Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2016-2017

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LKS Gołuchów 30 71 22 5 3 84 27
2. Victoria Skarszew 30 64 20 4 6 72 27
3. Odolanovia Odolanów 30 63 18 9 3 76 30
4. KS Stal Pleszew 30 61 20 1 9 66 28
5. Piast Kobylin 30 56 17 5 8 82 41
6. Orzeł Mroczeń 30 55 17 4 9 63 40
7. KS Opatówek 30 52 16 4 10 47 33
8. Astra Krotoszyn 30 49 15 4 11 61 46
9. Zefka Kobyla Góra 30 44 13 5 12 62 44
10. Pogoń Trębaczów 30 35 11 2 17 54 69
11. Olimpia Brzeziny 30 33 10 3 17 43 60
12. GKS Żerków 30 30 9 3 18 27 62
13. Barycz Janków Przygodzki 30 28 8 4 18 43 79
14. Korona-Pogoń Stawiszyn 30 21 6 3 21 29 74
15. Raszkowianka Raszków 30 17 5 2 23 39 92
16. Szczyt Szczytniki 30 11 3 2 25 28 124

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Szamocin - FA Szamotuły 29 72 23 3 3 108 19
2. Lech II Poznań 29 69 22 3 4 146 33
3. Górnik Konin 28 57 19 0 9 89 36
4. Jarota Jarocin 28 51 16 3 9 99 51
5. Przemysław Poznań 28 51 16 3 9 84 50
6. Mieszko Gniezno 28 49 15 4 9 59 37
7. Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 49 16 1 12 64 48
8. Kotwica Kórnik 30 43 13 4 13 93 59
9. Polonia Leszno 29 41 12 5 12 43 54
10. Centra Ostrów Wlkp. 28 39 12 3 13 66 84
11. KS Stal Pleszew 30 38 12 2 16 72 77
12. Unia Swarzędz 27 37 12 1 14 57 67
13. KS Canarinhos Skórzewo 29 30 9 3 17 57 94
14. Włókniarz 1925 Kalisz 28 27 9 0 19 35 83
15. Helios Czempiń 28 12 3 3 22 33 106
16. Lider Swarzędz 28 0 0 0 28 17 224

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 24 56 18 2 4 69 23
2. Ostrovia II 1909 Ostrów Wlkp. 22 49 15 4 3 54 20
3. Włókniarz 1925 Kalisz 23 42 13 3 7 65 40
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 26 7 5 11 43 49
5. Victoria Ostrzeszów 23 23 5 8 10 36 46
6. LZS Doruchów 23 18 4 6 13 40 78
7. Astra Krotoszyn 22 10 2 4 16 26 77

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 17 42 13 3 1 76 14
2. Jarota Jarocin 17 42 13 3 1 54 18
3. Marcinki Kępno 17 41 13 2 2 106 20
4. LKS Gołuchów 17 33 10 3 4 43 66
5. Centra Ostrów Wlkp. 18 24 7 3 8 29 31
6. KS Stal Pleszew 18 20 5 5 8 29 47
7. Korona-Pogoń Stawiszyn 18 18 6 0 12 27 50
8. Victoria Ostrzeszów 17 11 3 2 12 14 54
9. Odolanovia Odolanów 17 10 2 4 11 17 54
10. Iskra-Prosna Sieroszewice 18 6 1 3 14 8 49

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 15 37 12 1 2 55 17
2. Włókniarz 1925 Kalisz 17 32 10 2 5 50 29
3. Akademia Piłkarska Ostrzeszów 15 31 10 1 4 47 23
4. CKS Zbiersk 16 27 8 3 5 33 32
5. Iskra-Prosna Sieroszewice 17 26 8 2 7 29 28
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 25 7 4 4 24 20
7. KS Stal Pleszew 17 19 5 4 8 31 42
8. Centra Ostrów Wlkp. 15 14 3 5 7 22 34
9. LKS Gołuchów 15 10 2 4 9 19 44
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 2 0 2 14 10 51
11. Antonio Jarocin 0 0 0 0 0 0 0

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia 14 Kalisz I 17 44 14 2 1 74 22
2. Marcinki Kępno 16 43 14 1 1 99 23
3. KS Stal Pleszew 17 35 11 2 4 76 23
4. Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp. 17 31 9 4 4 48 28
5. Calisia 14 Kalisz II 17 25 8 1 8 45 53
6. Włókniarz I 1925 Kalisz 17 21 6 3 8 56 44
7. Centra Ostrów Wlkp. 17 20 6 2 9 52 45
8. Akademia Talentów Krotoszyn 17 18 5 3 9 56 61
9. Odolanowia Odolanów/Chynowa 16 3 1 0 15 14 103
10. Astra Krotoszyn 17 3 1 0 16 7 125

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp. 19 51 17 0 2 161 33
2. Antonio I Jarocin 19 48 16 0 3 159 38
3. Calisia 14 Kalisz I 18 45 15 0 3 106 42
4. Akademia Talentów Krotoszyn 19 40 13 1 5 137 54
5. Marcinki I Kępno 18 35 11 2 5 126 78
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 19 30 10 0 9 81 74
7. Centra I Ostrów Wlkp. 20 23 7 2 11 76 122
8. KS Stal Pleszew 19 12 3 3 13 50 110
9. Trójka/Astra Krotoszyn 19 11 3 2 14 53 140
10. Włókniarz I 1925 Kalisz 19 9 3 0 16 37 160
11. Akademia Piłkarska I Ostrzeszów 19 3 1 0 18 42 177

Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook