Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2010-2011

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Kleczew 30 69 21 6 3 85 21
2. Centra Ostrów Wlkp. 30 58 18 4 8 60 33
3. Płomyk Koźminiec 30 57 18 3 9 63 44
4. Obra 1912 Kościan 30 54 15 9 6 52 36
5. Victoria Września 30 53 15 8 7 58 36
6. LKS Gołuchów 30 52 15 7 8 48 34
7. Dąbroczanka Pępowo 30 49 14 7 9 53 39
8. SKP Słupca 30 45 13 6 11 46 37
9. Stal Pleszew 30 42 13 3 14 40 47
10. Korona Piaski 30 36 8 12 10 38 41
11. Sparta Konin 30 36 10 6 14 33 47
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 36 11 3 16 44 60
13. Victoria Ostrzeszów 30 33 9 6 15 41 54
14. Olimpia Koło 30 29 8 5 17 35 58
15. Sparta Miejska Górka 30 16 4 4 22 22 74
16. Zryw Dąbie 30 9 2 3 25 24 81

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia Kępno 22 57 19 0 3 114 22
2. Włókniarz 1925 Kalisz 22 53 17 2 3 87 26
3. Olimp Ostrów Wlkp. 22 50 16 2 4 73 23
4. Centra Ostrów Wlkp. 22 45 15 0 7 93 62
5. Astra Krotoszyn 22 35 11 2 9 54 48
6. Płomyk Koźminiec 22 34 10 4 8 73 40
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 22 33 10 3 9 43 43
8. Stal Pleszew 20 24 7 3 10 32 38
9. Prosna Kalisz 22 22 7 1 14 45 79
10. Barycz Janków Przygodzki 22 14 4 2 16 38 109
11. Odolanovia Odolanów 20 10 3 1 16 27 75
12. Zębców Ostrów Wlkp. 20 0 0 0 20 3 117

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia Kalisz 16 45 15 0 1 96 11
2. Stal Pleszew 16 45 15 0 1 95 13
3. Włókniarz Kalisz 16 29 9 2 5 44 29
4. Olimpia Brzeziny 16 23 7 2 7 31 38
5. LKS Gołuchów 16 22 6 4 6 41 42
6. Unia Szymanowice 16 16 5 1 10 19 66
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 16 13 3 4 9 24 54
8. Prosna Kalisz 16 10 3 1 12 25 63
9. Płomyk Koźminiec 16 6 2 0 14 19 78

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 18 48 15 3 0 94 13
2. Stal Pleszew 18 47 15 2 1 77 19
3. LKS Gołuchów 18 39 13 0 5 75 36
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 18 35 11 2 5 72 34
5. Astra Krotoszyn 18 31 10 1 7 62 31
6. KS Opatówek 18 21 6 3 9 34 39
7. Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 18 20 6 2 10 50 63
8. Raszkowianka Raszków 18 13 4 1 13 32 63
9. CKS Zduny 18 4 1 1 16 9 102
10. Czarni Dobrzyca 18 4 1 1 16 15 120

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook