Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2013-2014

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 73 24 1 5 86 29
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 62 18 8 4 69 37
3. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 54 16 6 8 70 50
4. Polonia Kępno 30 51 16 3 11 68 44
5. Astra Krotoszyn 29 51 16 3 10 55 38
6. Stal Pleszew 30 49 16 1 13 76 44
7. Barycz Janków Przygodzki 29 48 14 6 9 66 50
8. KS Opatówek 30 44 13 5 12 51 42
9. Odolanovia Odolanów 29 44 13 5 11 49 46
10. Pogoń Trębaczów 30 42 13 3 14 58 54
11. Czarni Dobrzyca 30 40 11 7 12 53 68
12. Zieloni Koźminek 30 38 10 8 12 45 51
13. Piast Czekanów 29 36 10 6 13 53 60
14. Żaki Taczanów 30 20 6 2 22 29 85
15. LZS Trzcinica 30 16 3 7 20 39 77
16. Sokół Bralin 30 9 2 3 25 22 114

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 14 38 12 2 0 62 10
2. LKS Czarnylas 14 25 7 4 3 31 22
3. Astra Krotoszyn 14 20 6 2 6 27 30
4. Pogoń Trębaczów 14 19 6 1 7 30 25
5. Barycz Janków Przygodzki 14 18 5 3 6 36 36
6. Zębców Ostrów Wlkp. 14 16 5 1 8 25 41
7. Orzeł Mroczeń 14 13 4 1 9 25 49
8. Odolanovia Odolanów 14 11 3 2 9 11 34

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Lech II Poznań 22 55 18 1 3 102 15
2. Górnik Konin 24 41 13 2 9 54 45
3. Marcinki Kępno 23 40 12 4 7 48 33
4. Stal Pleszew 24 37 11 4 9 42 34
5. Włókniarz 1925 Kalisz 23 29 9 2 12 36 53
6. Olimpia Koło 23 21 6 3 14 31 51
7. Centra Ostrów Wlkp. 23 12 4 0 19 13 95

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz 1925 Kalisz 8 16 5 1 2 28 20
2. Stal Pleszew 8 15 5 0 3 36 10
3. Korona-Pogoń Stawiszyn 8 15 4 3 1 29 9
4. Liskowiak Lisków 8 9 2 3 3 23 21
5. Błękitni-Sparta Kotlin 8 1 0 1 7 9 65

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Zieloni Koźminek 14 33 11 0 3 38 14
2. Stal Pleszew 14 29 9 2 3 47 21
3. Ostrovia II Ostrów Wlkp. 14 23 7 2 5 40 24
4. Jarota Jarocin 14 20 6 2 6 26 21
5. Wicher Mycielin 14 18 5 3 6 26 36
6. Centra Ostrów Wlkp. 14 17 5 2 7 19 33
7. Błękitni Sparta Kotlin 14 12 3 3 8 22 40
8. Włókniarz II 1925 Kalisz 14 7 1 4 9 19 48

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Czarni Dobrzyca 10 27 9 0 1 39 9
2. Antonio Jarocin 10 24 8 0 2 40 10
3. Stal Pleszew 10 14 4 2 4 25 23
4. GKS Jaraczewo 10 13 4 1 5 30 35
5. Antonio WKS Jarocin 10 7 2 1 7 13 42
6. Grom Golina 10 2 0 2 8 5 33

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook