Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
V Liga Międzyokręgowa - sezon 2019-2020

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
10.08.2019, godz. 11:00 Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
10.08.2019, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
10.08.2019, godz. 17:00 SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
10.08.2019, godz. 17:00 Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
11.08.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
11.08.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
11.08.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
11.08.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
17.08.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
17.08.2019, godz. 17:00 SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
17.08.2019, godz. 17:00 GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
18.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
18.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
18.08.2019, godz. 16:00 Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
18.08.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
18.08.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
18.08.2019, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
24.08.2019, godz. 16:00 Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
24.08.2019, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
24.08.2019, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
24.08.2019, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
24.08.2019, godz. 17:00 SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
25.08.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
25.08.2019, godz. 15:00 KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
25.08.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
31.08.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
31.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
31.08.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
31.08.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
31.08.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
31.08.2019, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
01.09.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
01.09.2019, godz. 17:00 GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1
01.09.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
07.09.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
07.09.2019, godz. 11:00 Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
07.09.2019, godz. 17:00 SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
07.09.2019, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
07.09.2019, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
08.09.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 4:1
08.09.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4
08.09.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 3:2

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
14.09.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 2:2
14.09.2019, godz. 13:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 1:3
14.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Piast Czekanów 3:0
14.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Piast Czekanów :
14.09.2019, godz. 16:00 Wilki Wilczyn Tulisia Tuliszków 5:1
14.09.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo Piast Kobylin 3:2
15.09.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1:4
15.09.2019, godz. 17:00 GKS Sompolno Raszkowianka Raszków 3:4
15.09.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał SKP Słupca 1:5

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
21.09.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn :
21.09.2019, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno :
21.09.2019, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Victovia Witkowo :
21.09.2019, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Astra Krotoszyn :
22.09.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów MKS Tur 1921 Turek :
22.09.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zjednoczeni Rychwał :
22.09.2019, godz. 16:00 SKP Słupca Zefka Kobyla Góra :
22.09.2019, godz. 16:00 Piast Kobylin Odolanovia Odolanów :

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
28.09.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Piast Kobylin :
28.09.2019, godz. 11:00 Wilki Wilczyn SKP Słupca :
28.09.2019, godz. 11:00 Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew :
28.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń :
28.09.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń :
28.09.2019, godz. 16:00 Astra Krotoszyn Victovia Witkowo :
29.09.2019, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Raszkowianka Raszków :
29.09.2019, godz. 16:30 GKS Sompolno Piast Czekanów :
29.09.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Polonus Kazimierz Biskupi :

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
05.10.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn :
05.10.2019, godz. 13:00 Piast Kobylin GKS Sompolno :
05.10.2019, godz. 15:00 Polonus Kazimierz Biskupi Zefka Kobyla Góra :
05.10.2019, godz. 16:00 SKP Słupca Tulisia Tuliszków :
05.10.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo Odolanovia Odolanów :
06.10.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Wilki Wilczyn :
06.10.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Zjednoczeni Rychwał :
06.10.2019, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń MKS Tur 1921 Turek :

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
12.10.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Victovia Witkowo :
12.10.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew SKP Słupca :
12.10.2019, godz. 11:00 Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków :
12.10.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi :
12.10.2019, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów :
13.10.2019, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów :
13.10.2019, godz. 16:00 GKS Sompolno Orzeł Mroczeń :
13.10.2019, godz. 17:00 Zjednoczeni Rychwał Piast Kobylin :

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
19.10.2019, godz. 14:00 Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków :
19.10.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek :
19.10.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek :
19.10.2019, godz. 15:00 SKP Słupca Astra Krotoszyn :
19.10.2019, godz. 16:00 Victovia Witkowo GKS Sompolno :
19.10.2019, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Zjednoczeni Rychwał :
20.10.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew :
20.10.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Wilki Wilczyn :
20.10.2019, godz. 15:00 Piast Kobylin Zefka Kobyla Góra :

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
26.10.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi :
26.10.2019, godz. 00:00 Tulisia Tuliszków Piast Czekanów :
26.10.2019, godz. 15:00 Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek :
26.10.2019, godz. 15:00 SKP Słupca Raszkowianka Raszków :
26.10.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Piast Kobylin :
27.10.2019, godz. 14:00 GKS Sompolno Odolanovia Odolanów :
27.10.2019, godz. 14:00 Zjednoczeni Rychwał Victovia Witkowo :
27.10.2019, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Orzeł Mroczeń :

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
02.11.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek GKS Sompolno :
02.11.2019, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi SKP Słupca :
02.11.2019, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn :
02.11.2019, godz. 14:00 Victovia Witkowo Zefka Kobyla Góra :
02.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Zjednoczeni Rychwał :
02.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Zjednoczeni Rychwał :
03.11.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn :
03.11.2019, godz. 11:00 Piast Kobylin Tulisia Tuliszków :
03.11.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew :

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
09.11.2019, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin :
09.11.2019, godz. 00:00 Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń :
09.11.2019, godz. 11:00 Astra Krotoszyn GKS Sompolno :
09.11.2019, godz. 14:00 SKP Słupca Piast Czekanów :
09.11.2019, godz. 15:00 Wilki Wilczyn Victovia Witkowo :
10.11.2019, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi :
10.11.2019, godz. 14:00 Zjednoczeni Rychwał MKS Tur 1921 Turek :
10.11.2019, godz. 14:00 Zefka Kobyla Góra Odolanovia Odolanów :

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
16.11.2019, godz. 00:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew :
16.11.2019, godz. 00:00 MKS Tur 1921 Turek Zefka Kobyla Góra :
16.11.2019, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn :
16.11.2019, godz. 13:00 GKS Sompolno Zjednoczeni Rychwał :
16.11.2019, godz. 13:00 Victovia Witkowo Tulisia Tuliszków :
16.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
16.11.2019, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
17.11.2019, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :
17.11.2019, godz. 13:00 Piast Kobylin SKP Słupca :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
JS 21.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Polonia Środa Wlkp.
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
JS 28.09.2019
godz. 0:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 28.09.2019
godz. 11:00
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
SB 29.09.2019
godz. 16:00
Victoria II Skarszew KS Stal II Pleszew
S 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
SB 05.10.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Piast II Grodziec

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 1 : 4
SB Sparta Russów KS Stal II Pleszew 0 : 1
JS UKS Śrem KS Stal Pleszew 4 : 0
JS KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 1 : 1
SB KS Stal II Pleszew Korona Chełmce 2 : 0
S KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6 : 0
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0 : 1
SB KS Kamień KS Stal II Pleszew 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 6 18
2. Odolanovia Odolanów 6 18
3. KS Stal Pleszew 6 15
4. SKP Słupca 6 13
5. Orzeł Mroczeń 6 11
6. Astra Krotoszyn 6 10
7. Raszkowianka Raszków 6 9
8. Polonus Kazimierz Biskupi 6 9
9. Piast Kobylin 6 7
10. Tulisia Tuliszków 6 7
11. Victovia Witkowo 6 6
12. GKS Sompolno 6 4
13. MKS Tur 1921 Turek 6 4
14. Piast Czekanów 6 4
15. Zefka Kobyla Góra 6 1
16. Zjednoczeni Rychwał 6 1

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 4 9
2. Las Kuczków 2 6
3. Liskowiak Lisków 0 0
4. Pelikan Nowy Karolew 0 0
5. Piast II Grodziec 0 0
6. RKS Radliczyce 0 0
7. Victoria II Skarszew 0 0
8. Sparta Russów 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Błękitni Sparta Kotlin 1 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. UKS Śrem 1 3
3. Przemysław Poznań 1 1
4. Stainer Polonia Leszno 1 1
5. KKS 1925 Kalisz 0 0
6. MKS Kania Gostyń 0 0
7. Marcinki Kępno 0 0
8. Obra 1912 Kościan 0 0
9. Odolanovia Odolanów 0 0
10. Polonia Środa Wlkp. 0 0
11. Górnik Konin 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook