Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz rozgrywek
V Liga Międzyokręgowa - sezon 2019-2020

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
11.08.2019 godz. 15:00 - 1. kolejka ligowa 3 : 1
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo
18.08.2019 godz. 15:00 - 2. kolejka ligowa 4 : 1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
18.08.2019 godz. 15:00 - 2. kolejka ligowa :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
25.08.2019 godz. 15:00 - 3. kolejka ligowa 4 : 2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
01.09.2019 godz. 17:00 - 4. kolejka ligowa 0 : 1
GKS Sompolno KS Stal Pleszew
07.09.2019 godz. 0:00 - 5. kolejka ligowa 6 : 0
KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał
15.09.2019 godz. 16:00 - 6. kolejka ligowa 1 : 4
Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew
21.09.2019 godz. 0:00 - 7. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
28.09.2019 godz. 11:00 - 8. kolejka ligowa 1 : 3
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
06.10.2019 godz. 15:00 - 9. kolejka ligowa 1 : 0
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
13.10.2019 godz. 15:00 - 10. kolejka ligowa 0 : 2
KS Stal Pleszew SKP Słupca
20.10.2019 godz. 11:00 - 11. kolejka ligowa 0 : 3
Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew
26.10.2019 godz. 15:00 - 12. kolejka ligowa 0 : 2
KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi
03.11.2019 godz. 11:00 - 13. kolejka ligowa 0 : 1
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
10.11.2019 godz. 13:00 - 14. kolejka ligowa 0 : 1
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
16.11.2019 godz. 11:00 - 15. kolejka ligowa 0 : 2
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook