Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2014-2015

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia Kępno 30 81 26 3 1 90 28
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 78 25 3 2 80 24
3. Zefka Kobyla Góra 30 61 18 7 5 58 36
4. Astra Krotoszyn 30 51 16 3 11 62 42
5. Stal Pleszew 30 51 16 3 11 46 37
6. Pogoń Trębaczów 30 49 15 4 11 129 49
7. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 45 13 6 11 51 48
8. Odolanovia Odolanów 30 38 11 5 14 40 46
9. KS Opatówek 30 37 11 4 15 33 51
10. Victoria Skarszew 30 33 10 3 17 41 55
11. Barycz Janków Przygodzki 30 33 9 6 15 38 65
12. Czarni Dobrzyca 30 32 9 5 16 36 57
13. Re - Bud Piast Czekanów 30 29 8 5 17 55 56
14. LKS Czarnylas 30 26 7 5 18 38 136
15. Zieloni Koźminek 30 22 7 1 22 36 82
16. Prosna Kalisz 30 20 5 5 20 41 62

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 37 12 1 1 64 19
2. POGOŃ Nowe Skalmierzyce 14 32 10 2 2 35 11
3. CENTRA Ostrów Wlkp. 14 26 8 2 4 37 30
4. GKS Żerków 14 24 7 3 4 42 23
5. ASTRA Krotoszyn 14 21 6 3 5 44 29
6. LZS Cielcza 14 14 4 2 8 26 55
7. PROSNA I Kalisz 14 4 1 1 12 15 57
8. KS Opatówek 14 3 1 0 13 9 48
9. CALISIA Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
10. PROSNA II Kalisz 0 0 0 0 0 0 0

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LECH II Poznań 26 68 22 2 2 127 14
2. GÓRNIK KONIN 26 50 16 2 8 61 32
3. MARCINKI Kępno 26 41 13 2 11 59 54
4. UKS KANIA Gostyń 26 38 12 2 12 43 50
5. KS Stal Pleszew 26 35 11 2 13 52 51
6. WARTA I Poznań 14 29 9 2 3 55 13
7. OSTROVIA Ostrów Wlkp. 26 18 5 3 18 37 117
8. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 26 6 1 3 22 16 119

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Spomasz Pleszew 18 42 14 0 4 60 28
2. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 18 39 13 0 5 59 35
3. CALISIA 14 Kalisz I 18 34 11 1 6 58 32
4. MARCINKI Kępno 18 34 11 1 6 46 27
5. CENTRA Ostrów Wlkp. 18 29 8 5 5 58 37
6. GROM Golina 18 29 9 2 7 45 37
7. POLONIA Kępno 18 18 5 3 10 47 43
8. VICTORIA Ostrzeszów 18 18 6 0 12 40 69
9. GOS B. O. Koźmin Wlkp. 18 16 5 1 12 29 61
10. OSTROVIA Ostrów Wlkp. 18 4 1 1 16 21 94

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. GOS B.O. Koźmin Wlkp 12 29 9 2 1 62 11
2. KS Stal Pleszew 12 28 9 1 2 63 11
3. CZARNI Dobrzyca 12 19 5 4 3 36 23
4. AP REISSA Jarocin 12 17 5 2 5 42 24
5. GROM Golina 12 17 5 2 5 30 36
6. CKS Zduny 12 7 2 1 9 16 65
7. SULIMIRCZYK Sulmierzyce 12 3 1 0 11 28 107
8. ASTRA Krotoszyn 0 0 0 0 0 0 0

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. ANTONIO I Jarocin 16 48 16 0 0 194 11
2. AP REISSA Jarocin 16 39 13 0 3 103 38
3. GKS II Jaraczewo 16 31 10 1 5 101 50
4. KS Stal Pleszew 16 30 10 0 6 102 50
5. CZARNI Dobrzyca 16 30 10 0 6 82 53
6. ANTONIO II Jarocin 16 17 5 2 9 59 87
7. GKS I Jaraczewo 16 11 3 2 11 33 126
8. ANTONIO Cielcza 16 7 2 1 13 43 168
9. WKS Witaszyce 16 0 0 0 16 18 152

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 20.04.2018
godz. 19:00
KS Stal Pleszew Jarota Jarocin
TS 21.04.2018
godz. 10:00
KS Stal Pleszew KS Opatówek
MS 21.04.2018
godz. 11:30
Akademia Tal. Krotoszyn KS Stal Pleszew
JM 22.04.2018
godz. 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
JS 22.04.2018
godz. 14:00
Unia Swarzędz KS Stal Pleszew
S 22.04.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Laski
O 27.04.2018
godz. 17:00
Pogoń I Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
JM 28.04.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Olimpia Koło

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 2
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Warta Śrem 5 : 1
MM Calisia 14 Kalisz I KS Stal Pleszew - : -
JM KS Stal Pleszew SKP-MOS Słupca 0 : 3
O Calisia 14 Kalisz KS Stal Pleszew 7 : 1
S KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów 2 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów :
Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny :
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn :
KS Stal Pleszew Victoria Laski :
Piast Kobylin KS Opatówek :
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów :
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew :
Orzeł Mroczeń GKS Żerków :

kolejka 22 - 29/30.04

Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn :
Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków :
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń :
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
KS Opatówek Zieloni Koźminek :
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra :

kolejka 23 - 03/04.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów :
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski :
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków :
KS Opatówek Victoria Skarszew :
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny :
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn :
Piast Kobylin GKS Żerków :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :

kolejka 24 - 06/07.05

Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra :
Pogoń Trębaczów Piast Kobylin :
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew :
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Zieloni Koźminek :
Astra Krotoszyn KS Opatówek :
Victoria Laski Orzeł Mroczeń :

kolejka 25 - 13/14.05

Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków :
Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski :
Piast Kobylin Piast Czekanów :

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 16 44
2. Piast Kobylin 16 35
3. Astra Krotoszyn 17 34
4. Orzeł Mroczeń 16 31
5. KS Stal Pleszew 19 30
6. Piast Czekanów 16 29
7. Zefka Kobyla Góra 15 27
8. Victoria Skarszew 15 22
9. Raszkowianka Raszków 16 21
10. Barycz Janków Przygodzki 16 20
11. Zieloni Koźminek 16 18
12. Pogoń Trębaczów 17 18
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 16 14
14. Olimpia Brzeziny 16 14
15. GKS Żerków 17 12
16. Victoria Laski 16 4

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 15 38
2. Polonia 1912 Leszno 15 36
3. Przemysław Poznań 14 31
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
5. Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 22
6. Krobianka Krobia 15 21
7. Błękitni Wronki 14 20
8. Mieszko Gniezno 15 20
9. KS Stal Pleszew 17 20
10. Unia Swarzędz 14 19
11. KS Canarinhos Skórzewo 14 17
12. Jarota Jarocin 16 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 18 42
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 17 40
3. MKS Kania Gostyń 17 35
4. Olimpia Koło 17 20
5. Górnik Konin 17 19
6. SKP-MOS Słupca 17 18
7. Victoria Września 17 14
8. KS Stal Pleszew 18 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 12 32
2. LKS Gołuchów 11 18
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 11 17
4. KS Stal Pleszew 11 15
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 10 30
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 10 15
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
6. Victoria Ostrzeszów 10 11
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 10 10
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. A. P. Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

orliki

1. Antonio Jarocin 8 24
2. Calisia 14 Kalisz 8 21
3. Jarota Jarocin 8 15
4. KS Stal Pleszew 9 13
5. LKS Gołuchów 8 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 8 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 7 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook