Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2016-2017

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LKS Gołuchów 30 71 22 5 3 84 27
2. Victoria Skarszew 30 64 20 4 6 72 27
3. Odolanovia Odolanów 30 63 18 9 3 76 30
4. KS Stal Pleszew 30 61 20 1 9 66 28
5. Piast Kobylin 30 56 17 5 8 82 41
6. Orzeł Mroczeń 30 55 17 4 9 63 40
7. KS Opatówek 30 52 16 4 10 47 33
8. Astra Krotoszyn 30 49 15 4 11 61 46
9. Zefka Kobyla Góra 30 44 13 5 12 62 44
10. Pogoń Trębaczów 30 35 11 2 17 54 69
11. Olimpia Brzeziny 30 33 10 3 17 43 60
12. GKS Żerków 30 30 9 3 18 27 62
13. Barycz Janków Przygodzki 30 28 8 4 18 43 79
14. Korona-Pogoń Stawiszyn 30 21 6 3 21 29 74
15. Raszkowianka Raszków 30 17 5 2 23 39 92
16. Szczyt Szczytniki 30 11 3 2 25 28 124

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Szamocin - FA Szamotuły 29 72 23 3 3 108 19
2. Lech II Poznań 29 69 22 3 4 146 33
3. Górnik Konin 28 57 19 0 9 89 36
4. Jarota Jarocin 28 51 16 3 9 99 51
5. Przemysław Poznań 28 51 16 3 9 84 50
6. Mieszko Gniezno 28 49 15 4 9 59 37
7. Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 49 16 1 12 64 48
8. Kotwica Kórnik 30 43 13 4 13 93 59
9. Polonia Leszno 29 41 12 5 12 43 54
10. Centra Ostrów Wlkp. 28 39 12 3 13 66 84
11. KS Stal Pleszew 30 38 12 2 16 72 77
12. Unia Swarzędz 27 37 12 1 14 57 67
13. KS Canarinhos Skórzewo 29 30 9 3 17 57 94
14. Włókniarz 1925 Kalisz 28 27 9 0 19 35 83
15. Helios Czempiń 28 12 3 3 22 33 106
16. Lider Swarzędz 28 0 0 0 28 17 224

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 24 56 18 2 4 69 23
2. Ostrovia II 1909 Ostrów Wlkp. 22 49 15 4 3 54 20
3. Włókniarz 1925 Kalisz 23 42 13 3 7 65 40
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 26 7 5 11 43 49
5. Victoria Ostrzeszów 23 23 5 8 10 36 46
6. LZS Doruchów 23 18 4 6 13 40 78
7. Astra Krotoszyn 22 10 2 4 16 26 77

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 17 42 13 3 1 76 14
2. Jarota Jarocin 17 42 13 3 1 54 18
3. Marcinki Kępno 17 41 13 2 2 106 20
4. LKS Gołuchów 17 33 10 3 4 43 66
5. Centra Ostrów Wlkp. 18 24 7 3 8 29 31
6. KS Stal Pleszew 18 20 5 5 8 29 47
7. Korona-Pogoń Stawiszyn 18 18 6 0 12 27 50
8. Victoria Ostrzeszów 17 11 3 2 12 14 54
9. Odolanovia Odolanów 17 10 2 4 11 17 54
10. Iskra-Prosna Sieroszewice 18 6 1 3 14 8 49

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 15 37 12 1 2 55 17
2. Włókniarz 1925 Kalisz 17 32 10 2 5 50 29
3. Akademia Piłkarska Ostrzeszów 15 31 10 1 4 47 23
4. CKS Zbiersk 16 27 8 3 5 33 32
5. Iskra-Prosna Sieroszewice 17 26 8 2 7 29 28
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 25 7 4 4 24 20
7. KS Stal Pleszew 17 19 5 4 8 31 42
8. Centra Ostrów Wlkp. 15 14 3 5 7 22 34
9. LKS Gołuchów 15 10 2 4 9 19 44
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 2 0 2 14 10 51
11. Antonio Jarocin 0 0 0 0 0 0 0

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia 14 Kalisz I 17 44 14 2 1 74 22
2. Marcinki Kępno 16 43 14 1 1 99 23
3. KS Stal Pleszew 17 35 11 2 4 76 23
4. Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp. 17 31 9 4 4 48 28
5. Calisia 14 Kalisz II 17 25 8 1 8 45 53
6. Włókniarz I 1925 Kalisz 17 21 6 3 8 56 44
7. Centra Ostrów Wlkp. 17 20 6 2 9 52 45
8. Akademia Talentów Krotoszyn 17 18 5 3 9 56 61
9. Odolanowia Odolanów/Chynowa 16 3 1 0 15 14 103
10. Astra Krotoszyn 17 3 1 0 16 7 125

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp. 19 51 17 0 2 161 33
2. Antonio I Jarocin 19 48 16 0 3 159 38
3. Calisia 14 Kalisz I 18 45 15 0 3 106 42
4. Akademia Talentów Krotoszyn 19 40 13 1 5 137 54
5. Marcinki I Kępno 18 35 11 2 5 126 78
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 19 30 10 0 9 81 74
7. Centra I Ostrów Wlkp. 20 23 7 2 11 76 122
8. KS Stal Pleszew 19 12 3 3 13 50 110
9. Trójka/Astra Krotoszyn 19 11 3 2 14 53 140
10. Włókniarz I 1925 Kalisz 19 9 3 0 16 37 160
11. Akademia Piłkarska I Ostrzeszów 19 3 1 0 18 42 177

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
MS 23.09.2018
godz. 15:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
MS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
MM 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
JM 29.09.2018
godz. 13:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
S 29.09.2018
godz. 16:00
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 2 : 2
JM Olimpia Koło II KS Stal Pleszew 5 : 1
MM KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2 : 1
TS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 1 : 2
O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1 : 11
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3 : 8
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 7 13
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
3. Stainer Polonia Leszno 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. Olimpia Koło II 6 9
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7
6. Victoria Września 6 7
7. KS Stal Pleszew 7 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. KS Stal Pleszew 3 4
2. Kopernik Piotrów 1 3
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3
4. Piast Kobylin 1 1
5. CKS Zbiersk 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 3 6
2. Antonio Jarocin 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 2 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 1 3
2. Antonio Jarocin 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
4. GKS Żerków 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook