Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Wielkopolska Liga Międzyokręgowa - sezon 2018-2019

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
11.08.2018, godz. 11:00 Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
11.08.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
12.08.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
12.08.2018, godz. 16:00 Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
12.08.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
12.08.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
12.08.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
22.08.2018, godz. 18:30 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
15.08.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
15.08.2018, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
15.08.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
15.08.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
15.08.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
15.08.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
15.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
15.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
15.08.2018, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
18.08.2018, godz. 11:00 SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
18.08.2018, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
18.08.2018, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
19.08.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
19.08.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
19.08.2018, godz. 16:00 MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
19.08.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
19.08.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
25.08.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
25.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
25.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
25.08.2018, godz. 16:00 Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
25.08.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
25.08.2018, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
26.08.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
26.08.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
26.08.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
01.09.2018, godz. 16:00 SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
01.09.2018, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
01.09.2018, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
01.09.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
01.09.2018, godz. 17:00 MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
02.09.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0
02.09.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Odolanovia Odolanów 0:2
02.09.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Piast Kobylin 3:2

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
08.09.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6:1
08.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów SKP Słupca 2:3
08.09.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń MKS Tur 1921 Turek 0:0
08.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów SKP Słupca :
08.09.2018, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Zieloni Koźminek 3:2
08.09.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:2
09.09.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 2:0
09.09.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 3:1
09.09.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Wilki Wilczyn 0:1

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
15.09.2018, godz. 15:00 SKP Słupca Victoria Ostrzeszów 3:4
15.09.2018, godz. 16:00 MKS Tur 1921 Turek Piast Kobylin 2:0
15.09.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Zieloni Koźminek 5:0
15.09.2018, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Tulisia Tuliszków 0:1
16.09.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Odolanovia Odolanów 0:0
16.09.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn 3:1
16.09.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Polonus Kazimierz Biskupi 4:1
16.09.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2:2

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
22.09.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:3
22.09.2018, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi SKP Słupca 2:4
22.09.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Piast Czekanów 3:0
22.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 4:0
22.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
22.09.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków MKS Tur 1921 Turek 2:1
23.09.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 0:1
23.09.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Zieloni Koźminek 4:1
23.09.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:0

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
29.09.2018, godz. 16:00 MKS Tur 1921 Turek GKS Sompolno 0:2
29.09.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Tulisia Tuliszków 3:1
29.09.2018, godz. 16:00 SKP Słupca Orzeł Mroczeń 4:0
29.09.2018, godz. 16:00 Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew 2:4
30.09.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Ostrzeszów 0:5
30.09.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Polonus Kazimierz Biskupi 4:4
30.09.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów 1:1
30.09.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Kobylin 0:2

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
06.10.2018, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 6:0
06.10.2018, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi Raszkowianka Raszków 4:0
06.10.2018, godz. 16:00 Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
06.10.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Astra Krotoszyn 7:2
06.10.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:0
07.10.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Odolanovia Odolanów 1:1
07.10.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin SKP Słupca 0:4
07.10.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Zieloni Koźminek 3:2

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
13.10.2018, godz. 15:00 MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 1:0
13.10.2018, godz. 15:00 Zieloni Koźminek Wilki Wilczyn 1:3
13.10.2018, godz. 16:00 SKP Słupca Tulisia Tuliszków 6:2
13.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów 0:1
13.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów :
14.10.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Orzeł Mroczeń 0:6
14.10.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 0:3
14.10.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
14.10.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. GKS Sompolno 2:1

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
20.10.2018, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:2
20.10.2018, godz. 15:00 MKS Tur 1921 Turek Zieloni Koźminek 4:0
20.10.2018, godz. 16:00 Wilki Wilczyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:2
20.10.2018, godz. 16:00 Tulisia Tuliszków Piast Czekanów 1:1
20.10.2018, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:3
21.10.2018, godz. 15:00 Piast Kobylin Raszkowianka Raszków 2:0
21.10.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów 4:1
21.10.2018, godz. 16:00 GKS Sompolno SKP Słupca 0:2

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
27.10.2018, godz. 15:00 Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 0:2
27.10.2018, godz. 15:00 SKP Słupca Wilki Wilczyn 2:3
27.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń 0:2
27.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń :
27.10.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Polonus Kazimierz Biskupi 0:0
28.10.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Tulisia Tuliszków 2:1
28.10.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów GKS Sompolno 0:2
28.10.2018, godz. 14:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. MKS Tur 1921 Turek 2:0
28.10.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 1:4

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
03.11.2018, godz. 14:00 Tulisia Tuliszków Astra Krotoszyn 3:0
03.11.2018, godz. 14:00 Wilki Wilczyn Piast Czekanów 5:0
03.11.2018, godz. 14:00 MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 1:4
03.11.2018, godz. 14:00 Zieloni Koźminek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:1
03.11.2018, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Victoria Ostrzeszów 0:3
04.11.2018, godz. 14:00 GKS Sompolno Raszkowianka Raszków 1:2
04.11.2018, godz. 14:00 KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3:1
04.11.2018, godz. 14:00 Piast Kobylin Odolanovia Odolanów 2:1

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
10.11.2018, godz. 13:00 SKP Słupca Zieloni Koźminek 5:1
10.11.2018, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 2:3
10.11.2018, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Tulisia Tuliszków 9:3
10.11.2018, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Tulisia Tuliszków :
10.11.2018, godz. 14:00 Victoria Ostrzeszów Piast Kobylin 5:1
11.11.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Wilki Wilczyn 2:1
11.11.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów MKS Tur 1921 Turek 0:1
11.11.2018, godz. 14:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0:5
11.11.2018, godz. 14:00 Astra Krotoszyn GKS Sompolno 0:3

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
17.11.2018, godz. 13:00 SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
17.11.2018, godz. 13:00 MKS Tur 1921 Turek Raszkowianka Raszków 1:2
17.11.2018, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów GKS Sompolno 7:0
17.11.2018, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów GKS Sompolno :
17.11.2018, godz. 14:00 Victoria Ostrzeszów Tulisia Tuliszków 4:1
18.11.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek :
18.11.2018, godz. 13:00 KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:1
18.11.2018, godz. 13:00 Astra Krotoszyn Wilki Wilczyn :
18.11.2018, godz. 13:00 Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 0:2

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
23.03.2019, godz. 11:00 Wilki Wilczyn Odolanovia Odolanów 0:1
23.03.2019, godz. 15:00 SKP Słupca KS Stal Pleszew 3:1
23.03.2019, godz. 15:00 MKS Tur 1921 Turek Astra Krotoszyn 0:4
23.03.2019, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 0:1
24.03.2019, godz. 11:00 Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
24.03.2019, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków :
24.03.2019, godz. 15:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Czekanów :
24.03.2019, godz. 16:00 GKS Sompolno Victoria Ostrzeszów :

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
30.03.2019, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Tulisia Tuliszków :
30.03.2019, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Wilki Wilczyn :
30.03.2019, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek :
30.03.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek :
31.03.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
31.03.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów SKP Słupca :
31.03.2019, godz. 12:00 Piast Kobylin KS Stal Pleszew :
31.03.2019, godz. 15:00 Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno :

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
06.04.2019, godz. 11:00 Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi :
06.04.2019, godz. 16:00 SKP Słupca Raszkowianka Raszków :
06.04.2019, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Odolanovia Odolanów :
06.04.2019, godz. 16:00 MKS Tur 1921 Turek Victoria Ostrzeszów :
06.04.2019, godz. 16:00 Tulisia Tuliszków Piast Kobylin :
07.04.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew :
07.04.2019, godz. 15:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Astra Krotoszyn :
07.04.2019, godz. 16:00 GKS Sompolno Orzeł Mroczeń :

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
13.04.2019, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn :
13.04.2019, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Zieloni Koźminek :
13.04.2019, godz. 16:30 Odolanovia Odolanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
13.04.2019, godz. 17:00 Astra Krotoszyn SKP Słupca :
14.04.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Czekanów :
14.04.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków :
14.04.2019, godz. 16:00 Piast Kobylin GKS Sompolno :
14.04.2019, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi MKS Tur 1921 Turek :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 31.03.2019
godz. 12:00
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
S 07.04.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 14.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 17 42
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. Odolanovia Odolanów 17 33
5. KS Stal Pleszew 17 33
6. Raszkowianka Raszków 17 25
7. Tulisia Tuliszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. Astra Krotoszyn 16 21
10. MKS Tur 1921 Turek 17 20
11. GKS Sompolno 16 20
12. Wilki Wilczyn 16 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 16 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook