Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2012-2013

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Orzeł Mroczeń 28 65 21 2 5 87 28
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 60 19 3 6 74 28
3. Polonia Kępno 28 57 17 6 5 51 36
4. Stal Pleszew 28 53 16 5 7 66 36
5. Astra Krotoszyn 28 47 15 2 11 55 44
6. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 28 46 14 4 10 63 42
7. GOS Zieloni Koźminek 28 46 14 4 10 56 38
8. Czarni Dobrzyca 28 38 10 8 10 37 55
9. Odolanovia Odolanów 28 37 9 10 9 44 49
10. Pogoń Trębaczów 28 35 11 2 15 59 52
11. Barycz Janków Przygodzki 28 33 10 3 15 59 53
12. LKS Czarnylas 28 32 10 2 16 52 70
13. LKS Jankowy 1968 28 21 7 0 21 36 86
14. Płomień Opatów 28 20 5 5 18 33 68
15. Olimpia Brzeziny 28 12 4 0 24 24 111

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 18 46 15 1 2 70 14
2. Piast Kobylin 18 42 13 3 2 51 10
3. Włókniarz 1925 Kalisz 18 35 11 2 5 63 27
4. Grom Golina 18 29 8 5 5 24 24
5. Marcinki Kępno 18 27 9 0 9 34 47
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 25 8 1 9 35 43
7. Ostrovia Ostrów Wlkp. 18 21 6 3 9 27 32
8. Calisia Kalisz 18 17 5 2 11 22 49
9. Victoria Ostrzeszów 18 12 3 3 12 16 44
10. Zębców Ostrów Wlkp. 18 5 1 2 15 14 66

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz 1925 Kalisz 16 40 13 1 2 83 20
2. CKS Zbiersk 16 35 11 2 3 60 30
3. KS Stal Pleszew 16 33 11 0 5 60 22
4. Astra Krotoszyn 16 28 9 1 6 56 35
5. Raszkowianka Raszków 16 24 8 0 8 51 50
6. GKS Jaraczewo 16 18 6 0 10 32 55
7. Calisia Kalisz 16 15 5 0 11 33 77
8. Victoria Skarszew 16 15 5 0 11 29 81
9. KS Opatówek 16 6 2 0 14 19 53

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 34 10 4 0 46 8
2. Jarota Jarocin 14 26 8 2 4 41 21
3. Antonio Jarocin 14 24 6 6 2 40 13
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 23 6 5 3 24 19
5. GKS Jaraczewo 14 17 5 2 7 46 55
6. GKS Żerków 14 16 4 4 6 29 19
7. Grom Golina 14 14 3 5 6 42 23
8. Raszkowianka Raszków 14 0 0 0 14 13 123

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LKS Gołuchów 10 23 7 2 1 58 20
2. Czarni Dobrzyca 10 20 6 2 2 48 26
3. GKS Jaraczewo 10 18 5 3 2 32 21
4. KS Stal Pleszew 10 15 4 3 3 47 29
5. Antonio Jarocin 10 8 2 2 6 17 36
6. WKS Witaszyce 10 0 0 0 10 4 74

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
JS 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Polonia Środa Wlkp.
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 28.09.2019
godz. 11:00
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
SB 29.09.2019
godz. 16:00
Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew
S 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
SB 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1 : 4
SB Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0 : 1
JS UKS Śrem KS Stal Pleszew 4 : 0
JS KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 1 : 1
SB KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2 : 0
S KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6 : 0
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0 : 1
SB KS Kamień KS Stal II Pleszew 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 6 18
2. Odolanovia Odolanów 6 18
3. KS Stal Pleszew 6 15
4. SKP Słupca 6 13
5. Orzeł Mroczeń 6 11
6. Astra Krotoszyn 6 10
7. Raszkowianka Raszków 6 9
8. Polonus Kazimierz Biskupi 6 9
9. Piast Kobylin 6 7
10. Tulisia Tuliszków 6 7
11. Victovia Witkowo 6 6
12. GKS Sompolno 6 4
13. MKS Tur 1921 Turek 6 4
14. Piast Czekanów 6 4
15. Zefka Kobyla Góra 6 1
16. Zjednoczeni Rychwał 6 1

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 4 9
2. Las Kuczków 2 6
3. Liskowiak Lisków 0 0
4. Pelikan Nowy Karolew 0 0
5. Piast II Grodziec 0 0
6. RKS Radliczyce 0 0
7. Victoria II Skarszew 0 0
8. Sparta Russów 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. UKS Śrem 1 3
3. Przemysław Poznań 1 1
4. Stainer Polonia Leszno 1 1
5. KKS 1925 Kalisz 0 0
6. MKS Kania Gostyń 0 0
7. Marcinki Kępno 0 0
8. Obra 1912 Kościan 0 0
9. Odolanovia Odolanów 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook