Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2008-2009

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 30 80 26 2 2 104 18
2. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 75 24 3 3 97 24
3. KKS 1925 Kalisz 30 66 21 3 6 74 27
4. Orzeł Mroczeń 30 51 15 6 9 60 44
5. KS Opatówek 30 47 14 5 11 41 44
6. Astra Krotoszyn 30 45 14 3 13 64 51
7. Sokoły Droszew 30 43 13 4 13 68 59
8. Victoria Ostrzeszów 30 41 11 8 11 45 41
9. Korona Pogoń Stawiszyn 30 37 9 10 11 41 41
10. Barycz Janków Przygodzki 30 37 11 4 15 49 58
11. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 35 9 8 13 43 44
12. Prosna Kalisz 30 32 10 2 18 37 67
13. Pelikan Grabów 30 28 8 4 18 32 91
14. LZS Doruchów 30 26 8 2 20 47 97
15. Pogoń Trębaczów 30 24 7 3 20 32 70
16. Masovia Kraszewice 30 17 4 5 21 25 83

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 20 51 16 3 1 120 14
2. Centra Ostrów Wlkp. 20 47 15 2 3 59 25
3. KKS 1925 Kalisz 20 35 11 2 7 64 49
4. Polonia Kępno 20 31 9 4 7 64 50
5. Płomyk Koźminiec 20 28 8 4 8 41 36
6. KS Opatówek 20 26 8 2 10 36 53
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 20 23 7 2 11 34 61
8. Astra Krotoszyn 20 20 5 5 10 29 43
9. Włókniarz Kalisz 20 19 5 4 11 29 54
10. Prosna Kalisz 20 17 5 2 13 36 63
11. Korona Pogoń Stawiszyn 20 16 4 4 12 29 93

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Prosna Kalisz 16 39 12 3 1 48 12
2. Astra Krotoszyn 16 32 10 2 4 36 23
3. Czarni Dobrzyca 16 29 9 2 5 34 19
4. LKS Gołuchów 16 27 8 3 5 39 24
5. Centra Ostrów Wlkp. 16 27 8 3 5 51 45
6. Stal Pleszew 16 16 4 4 8 25 35
7. Włókniarz Kalisz 16 15 5 0 11 14 30
8. Piast Kobylin 16 14 4 2 10 22 37
9. Calisia Kalisz 16 7 2 1 13 13 57

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 22 60 19 3 0 103 11
2. Stal Pleszew 22 52 17 1 4 102 28
3. Centra Ostrów Wlkp. 22 40 12 4 6 68 28
4. Płomyk Koźminiec 22 35 11 2 9 65 50
5. Calisia Kalisz 22 32 10 2 10 66 58
6. KUKS Zębców 22 31 9 4 9 44 50
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 30 9 3 10 62 64
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 28 8 4 10 44 41
9. Grom Golina 22 25 7 4 11 50 66
10. TP Ostrovia 1909 22 23 6 5 11 24 54
11. Astra Krotoszyn 22 22 6 4 12 35 51
12. CKS Zduny 22 0 0 0 22 10 172

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 14 39 13 0 1 122 8
2. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 36 12 0 2 82 15
3. Stal Pleszew 14 27 9 0 5 77 22
4. Jarota Jarocin 14 25 8 1 5 82 21
5. TP Ostrovia 1909 14 20 6 2 6 40 42
6. Astra Krotoszyn 14 9 3 0 11 21 81
7. KUKS Zębców Ostrów Wlkp. 14 7 2 1 11 25 98
8. Jankowy 1968 14 3 1 0 13 15 177

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 II 5 13 4 1 0 34 9
2. Płomyk Koźminiec 6 10 3 1 2 26 12
3. Stal Pleszew 6 4 1 1 4 16 25
4. TP Ostrovia 1909 III Pruślin 5 4 1 1 3 13 43

Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook