Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2007-2008

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LZS Jankowy 1968 30 63 19 6 5 74 38
2. Płomyk Koźminiec 30 62 19 5 6 91 35
3. Prosna Kalisz 30 60 19 3 8 57 35
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 30 59 18 5 7 60 44
5. Orzeł Mroczeń 30 55 16 7 7 68 41
6. Barycz Janków Przygodzki 30 48 15 3 12 66 54
7. Victoria Ostrzeszów 30 47 13 8 9 46 37
8. Rolbud OSiR Pleszew 30 42 11 9 10 47 32
9. KS Opatówek 30 39 12 3 15 45 56
10. Korona Pogoń Stawiszyn 30 38 12 2 16 39 44
11. Pogoń Trębaczów 30 34 9 7 14 50 55
12. Grom Golina 30 32 9 5 16 38 57
13. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 28 8 4 18 42 68
14. Iskra Sieroszewice 30 27 7 6 17 45 74
15. LZS Doruchów 30 27 8 3 19 49 103
16. Odolanovia Odolanów 30 19 5 4 21 38 82

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. TP Ostrovia 1909 22 54 17 3 2 95 22
2. Jarota Jarocin 22 50 16 2 4 103 31
3. Astra Krotoszyn 22 48 15 3 4 80 34
4. Rolbud OSiR Pleszew 22 43 13 4 5 70 38
5. KKS 1925 Kalisz 22 37 11 4 7 62 40
6. Centra Ostrów Wlkp. 22 35 11 2 9 49 50
7. LKS Gołuchów 22 32 10 2 10 38 46
8. UKS Trójka Ostrzeszów 22 23 7 2 13 40 66
9. Polonia Kępno 22 18 5 3 14 30 52
10. Prosna Kalisz 22 18 5 3 14 40 76
11. Doktór Czarnylas 22 15 5 0 17 34 97
12. Calisia Kalisz 22 9 3 0 19 27 116

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Centra Ostrów Wlkp 22 51 16 3 3 67 27
2. Włókniarz Kalisz 22 47 15 2 5 68 29
3. TP Ostrovia 1909 22 47 14 5 3 58 26
4. Prosna Kalisz 22 43 14 1 7 61 33
5. Piast Kobylin 22 35 10 5 7 43 32
6. Rolbud OSiR Pleszew 22 33 10 3 9 61 50
7. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 22 27 8 3 11 44 40
8. KS Opatówek 22 27 8 3 11 30 53
9. Astra Krotoszyn 22 21 6 3 13 37 41
10. KUKS Zębców 22 18 4 6 12 34 72
11. Korona Pogoń Stawiszyn 22 14 4 2 16 28 77
12. LZS Czajków 22 13 3 4 15 36 87

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 18 48 15 3 0 86 13
2. Włókniarz Kalisz 18 41 13 2 3 91 13
3. Prosna Kalisz 18 37 12 1 5 65 25
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 18 36 11 3 4 45 23
5. Calisia Kalisz 18 35 11 2 5 51 34
6. Rolbud OSiR Pleszew 18 25 8 1 9 30 40
7. Płomyk Koźminiec 18 15 5 0 13 30 84
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 15 5 0 13 36 93
9. Grom Golina 18 12 4 0 14 29 57
10. UKS Żaki Taczanów 18 0 0 0 18 14 95

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KUKS Kaliszanin I 11 33 11 0 0 108 1
2. Rolbud OSiR Pleszew 12 25 8 1 3 50 10
3. KUKS Kaliszanin II 11 24 8 0 3 53 32
4. Astra Krotoszyn 12 20 6 2 4 24 50
5. Czarni Dobrzyca 12 8 2 2 8 25 48
6. PUKS Antonio Jarocin 12 6 2 0 10 30 59
7. KKS Włókniarz Kalisz 12 4 1 1 10 7 97

Najbliższe mecze naszych drużyn

JM 22.04.2018
godz. 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
JS 22.04.2018
godz. 14:00
Unia Swarzędz KS Stal Pleszew
S 22.04.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Laski
O 27.04.2018
godz. 17:00
Pogoń I Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
JM 28.04.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Olimpia Koło
MM 28.04.2018
godz. 12:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
TS 28.04.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew LKS Gołuchów
JS 29.04.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Tarnovia Tarnowo Podgórne

Ostatnie wyniki naszych drużyn

MS Akademia Tal. Krotoszyn KS Stal Pleszew - : -
TS KS Stal Pleszew KS Opatówek 5 : 1
O KS Stal Pleszew Jarota Jarocin - : -
S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 2
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Warta Śrem 5 : 1
MM Calisia 14 Kalisz I KS Stal Pleszew - : -
JM KS Stal Pleszew SKP-MOS Słupca 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1

kolejka 21 - 22/23.04

Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny :
Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów :
KS Stal Pleszew Victoria Laski :
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn :
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew :
Orzeł Mroczeń GKS Żerków :
Piast Kobylin KS Opatówek :
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów :

kolejka 22 - 29/30.04

Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń :
Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn :
Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny :
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra :
KS Opatówek Zieloni Koźminek :

kolejka 23 - 03/04.05

Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski :
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów :
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków :
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn :
Piast Kobylin GKS Żerków :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
KS Opatówek Victoria Skarszew :
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny :

kolejka 24 - 06/07.05

Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra :
Pogoń Trębaczów Piast Kobylin :
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew :
GKS Żerków Zieloni Koźminek :
Astra Krotoszyn KS Opatówek :
Victoria Laski Orzeł Mroczeń :

kolejka 25 - 13/14.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski :
Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków :
Piast Kobylin Piast Czekanów :

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 16 44
2. Piast Kobylin 16 35
3. Astra Krotoszyn 17 34
4. Orzeł Mroczeń 16 31
5. KS Stal Pleszew 19 30
6. Piast Czekanów 16 29
7. Zefka Kobyla Góra 15 27
8. Victoria Skarszew 15 22
9. Raszkowianka Raszków 16 21
10. Barycz Janków Przygodzki 16 20
11. Zieloni Koźminek 16 18
12. Pogoń Trębaczów 17 18
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 16 14
14. Olimpia Brzeziny 16 14
15. GKS Żerków 17 12
16. Victoria Laski 16 4

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 15 38
2. Polonia 1912 Leszno 15 36
3. Przemysław Poznań 14 31
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
5. Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 22
6. Krobianka Krobia 15 21
7. Błękitni Wronki 14 20
8. Mieszko Gniezno 15 20
9. KS Stal Pleszew 17 20
10. Unia Swarzędz 14 19
11. KS Canarinhos Skórzewo 14 17
12. Jarota Jarocin 16 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 18 42
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 17 40
3. MKS Kania Gostyń 17 35
4. Olimpia Koło 17 20
5. Górnik Konin 17 19
6. SKP-MOS Słupca 17 18
7. Victoria Września 17 14
8. KS Stal Pleszew 18 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 12 32
2. LKS Gołuchów 11 18
3. KS Stal Pleszew 12 18
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 11 17
5. KS Opatówek 11 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 10 30
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 10 15
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
6. Victoria Ostrzeszów 10 11
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 10 10
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. A. P. Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

orliki

1. Antonio Jarocin 8 24
2. Calisia 14 Kalisz 8 21
3. Jarota Jarocin 8 15
4. KS Stal Pleszew 9 13
5. LKS Gołuchów 8 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 8 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 7 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook