Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2014-2015

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia Kępno 30 81 26 3 1 90 28
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 78 25 3 2 80 24
3. Zefka Kobyla Góra 30 61 18 7 5 58 36
4. Astra Krotoszyn 30 51 16 3 11 62 42
5. Stal Pleszew 30 51 16 3 11 46 37
6. Pogoń Trębaczów 30 49 15 4 11 129 49
7. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 45 13 6 11 51 48
8. Odolanovia Odolanów 30 38 11 5 14 40 46
9. KS Opatówek 30 37 11 4 15 33 51
10. Victoria Skarszew 30 33 10 3 17 41 55
11. Barycz Janków Przygodzki 30 33 9 6 15 38 65
12. Czarni Dobrzyca 30 32 9 5 16 36 57
13. Re - Bud Piast Czekanów 30 29 8 5 17 55 56
14. LKS Czarnylas 30 26 7 5 18 38 136
15. Zieloni Koźminek 30 22 7 1 22 36 82
16. Prosna Kalisz 30 20 5 5 20 41 62

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 37 12 1 1 64 19
2. POGOŃ Nowe Skalmierzyce 14 32 10 2 2 35 11
3. CENTRA Ostrów Wlkp. 14 26 8 2 4 37 30
4. GKS Żerków 14 24 7 3 4 42 23
5. ASTRA Krotoszyn 14 21 6 3 5 44 29
6. LZS Cielcza 14 14 4 2 8 26 55
7. PROSNA I Kalisz 14 4 1 1 12 15 57
8. KS Opatówek 14 3 1 0 13 9 48
9. CALISIA Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
10. PROSNA II Kalisz 0 0 0 0 0 0 0

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LECH II Poznań 26 68 22 2 2 127 14
2. GÓRNIK KONIN 26 50 16 2 8 61 32
3. MARCINKI Kępno 26 41 13 2 11 59 54
4. UKS KANIA Gostyń 26 38 12 2 12 43 50
5. KS Stal Pleszew 26 35 11 2 13 52 51
6. WARTA I Poznań 14 29 9 2 3 55 13
7. OSTROVIA Ostrów Wlkp. 26 18 5 3 18 37 117
8. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 26 6 1 3 22 16 119

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Spomasz Pleszew 18 42 14 0 4 60 28
2. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 18 39 13 0 5 59 35
3. CALISIA 14 Kalisz I 18 34 11 1 6 58 32
4. MARCINKI Kępno 18 34 11 1 6 46 27
5. CENTRA Ostrów Wlkp. 18 29 8 5 5 58 37
6. GROM Golina 18 29 9 2 7 45 37
7. POLONIA Kępno 18 18 5 3 10 47 43
8. VICTORIA Ostrzeszów 18 18 6 0 12 40 69
9. GOS B. O. Koźmin Wlkp. 18 16 5 1 12 29 61
10. OSTROVIA Ostrów Wlkp. 18 4 1 1 16 21 94

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. GOS B.O. Koźmin Wlkp 12 29 9 2 1 62 11
2. KS Stal Pleszew 12 28 9 1 2 63 11
3. CZARNI Dobrzyca 12 19 5 4 3 36 23
4. AP REISSA Jarocin 12 17 5 2 5 42 24
5. GROM Golina 12 17 5 2 5 30 36
6. CKS Zduny 12 7 2 1 9 16 65
7. SULIMIRCZYK Sulmierzyce 12 3 1 0 11 28 107
8. ASTRA Krotoszyn 0 0 0 0 0 0 0

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. ANTONIO I Jarocin 16 48 16 0 0 194 11
2. AP REISSA Jarocin 16 39 13 0 3 103 38
3. GKS II Jaraczewo 16 31 10 1 5 101 50
4. KS Stal Pleszew 16 30 10 0 6 102 50
5. CZARNI Dobrzyca 16 30 10 0 6 82 53
6. ANTONIO II Jarocin 16 17 5 2 9 59 87
7. GKS I Jaraczewo 16 11 3 2 11 33 126
8. ANTONIO Cielcza 16 7 2 1 13 43 168
9. WKS Witaszyce 16 0 0 0 16 18 152

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook