Poznaj zawodników Stali


młodzicy młodsi - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 10:00 GOS I Koźmin Wlkp. Jarota Jarocin :
09.09.2017, godz. 11:00 Włókniarz I 1925 Kalisz Pogoń Nowe Skalmierzyce :
09.09.2017, godz. 11:00 LKS Gołuchów A. P. Reissa Jarocin :
09.09.2017, godz. 12:00 KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz I :

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 10:00 A. P. Reissa Jarocin GOS I Koźmin Wlkp. :
16.09.2017, godz. 10:00 Calisia 14 Kalisz I LKS Gołuchów :
16.09.2017, godz. 11:00 Włókniarz I 1925 Kalisz KS Stal Pleszew :
16.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Jarota Jarocin :

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
23.09.2017, godz. 10:00 KS Stal Pleszew Pogoń Nowe Skalmierzyce :
23.09.2017, godz. 10:00 LKS Gołuchów Włókniarz I 1925 Kalisz :
23.09.2017, godz. 10:00 GOS I Koźmin Wlkp. Calisia 14 Kalisz I :
23.09.2017, godz. 10:00 Jarota Jarocin A. P. Reissa Jarocin :

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
30.09.2017, godz. 09:00 Włókniarz I 1925 Kalisz GOS I Koźmin Wlkp. :
30.09.2017, godz. 09:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce A. P. Reissa Jarocin :
30.09.2017, godz. 10:00 Calisia 14 Kalisz I Jarota Jarocin :
30.09.2017, godz. 10:00 KS Stal Pleszew LKS Gołuchów :

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
05.10.2017, godz. 16:00 GOS I Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew :
07.10.2017, godz. 10:30 Jarota Jarocin Włókniarz I 1925 Kalisz :
07.10.2017, godz. 11:00 LKS Gołuchów Pogoń Nowe Skalmierzyce :
07.10.2017, godz. 11:30 A. P. Reissa Jarocin Calisia 14 Kalisz I :

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
14.10.2017, godz. 10:00 KS Stal Pleszew Jarota Jarocin :
14.10.2017, godz. 10:00 Włókniarz I 1925 Kalisz A. P. Reissa Jarocin :
14.10.2017, godz. 10:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Calisia 14 Kalisz I :
14.10.2017, godz. 13:00 LKS Gołuchów GOS I Koźmin Wlkp. :

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
21.10.2017, godz. 09:00 Jarota Jarocin LKS Gołuchów :
21.10.2017, godz. 10:30 A. P. Reissa Jarocin KS Stal Pleszew :
21.10.2017, godz. 11:00 GOS I Koźmin Wlkp. Pogoń Nowe Skalmierzyce :
22.10.2017, godz. 09:00 Calisia 14 Kalisz I Włókniarz I 1925 Kalisz :

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
14.04.2018, godz. 11:00 Calisia 14 Kalisz I KS Stal Pleszew :
14.04.2018, godz. 11:30 A. P. Reissa Jarocin LKS Gołuchów :
14.04.2018, godz. 12:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Włókniarz I 1925 Kalisz :
15.04.2018, godz. 09:00 Jarota Jarocin GOS I Koźmin Wlkp. :

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
07.04.2018, godz. 10:00 KS Stal Pleszew Włókniarz I 1925 Kalisz 1:8
21.04.2018, godz. 09:00 Jarota Jarocin Pogoń Nowe Skalmierzyce :
21.04.2018, godz. 10:00 GOS I Koźmin Wlkp. A. P. Reissa Jarocin :
21.04.2018, godz. 12:00 LKS Gołuchów Calisia 14 Kalisz I :

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
27.04.2018, godz. 18:00 A. P. Reissa Jarocin Jarota Jarocin :
28.04.2018, godz. 10:45 Włókniarz I 1925 Kalisz LKS Gołuchów :
28.04.2018, godz. 12:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew :
28.04.2018, godz. 13:00 Calisia 14 Kalisz I GOS I Koźmin Wlkp. :

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
05.05.2018, godz. 10:00 GOS I Koźmin Wlkp. Włókniarz I 1925 Kalisz :
05.05.2018, godz. 12:00 A. P. Reissa Jarocin Pogoń Nowe Skalmierzyce :
05.05.2018, godz. 12:00 LKS Gołuchów KS Stal Pleszew 7:1
06.05.2018, godz. 09:00 Jarota Jarocin Calisia 14 Kalisz I :

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
05.05.2018, godz. 12:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce LKS Gołuchów :
05.05.2018, godz. 13:00 Calisia 14 Kalisz I A. P. Reissa Jarocin :
12.05.2018, godz. 09:00 Włókniarz I 1925 Kalisz Jarota Jarocin :
12.05.2018, godz. 10:00 KS Stal Pleszew GOS I Koźmin Wlkp. 0:1

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
09.05.2018, godz. 17:30 GOS I Koźmin Wlkp. LKS Gołuchów :
19.05.2018, godz. 13:00 Calisia 14 Kalisz I Pogoń Nowe Skalmierzyce :
19.05.2018, godz. 13:30 A. P. Reissa Jarocin Włókniarz I 1925 Kalisz :
20.05.2018, godz. 09:00 Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 8:3

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
26.05.2018, godz. 09:00 Włókniarz I 1925 Kalisz Calisia 14 Kalisz I :
26.05.2018, godz. 09:30 LKS Gołuchów Jarota Jarocin :
26.05.2018, godz. 10:00 KS Stal Pleszew A. P. Reissa Jarocin :
26.05.2018, godz. 12:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce GOS I Koźmin Wlkp. :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
JS 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Polonia Środa Wlkp.
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 28.09.2019
godz. 11:00
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
SB 29.09.2019
godz. 16:00
Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew
S 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
SB 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1 : 4
SB Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0 : 1
JS UKS Śrem KS Stal Pleszew 4 : 0
JS KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 1 : 1
SB KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2 : 0
S KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6 : 0
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0 : 1
SB KS Kamień KS Stal II Pleszew 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 6 18
2. Odolanovia Odolanów 6 18
3. KS Stal Pleszew 6 15
4. SKP Słupca 6 13
5. Orzeł Mroczeń 6 11
6. Astra Krotoszyn 6 10
7. Raszkowianka Raszków 6 9
8. Polonus Kazimierz Biskupi 6 9
9. Piast Kobylin 6 7
10. Tulisia Tuliszków 6 7
11. Victovia Witkowo 6 6
12. GKS Sompolno 6 4
13. MKS Tur 1921 Turek 6 4
14. Piast Czekanów 6 4
15. Zefka Kobyla Góra 6 1
16. Zjednoczeni Rychwał 6 1

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 4 9
2. Las Kuczków 2 6
3. Liskowiak Lisków 0 0
4. Pelikan Nowy Karolew 0 0
5. Piast II Grodziec 0 0
6. RKS Radliczyce 0 0
7. Victoria II Skarszew 0 0
8. Sparta Russów 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. UKS Śrem 1 3
3. Przemysław Poznań 1 1
4. Stainer Polonia Leszno 1 1
5. KKS 1925 Kalisz 0 0
6. MKS Kania Gostyń 0 0
7. Marcinki Kępno 0 0
8. Obra 1912 Kościan 0 0
9. Odolanovia Odolanów 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook