Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2008-2009

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 30 80 26 2 2 104 18
2. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 75 24 3 3 97 24
3. KKS 1925 Kalisz 30 66 21 3 6 74 27
4. Orzeł Mroczeń 30 51 15 6 9 60 44
5. KS Opatówek 30 47 14 5 11 41 44
6. Astra Krotoszyn 30 45 14 3 13 64 51
7. Sokoły Droszew 30 43 13 4 13 68 59
8. Victoria Ostrzeszów 30 41 11 8 11 45 41
9. Korona Pogoń Stawiszyn 30 37 9 10 11 41 41
10. Barycz Janków Przygodzki 30 37 11 4 15 49 58
11. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 35 9 8 13 43 44
12. Prosna Kalisz 30 32 10 2 18 37 67
13. Pelikan Grabów 30 28 8 4 18 32 91
14. LZS Doruchów 30 26 8 2 20 47 97
15. Pogoń Trębaczów 30 24 7 3 20 32 70
16. Masovia Kraszewice 30 17 4 5 21 25 83

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Stal Pleszew 20 51 16 3 1 120 14
2. Centra Ostrów Wlkp. 20 47 15 2 3 59 25
3. KKS 1925 Kalisz 20 35 11 2 7 64 49
4. Polonia Kępno 20 31 9 4 7 64 50
5. Płomyk Koźminiec 20 28 8 4 8 41 36
6. KS Opatówek 20 26 8 2 10 36 53
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 20 23 7 2 11 34 61
8. Astra Krotoszyn 20 20 5 5 10 29 43
9. Włókniarz Kalisz 20 19 5 4 11 29 54
10. Prosna Kalisz 20 17 5 2 13 36 63
11. Korona Pogoń Stawiszyn 20 16 4 4 12 29 93

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Prosna Kalisz 16 39 12 3 1 48 12
2. Astra Krotoszyn 16 32 10 2 4 36 23
3. Czarni Dobrzyca 16 29 9 2 5 34 19
4. LKS Gołuchów 16 27 8 3 5 39 24
5. Centra Ostrów Wlkp. 16 27 8 3 5 51 45
6. Stal Pleszew 16 16 4 4 8 25 35
7. Włókniarz Kalisz 16 15 5 0 11 14 30
8. Piast Kobylin 16 14 4 2 10 22 37
9. Calisia Kalisz 16 7 2 1 13 13 57

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz Kalisz 22 60 19 3 0 103 11
2. Stal Pleszew 22 52 17 1 4 102 28
3. Centra Ostrów Wlkp. 22 40 12 4 6 68 28
4. Płomyk Koźminiec 22 35 11 2 9 65 50
5. Calisia Kalisz 22 32 10 2 10 66 58
6. KUKS Zębców 22 31 9 4 9 44 50
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 30 9 3 10 62 64
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 28 8 4 10 44 41
9. Grom Golina 22 25 7 4 11 50 66
10. TP Ostrovia 1909 22 23 6 5 11 24 54
11. Astra Krotoszyn 22 22 6 4 12 35 51
12. CKS Zduny 22 0 0 0 22 10 172

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 14 39 13 0 1 122 8
2. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 36 12 0 2 82 15
3. Stal Pleszew 14 27 9 0 5 77 22
4. Jarota Jarocin 14 25 8 1 5 82 21
5. TP Ostrovia 1909 14 20 6 2 6 40 42
6. Astra Krotoszyn 14 9 3 0 11 21 81
7. KUKS Zębców Ostrów Wlkp. 14 7 2 1 11 25 98
8. Jankowy 1968 14 3 1 0 13 15 177

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 II 5 13 4 1 0 34 9
2. Płomyk Koźminiec 6 10 3 1 2 26 12
3. Stal Pleszew 6 4 1 1 4 16 25
4. TP Ostrovia 1909 III Pruślin 5 4 1 1 3 13 43

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook