Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2007-2008

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LZS Jankowy 1968 30 63 19 6 5 74 38
2. Płomyk Koźminiec 30 62 19 5 6 91 35
3. Prosna Kalisz 30 60 19 3 8 57 35
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 59 18 5 7 60 44
5. Orzeł Mroczeń 30 55 16 7 7 68 41
6. Barycz Janków Przygodzki 30 48 15 3 12 66 54
7. Victoria Ostrzeszów 30 47 13 8 9 46 37
8. Rolbud OSiR Pleszew 30 42 11 9 10 47 32
9. KS Opatówek 30 39 12 3 15 45 56
10. Korona Pogoń Stawiszyn 30 38 12 2 16 39 44
11. Pogoń Trębaczów 30 34 9 7 14 50 55
12. Grom Golina 30 32 9 5 16 38 57
13. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 28 8 4 18 42 68
14. Iskra Sieroszewice 30 27 7 6 17 45 74
15. LZS Doruchów 30 27 8 3 19 49 103
16. Odolanovia Odolanów 30 19 5 4 21 38 82

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 22 54 17 3 2 95 22
2. Jarota Jarocin 22 50 16 2 4 103 31
3. Astra Krotoszyn 22 48 15 3 4 80 34
4. Rolbud OSiR Pleszew 22 43 13 4 5 70 38
5. KKS 1925 Kalisz 22 37 11 4 7 62 40
6. Centra Ostrów Wlkp. 22 35 11 2 9 49 50
7. LKS Gołuchów 22 32 10 2 10 38 46
8. UKS Trójka Ostrzeszów 22 23 7 2 13 40 66
9. Polonia Kępno 22 18 5 3 14 30 52
10. Prosna Kalisz 22 18 5 3 14 40 76
11. Doktór Czarnylas 22 15 5 0 17 34 97
12. Calisia Kalisz 22 9 3 0 19 27 116

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Centra Ostrów Wlkp 22 51 16 3 3 67 27
2. Włókniarz Kalisz 22 47 15 2 5 68 29
3. TP Ostrovia 1909 22 47 14 5 3 58 26
4. Prosna Kalisz 22 43 14 1 7 61 33
5. Piast Kobylin 22 35 10 5 7 43 32
6. Rolbud OSiR Pleszew 22 33 10 3 9 61 50
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 27 8 3 11 44 40
8. KS Opatówek 22 27 8 3 11 30 53
9. Astra Krotoszyn 22 21 6 3 13 37 41
10. KUKS Zębców 22 18 4 6 12 34 72
11. Korona Pogoń Stawiszyn 22 14 4 2 16 28 77
12. LZS Czajków 22 13 3 4 15 36 87

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 18 48 15 3 0 86 13
2. Włókniarz Kalisz 18 41 13 2 3 91 13
3. Prosna Kalisz 18 37 12 1 5 65 25
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 18 36 11 3 4 45 23
5. Calisia Kalisz 18 35 11 2 5 51 34
6. Rolbud OSiR Pleszew 18 25 8 1 9 30 40
7. Płomyk Koźminiec 18 15 5 0 13 30 84
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 15 5 0 13 36 93
9. Grom Golina 18 12 4 0 14 29 57
10. UKS Żaki Taczanów 18 0 0 0 18 14 95

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KUKS Kaliszanin I 11 33 11 0 0 108 1
2. Rolbud OSiR Pleszew 12 25 8 1 3 50 10
3. KUKS Kaliszanin II 11 24 8 0 3 53 32
4. Astra Krotoszyn 12 20 6 2 4 24 50
5. Czarni Dobrzyca 12 8 2 2 8 25 48
6. PUKS Antonio Jarocin 12 6 2 0 10 30 59
7. KKS Włókniarz Kalisz 12 4 1 1 10 7 97

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 21.09.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew
TS 22.09.2018
godz. 0:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
MS 22.09.2018
godz. 0:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
MM 22.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn
JM 22.09.2018
godz. 11:00
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 23.09.2018
godz. 16:00
Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew - : -
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2
TS KS Stal Pleszew Piast Kobylin - : -
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 1 : 0
MM Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 4
JM KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 1 : 3
MS KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp. 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Stainer Polonia Leszno 1 3
3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 5 15
2. Stainer Polonia Leszno 5 12
3. LKS Gołuchów 5 10
4. MKS Tur 1921 Turek 5 7
5. Victoria Września 5 7
6. KS Stal Pleszew 6 2
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 4 1
8. Olimpia Koło II 3 0

trampkarze starsi

1. Kopernik Piotrów 1 3
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1 3
3. CKS Zbiersk 1 1
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
5. Piast Kobylin 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0
9. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. Antonio Jarocin 1 3
2. KS Stal Pleszew 2 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Akademia Talentów Krotoszyn 0 0
5. Calisia 14 Kalisz 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 1 3
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0

orliki B

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
3. GKS Żerków 0 0
4. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
5. Grom Golina 0 0
6. KS Stal II Pleszew 0 0
7. Żaki Taczanów 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook