Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Tabela ligowa w sezonie 2017-2018

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Opatówek 27 68 22 2 3 70 17
2. Orzeł Mroczeń 26 56 18 2 6 70 23
3. Piast Kobylin 26 54 17 3 6 61 22
4. Astra Krotoszyn 27 54 16 6 5 62 29
5. KS Stal Pleszew 30 50 15 5 10 44 26
6. Piast Czekanów 26 43 13 4 9 52 41
7. Raszkowianka Raszków 26 40 12 4 10 54 46
8. Zefka Kobyla Góra 25 37 11 4 10 57 39
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35 10 5 11 37 39
10. Zieloni Koźminek 26 32 10 2 14 42 50
11. Victoria Skarszew 25 30 8 6 11 47 50
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30 9 3 14 38 57
13. Pogoń Trębaczów 27 27 8 3 16 37 58
14. Olimpia Brzeziny 26 24 7 3 16 30 63
15. GKS Żerków 27 17 5 2 20 27 89
16. Victoria Laski 26 8 2 2 22 27 106


seniorzy - terminarz rozgrywek
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
19.11.2017 godz. 11:00 - 1. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew KS Opatówek
15.08.2017 godz. 16:00 - 2. kolejka ligowa 2 : 0
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
20.08.2017 godz. 11:00 - 3. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew GKS Żerków
27.08.2017 godz. 11:00 - 4. kolejka ligowa 0 : 2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew
03.09.2017 godz. 11:00 - 5. kolejka ligowa 0 : 1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów
10.09.2017 godz. 16:00 - 6. kolejka ligowa 0 : 2
Victoria Laski KS Stal Pleszew
17.09.2017 godz. 11:00 - 7. kolejka ligowa 1 : 2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny
24.09.2017 godz. 11:00 - 8. kolejka ligowa 0 : 1
Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew
01.10.2017 godz. 11:00 - 9. kolejka ligowa 2 : 1
KS Stal Pleszew Victoria Skarszew
08.10.2017 godz. 11:00 - 10. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Zefka Kobyla Góra
15.10.2017 godz. 11:00 - 11. kolejka ligowa 1 : 0
Barycz Janków Przygodzki KS Stal Pleszew
22.10.2017 godz. 11:00 - 12. kolejka ligowa 1 : 0
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń
29.10.2017 godz. 11:00 - 13. kolejka ligowa 1 : 1
Korona-Pogoń Stawiszyn KS Stal Pleszew
05.11.2017 godz. 11:00 - 14. kolejka ligowa 1 : 0
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
12.11.2017 godz. 14:00 - 15. kolejka ligowa 2 : 0
Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew
31.05.2018 godz. 18:00 - 16. kolejka ligowa 4 : 0
KS Opatówek KS Stal Pleszew
18.04.2018 godz. 17:00 - 17. kolejka ligowa 1 : 2
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
31.03.2018 godz. 17:00 - 18. kolejka ligowa 1 : 0
GKS Żerków KS Stal Pleszew
08.04.2018 godz. 15:00 - 19. kolejka ligowa 2 : 0
KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów
15.04.2018 godz. 11:00 - 20. kolejka ligowa 0 : 1
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
22.04.2018 godz. 15:00 - 21. kolejka ligowa 8 : 1
KS Stal Pleszew Victoria Laski
29.04.2018 godz. 15:00 - 22. kolejka ligowa 3 : 0
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny
02.05.2018 godz. 17:00 - 23. kolejka ligowa 0 : 1
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
06.05.2018 godz. 11:00 - 24. kolejka ligowa 0 : 3
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew
13.05.2018 godz. 16:00 - 25. kolejka ligowa 0 : 2
Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew
20.05.2018 godz. 15:00 - 26. kolejka ligowa 1 : 2
KS Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki
27.05.2018 godz. 16:00 - 27. kolejka ligowa 0 : 1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew
03.06.2018 godz. 15:00 - 28. kolejka ligowa 0 : 0
KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn
10.06.2018 godz. 18:00 - 29. kolejka ligowa 2 : 2
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
17.06.2018 godz. 11:00 - 30. kolejka ligowa 3 : 0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek
31.05.2018 godz. 1:00 - 31. kolejka ligowa :
KS Opatówek KS Stal Pleszew

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook