Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Wielkopolska Liga Międzyokręgowa - sezon 2018-2019

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
11.08.2018, godz. 11:00 Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
11.08.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
12.08.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
12.08.2018, godz. 16:00 Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
12.08.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
12.08.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
12.08.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
22.08.2018, godz. 18:30 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
15.08.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
15.08.2018, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
15.08.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
15.08.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
15.08.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
15.08.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
15.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
15.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
15.08.2018, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
18.08.2018, godz. 11:00 SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
18.08.2018, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
18.08.2018, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
19.08.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
19.08.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
19.08.2018, godz. 16:00 MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
19.08.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
19.08.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
25.08.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
25.08.2018, godz. 16:00 Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
25.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
25.08.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
25.08.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
25.08.2018, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
26.08.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
26.08.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
26.08.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
01.09.2018, godz. 16:00 SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
01.09.2018, godz. 17:00 MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
01.09.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
01.09.2018, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
01.09.2018, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
02.09.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :
02.09.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Odolanovia Odolanów :
02.09.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Piast Kobylin :

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
08.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów SKP Słupca :
08.09.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń MGKS Tur 1921 Turek 0:0
08.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów SKP Słupca 2:3
08.09.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6:1
08.09.2018, godz. 17:00 Polonus Kazimierz Biskupi Zieloni Koźminek 3:2
08.09.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:2
09.09.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 2:0
09.09.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 3:1
09.09.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Wilki Wilczyn 0:1

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
15.09.2018, godz. 15:00 SKP Słupca Victoria Ostrzeszów 3:4
15.09.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Zieloni Koźminek 5:0
15.09.2018, godz. 16:00 MGKS Tur 1921 Turek Piast Kobylin 2:0
15.09.2018, godz. 17:00 Wilki Wilczyn Tulisia Tuliszków 0:1
16.09.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Odolanovia Odolanów 0:0
16.09.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn 3:1
16.09.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Polonus Kazimierz Biskupi 4:1
16.09.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2:2

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
22.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
22.09.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
22.09.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Piast Czekanów :
22.09.2018, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi SKP Słupca :
22.09.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
22.09.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków MGKS Tur 1921 Turek :
23.09.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn :
23.09.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Zieloni Koźminek :
23.09.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Wilki Wilczyn :

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
29.09.2018, godz. 16:00 Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew :
29.09.2018, godz. 16:00 SKP Słupca Orzeł Mroczeń :
29.09.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Tulisia Tuliszków :
29.09.2018, godz. 16:00 MGKS Tur 1921 Turek GKS Sompolno :
30.09.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Ostrzeszów :
30.09.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Polonus Kazimierz Biskupi :
30.09.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Odolanovia Odolanów :
30.09.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Kobylin :

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
06.10.2018, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
06.10.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Astra Krotoszyn :
06.10.2018, godz. 16:00 Wilki Wilczyn MGKS Tur 1921 Turek :
06.10.2018, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi Raszkowianka Raszków :
06.10.2018, godz. 17:00 Tulisia Tuliszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
07.10.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Odolanovia Odolanów :
07.10.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin SKP Słupca :
07.10.2018, godz. 17:00 GKS Sompolno Zieloni Koźminek :

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
13.10.2018, godz. 15:00 MGKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew :
13.10.2018, godz. 15:00 Zieloni Koźminek Wilki Wilczyn :
13.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów :
13.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów :
13.10.2018, godz. 16:00 SKP Słupca Tulisia Tuliszków :
14.10.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Orzeł Mroczeń :
14.10.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin :
14.10.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Polonus Kazimierz Biskupi :
14.10.2018, godz. 16:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. GKS Sompolno :

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
20.10.2018, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn :
20.10.2018, godz. 15:00 MGKS Tur 1921 Turek Zieloni Koźminek :
20.10.2018, godz. 16:00 Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów :
20.10.2018, godz. 16:00 Tulisia Tuliszków Piast Czekanów :
20.10.2018, godz. 16:00 Wilki Wilczyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
21.10.2018, godz. 15:00 Piast Kobylin Raszkowianka Raszków :
21.10.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów :
21.10.2018, godz. 16:00 GKS Sompolno SKP Słupca :

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
27.10.2018, godz. 15:00 Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew :
27.10.2018, godz. 15:00 SKP Słupca Wilki Wilczyn :
27.10.2018, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Polonus Kazimierz Biskupi :
27.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń :
27.10.2018, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń :
28.10.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Tulisia Tuliszków :
28.10.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów GKS Sompolno :
28.10.2018, godz. 14:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. MGKS Tur 1921 Turek :
28.10.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin :

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
03.11.2018, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Victoria Ostrzeszów :
03.11.2018, godz. 14:00 Zieloni Koźminek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
03.11.2018, godz. 14:00 MGKS Tur 1921 Turek SKP Słupca :
03.11.2018, godz. 14:00 Wilki Wilczyn Piast Czekanów :
03.11.2018, godz. 14:00 Tulisia Tuliszków Astra Krotoszyn :
04.11.2018, godz. 14:00 GKS Sompolno Raszkowianka Raszków :
04.11.2018, godz. 14:00 KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi :
04.11.2018, godz. 14:00 Piast Kobylin Odolanovia Odolanów :

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
10.11.2018, godz. 13:00 SKP Słupca Zieloni Koźminek :
10.11.2018, godz. 13:00 Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń :
10.11.2018, godz. 14:00 Victoria Ostrzeszów Piast Kobylin :
10.11.2018, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Tulisia Tuliszków :
10.11.2018, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Tulisia Tuliszków :
11.11.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Wilki Wilczyn :
11.11.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów MGKS Tur 1921 Turek :
11.11.2018, godz. 14:00 Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew :
11.11.2018, godz. 14:00 Astra Krotoszyn GKS Sompolno :

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
17.11.2018, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów GKS Sompolno :
17.11.2018, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów GKS Sompolno :
17.11.2018, godz. 13:00 MGKS Tur 1921 Turek Raszkowianka Raszków :
17.11.2018, godz. 13:00 SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. :
17.11.2018, godz. 14:00 Victoria Ostrzeszów Tulisia Tuliszków :
18.11.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek :
18.11.2018, godz. 13:00 KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń :
18.11.2018, godz. 13:00 Astra Krotoszyn Wilki Wilczyn :
18.11.2018, godz. 13:00 Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
MS 23.09.2018
godz. 15:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
MS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
MM 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
JM 29.09.2018
godz. 13:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
S 29.09.2018
godz. 16:00
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 2 : 2
JM Olimpia Koło II KS Stal Pleszew 5 : 1
MM KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2 : 1
TS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 1 : 2
O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1 : 11
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3 : 8
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 7 13
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
3. Stainer Polonia Leszno 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. Olimpia Koło II 6 9
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7
6. Victoria Września 6 7
7. KS Stal Pleszew 7 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. KS Stal Pleszew 3 4
2. Kopernik Piotrów 1 3
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3
4. Piast Kobylin 1 1
5. CKS Zbiersk 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 3 6
2. Antonio Jarocin 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 2 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 1 3
2. Antonio Jarocin 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
4. GKS Żerków 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook