Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2011-2012

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 30 69 22 3 5 65 29
2. Centra Ostrów Wlkp. 30 63 18 9 3 71 30
3. Płomyk Koźminiec 30 58 18 4 8 76 29
4. SKP Słupca 30 52 16 4 10 48 42
5. Obra 1912 Kościan 30 51 14 9 7 43 30
6. Victoria Ostrzeszów 30 46 14 4 12 52 45
7. Grom Wolsztyn 30 41 11 8 11 46 37
8. Dąbroczanka Pępowo 30 39 10 9 11 46 55
9. Victoria Września 30 39 12 3 15 49 60
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 34 8 10 12 54 65
11. Korona Piaski 30 32 8 8 14 39 57
12. LKS Ślesin 30 32 8 8 14 50 72
13. CKS Sparta Konin 30 31 7 10 13 33 43
14. Kasztelania Brudzew 30 31 8 7 15 35 60
15. LKS Gołuchów 30 25 6 7 17 37 54
16. Stal Pleszew 30 22 5 7 18 31 67

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Astra Krotoszyn 15 38 12 2 1 75 11
2. Stal MA-OR Pleszew 15 36 11 3 1 37 7
3. LKS Gołuchów 15 34 11 1 3 55 17
4. Jarota Jarocin 15 22 7 1 7 37 41
5. Czarni Dobrzyca 15 18 5 3 7 24 39
6. Zębców Ostrów Wlkp. 15 16 5 1 9 32 69
7. ZEFKA Kobyla Góra 15 11 3 2 10 29 42
8. Piast Kobylin 15 10 3 1 11 18 53
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 8 0 0 0 8 6 34

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz 1925 Kalisz 17 51 17 0 0 92 10
2. Stal Spomasz Pleszew 18 41 13 2 3 93 20
3. Jarota Jarocin 17 39 13 0 4 87 23
4. Astra Krotoszyn 18 32 10 2 6 75 28
5. KS Opatówek 18 31 10 1 7 47 42
6. Płomyk Koźminiec 18 25 8 1 9 56 56
7. LKS Gołuchów 18 21 7 0 11 50 54
8. CKS Zduny 15 10 3 1 11 20 87
9. Żaki Taczanów 17 4 1 1 15 13 118
10. Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 18 3 1 0 17 18 113

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz I 1925 Kalisz 18 51 17 0 1 89 13
2. Kaliszanin Kalisz 18 46 15 1 2 96 14
3. Grom Golina 18 36 12 0 6 43 25
4. Antonio Jarocin 18 32 10 2 6 63 40
5. Stal BS Pleszew 18 29 9 2 7 46 28
6. GKS Żerków 18 27 8 3 7 44 27
7. Włókniarz Dziew. 1925 Kalisz 18 23 7 2 9 35 50
8. Włókniarz II 1925 Kalisz 18 9 2 3 13 17 65
9. Fortuna Dębniałki 18 6 1 3 14 11 84
10. LKS Gołuchów 18 2 0 2 16 2 100

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Biały Orzeł I Koźmin Wlkp. 12 34 11 1 0 125 13
2. Stal Pleszew 12 24 8 0 4 74 24
3. Płomyk II Koźminiec 12 21 7 0 5 53 51
4. Płomyk I Koźminiec 12 20 6 2 4 76 44
5. Grom Golina 12 18 6 0 6 51 39
6. GKS Jaraczewo 12 7 2 1 9 29 51
7. Czarni Dobrzyca 0 0 0 0 0 0 0
8. Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. 12 0 0 0 12 6 192

Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook