Poznaj zawodników Stali


b-klasa - skład w sezonie 2019-2020
Klasa B

trener

Andrzej Latański - trener

Andrzej Latański
tel. 511 694 686

skład drużyny

Brak informacji o składzie drużyny.

Najbliższe mecze naszych drużyn

JS 17.08.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Górnik Konin
S 18.08.2019
godz. 15:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 18.08.2019
godz. 15:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
SB 24.08.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Las Kuczków
JS 24.08.2019
godz. 0:00
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
S 25.08.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
SB 31.08.2019
godz. 0:00
KS Kamień KS Stal II Pleszew
S 01.09.2019
godz. 17:00
GKS Sompolno KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3 : 1
S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków :
GKS Sompolno Wilki Wilczyn :
SKP Słupca Victovia Witkowo :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Astra Krotoszyn Piast Czekanów :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi :
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków :
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra :

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo :
SKP Słupca Odolanovia Odolanów :
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał :
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno :
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń :
Piast Czekanów Piast Kobylin :
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek :
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn :

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn :
GKS Sompolno KS Stal Pleszew :
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków :

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał :
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra :
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów :
SKP Słupca GKS Sompolno :
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek :

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 1 3
2. Piast Kobylin 1 3
3. KS Stal Pleszew 1 3
4. Odolanovia Odolanów 1 3
5. Polonus Kazimierz Biskupi 1 3
6. Astra Krotoszyn 1 3
7. GKS Sompolno 1 3
8. Orzeł Mroczeń 1 1
9. SKP Słupca 1 1
10. Zefka Kobyla Góra 1 0
11. Zjednoczeni Rychwał 1 0
12. Victovia Witkowo 1 0
13. Piast Czekanów 1 0
14. Tulisia Tuliszków 1 0
15. Raszkowianka Raszków 1 0
16. MKS Tur 1921 Turek 1 0

b-klasa

1. Błękitni Sparta Kotlin 0 0
2. KS Kamień 0 0
3. KS Stal II Pleszew 0 0
4. Korona Chełmce 0 0
5. Las Kuczków 0 0
6. Liskowiak Lisków 0 0
7. Pelikan Nowy Karolew 0 0
8. Piast II Grodziec 0 0
9. RKS Radliczyce 0 0
10. Sparta Russów 0 0
11. Victoria II Skarszew 0 0

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 0 0
2. KKS 1925 Kalisz 0 0
3. KS Stal Pleszew 0 0
4. MKS Kania Gostyń 0 0
5. Marcinki Kępno 0 0
6. Obra 1912 Kościan 0 0
7. Odolanovia Odolanów 0 0
8. Polonia Środa Wlkp. 0 0
9. Przemysław Poznań 0 0
10. Stainer Polonia Leszno 0 0
11. UKS Śrem 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook