń 0:1

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
10.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Victoria Skarszew 2:0
10.06.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Piast Czekanów 1:1
10.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 0:2
10.06.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zefka Kobyla Góra 1:5
10.06.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Laski 7:0
10.06.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Olimpia Brzeziny 3:2
10.06.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 2:4
10.06.2018, godz. 18:00 Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2:2

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Orzeł Mroczeń 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Laski GKS Żerków 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Zefka Kobyla Góra Piast Kobylin 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3:0
17.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Pogoń Trębaczów 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Astra Krotoszyn 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Opatówek 5:3

kolejka 31

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 01:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew :


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3 : 0
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 4 : 1
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2 : 2
JS Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 5 : 1
MS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 1 : 3
TS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 5 : 0
JM KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń 1 : 7
S KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2

kolejka 22 - 29/30.04

Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5

kolejka 23 - 02/03.05

KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
Piast Kobylin GKS Żerków 6:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0

kolejka 24 - 06/07.05

Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25 - 13/14.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 27 68
2. Orzeł Mroczeń 26 56
3. Piast Kobylin 26 54
4. Astra Krotoszyn 27 54
5. KS Stal Pleszew 30 50
6. Piast Czekanów 26 43
7. Raszkowianka Raszków 26 40
8. Zefka Kobyla Góra 25 37
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35
10. Zieloni Koźminek 26 32
11. Victoria Skarszew 25 30
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30
13. Pogoń Trębaczów 27 27
14. Olimpia Brzeziny 26 24
15. GKS Żerków 27 17
16. Victoria Laski 26 8

juniorzy starsi

1. Polonia 1912 Leszno 17 42
2. Górnik Konin 16 41
3. Przemysław Poznań 16 37
4. KS Stal Pleszew 24 29
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
6. Błękitni Wronki 16 24
7. Krobianka Krobia 17 24
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22
9. Mieszko Gniezno 15 20
10. Unia Swarzędz 15 19
11. Jarota Jarocin 18 18
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 20 46
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46
3. MKS Kania Gostyń 20 42
4. Olimpia Koło 20 26
5. Górnik Konin 19 25
6. SKP-MOS Słupca 19 21
7. Victoria Września 19 20
8. KS Stal Pleszew 28 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 14 35
2. KS Stal Pleszew 18 30
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 13 23
4. LKS Gołuchów 13 18
5. KS Opatówek 13 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 11 33
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 12 15
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
7. Victoria Ostrzeszów 10 11
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. LKS Gołuchów 1 3
3. Jarota Jarocin 1 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0

orliki

1. Antonio Jarocin 9 27
2. KS Stal Pleszew 13 22
3. Calisia 14 Kalisz 8 21
4. Jarota Jarocin 8 15
5. LKS Gołuchów 9 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook