Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2009-2010

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Piast Kobylin 30 62 17 11 2 70 21
2. Płomyk Koźminiec 30 59 17 8 5 63 41
3. Stal Pleszew 30 55 16 7 7 70 42
4. Sokół Kleczew 30 53 14 11 5 58 30
5. Victoria Września 30 47 13 8 9 51 39
6. Korona Piaski 30 45 11 12 7 56 35
7. Dąbroczanka Pępowo 30 44 12 8 10 43 38
8. Olimpia Koło 30 42 10 12 8 40 32
9. SKP Słupca 30 41 11 8 11 45 42
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 39 10 9 11 40 46
11. Zryw Dąbie 30 37 9 10 11 48 47
12. Obra Kościan 30 37 10 7 13 44 55
13. LKS Gołuchów 30 30 6 12 12 37 41
14. Ardi Krobianka Krobia 30 28 7 7 16 34 57
15. LKS Czarnylas 30 25 6 7 17 27 63
16. ZKS Zagórów 30 6 1 3 26 26 123

b-klasa

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ogniwo Łąkociny 22 53 16 5 1 68 19
2. Żaki Taczanów 22 50 15 5 2 82 23
3. Raszkowianka Raszków 22 45 14 3 5 65 30
4. Prosna Chocz 21 42 13 3 5 41 37
5. Huragan Szczury 22 34 10 4 8 45 35
6. Lew Lewków Osiedle 22 27 8 3 11 38 61
7. Błękitni Biadki 22 25 7 4 11 49 43
8. LZS Rozdrażew 21 22 6 4 11 46 50
9. Sokół Chwaliszew 21 22 5 7 9 31 36
10. Stal II Pleszew 22 22 7 1 14 42 51
11. LZS Żychlin 22 21 7 0 15 42 61
12. Czarni II Fabianów 21 7 2 1 18 22 125

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Centra Ostrów Wlkp. 16 32 10 2 4 57 26
2. Stal Biadała Pleszew 16 31 9 4 3 40 18
3. Płomyk Koźminiec 16 31 9 4 3 40 22
4. Piast Kobylin 16 25 8 1 7 26 25
5. Calisia Kalisz 16 21 6 3 7 20 26
6. Prosna Kalisz 16 20 6 2 8 26 32
7. Victoria Ostrzeszów 16 15 5 0 11 19 36
8. Włókniarz Kalisz 16 15 4 3 9 14 41
9. TP Ostrovia 1909 16 14 3 5 8 14 30

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 14 40 13 1 0 122 4
2. Stal Domer Pleszew 14 35 11 2 1 82 13
3. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 28 9 1 4 108 18
4. TP Ostrovia 1909 14 27 9 0 5 71 31
5. CKS Zbiersk 14 15 5 0 9 33 64
6. CKS Zduny 14 9 3 0 11 21 97
7. Płomyk Koźminiec 14 9 3 0 11 24 105
8. Prosna Kalisz 14 3 1 0 13 11 140

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 14 37 12 1 1 70 15
2. KKS 1925 Kalisz 14 36 11 3 0 77 12
3. Stal E-Autokredyt Pleszew 14 22 7 1 6 39 27
4. KUKS Kaliszanin I Kalisz 14 19 5 4 5 35 30
5. KS Opatówek 14 13 3 4 7 14 32
6. Włókniarz Kalisz 14 12 3 3 8 14 55
7. KUKS Kaliszanin II Kalisz 14 10 2 4 8 9 46
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 8 2 2 10 6 47

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Astra Krotoszyn 14 38 12 2 0 94 16
2. Jarota Jarocin 14 37 12 1 1 80 16
3. Piast Kobylin 14 24 8 0 6 41 37
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 21 7 0 7 55 40
5. Stal Pleszew 14 21 7 0 7 48 36
6. Grom Golina 14 18 6 0 8 42 46
7. GZS Jaraczewo 14 7 2 1 11 27 79
8. Czarni Dobrzyca 14 0 0 0 14 8 125

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook