Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2011-2012

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 30 69 22 3 5 65 29
2. Centra Ostrów Wlkp. 30 63 18 9 3 71 30
3. Płomyk Koźminiec 30 58 18 4 8 76 29
4. SKP Słupca 30 52 16 4 10 48 42
5. Obra 1912 Kościan 30 51 14 9 7 43 30
6. Victoria Ostrzeszów 30 46 14 4 12 52 45
7. Grom Wolsztyn 30 41 11 8 11 46 37
8. Dąbroczanka Pępowo 30 39 10 9 11 46 55
9. Victoria Września 30 39 12 3 15 49 60
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 34 8 10 12 54 65
11. Korona Piaski 30 32 8 8 14 39 57
12. LKS Ślesin 30 32 8 8 14 50 72
13. CKS Sparta Konin 30 31 7 10 13 33 43
14. Kasztelania Brudzew 30 31 8 7 15 35 60
15. LKS Gołuchów 30 25 6 7 17 37 54
16. Stal Pleszew 30 22 5 7 18 31 67

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Astra Krotoszyn 15 38 12 2 1 75 11
2. Stal MA-OR Pleszew 15 36 11 3 1 37 7
3. LKS Gołuchów 15 34 11 1 3 55 17
4. Jarota Jarocin 15 22 7 1 7 37 41
5. Czarni Dobrzyca 15 18 5 3 7 24 39
6. Zębców Ostrów Wlkp. 15 16 5 1 9 32 69
7. ZEFKA Kobyla Góra 15 11 3 2 10 29 42
8. Piast Kobylin 15 10 3 1 11 18 53
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 8 0 0 0 8 6 34

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz 1925 Kalisz 17 51 17 0 0 92 10
2. Stal Spomasz Pleszew 18 41 13 2 3 93 20
3. Jarota Jarocin 17 39 13 0 4 87 23
4. Astra Krotoszyn 18 32 10 2 6 75 28
5. KS Opatówek 18 31 10 1 7 47 42
6. Płomyk Koźminiec 18 25 8 1 9 56 56
7. LKS Gołuchów 18 21 7 0 11 50 54
8. CKS Zduny 15 10 3 1 11 20 87
9. Żaki Taczanów 17 4 1 1 15 13 118
10. Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 18 3 1 0 17 18 113

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz I 1925 Kalisz 18 51 17 0 1 89 13
2. Kaliszanin Kalisz 18 46 15 1 2 96 14
3. Grom Golina 18 36 12 0 6 43 25
4. Antonio Jarocin 18 32 10 2 6 63 40
5. Stal BS Pleszew 18 29 9 2 7 46 28
6. GKS Żerków 18 27 8 3 7 44 27
7. Włókniarz Dziew. 1925 Kalisz 18 23 7 2 9 35 50
8. Włókniarz II 1925 Kalisz 18 9 2 3 13 17 65
9. Fortuna Dębniałki 18 6 1 3 14 11 84
10. LKS Gołuchów 18 2 0 2 16 2 100

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Biały Orzeł I Koźmin Wlkp. 12 34 11 1 0 125 13
2. Stal Pleszew 12 24 8 0 4 74 24
3. Płomyk II Koźminiec 12 21 7 0 5 53 51
4. Płomyk I Koźminiec 12 20 6 2 4 76 44
5. Grom Golina 12 18 6 0 6 51 39
6. GKS Jaraczewo 12 7 2 1 9 29 51
7. Czarni Dobrzyca 0 0 0 0 0 0 0
8. Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. 12 0 0 0 12 6 192

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook