Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
12.08.2017, godz. 16:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Orzeł Mroczeń 0:6
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Victoria Skarszew 5:2
13.08.2017, godz. 11:00 Victoria Laski Pogoń Trębaczów 2:3
13.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny GKS Żerków 2:4
13.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn 0:0
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Kobylin Barycz Janków Przygodzki 3:1
19.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew KS Opatówek 1:1
19.11.2017, godz. 13:00 Zefka Kobyla Góra Zieloni Koźminek 2:0

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
14.11.2018, godz. 00:12 KS Opatówek Zefka Kobyla Góra 4:0
15.08.2017, godz. 16:00 Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 2:0
15.08.2017, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:3
15.08.2017, godz. 17:00 Victoria Skarszew Korona-Pogoń Stawiszyn 4:1
15.08.2017, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 GKS Żerków Raszkowianka Raszków 1:2
15.08.2017, godz. 17:00 Pogoń Trębaczów Olimpia Brzeziny 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 Piast Czekanów Victoria Laski 4:1

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
20.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
20.08.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
20.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
20.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
20.08.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
20.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
20.08.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2
20.08.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
27.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
27.08.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
27.08.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
27.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
27.08.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
27.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0
27.08.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
27.08.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
30.08.2017, godz. 18:00 Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
03.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
03.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
03.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
03.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0
03.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 11:00 GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
10.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
10.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
10.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
10.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
12.09.2017, godz. 18:00 Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
17.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
17.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
24.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0:1
24.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zefka Kobyla Góra 2:4
24.09.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Opatówek 1:1
24.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 0:3
24.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:2
24.09.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 3:1
24.09.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Piast Kobylin 1:2
24.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Barycz Janków Przygodzki 3:2

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
01.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Victoria Skarszew 2:1
01.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Olimpia Brzeziny 0:1
01.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Czekanów 1:5
01.10.2017, godz. 15:30 KS Opatówek Astra Krotoszyn 1:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zieloni Koźminek GKS Żerków 5:1
01.10.2017, godz. 15:30 Piast Kobylin Pogoń Trębaczów 3:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zefka Kobyla Góra Raszkowianka Raszków 6:1
01.10.2017, godz. 15:30 Orzeł Mroczeń Victoria Laski 6:0

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
08.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zefka Kobyla Góra 1:1
08.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Astra Krotoszyn 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Barycz Janków Przygodzki 2:0
08.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Orzeł Mroczeń 0:4
08.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zieloni Koźminek 5:1
08.10.2017, godz. 15:00 GKS Żerków KS Opatówek 0:3
08.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Korona-Pogoń Stawiszyn 1:5

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
15.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Stal Pleszew 1:0
15.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Olimpia Brzeziny 1:0
15.10.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn GKS Żerków 3:0
15.10.2017, godz. 15:00 Piast Kobylin Victoria Laski 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Skarszew :
15.10.2017, godz. 15:00 KS Opatówek Pogoń Trębaczów 4:0
15.10.2017, godz. 15:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 3:1

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
22.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Korona-Pogoń Stawiszyn 4:5
22.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:0
22.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew GKS Żerków 6:1
22.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Astra Krotoszyn 2:1
22.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Opatówek 1:3
22.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Kobylin 0:3
22.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Zieloni Koźminek 3:5
22.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Barycz Janków Przygodzki 2:2

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
29.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Stal Pleszew 1:1
29.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Skarszew 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 1:1
29.10.2017, godz. 14:30 KS Opatówek Victoria Laski 3:1
29.10.2017, godz. 14:30 Zieloni Koźminek Olimpia Brzeziny 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Piast Kobylin Raszkowianka Raszków 4:1
29.10.2017, godz. 14:30 Orzeł Mroczeń Zefka Kobyla Góra 1:0
29.10.2017, godz. 14:30 GKS Żerków Pogoń Trębaczów 1:2

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
05.11.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 2:2
05.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin 1:0
05.11.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 5:4
05.11.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny KS Opatówek 1:5
05.11.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów GKS Żerków 10:1
05.11.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Pogoń Trębaczów 3:3
05.11.2017, godz. 14:00 Victoria Laski Astra Krotoszyn 3:4
05.11.2017, godz. 14:00 Zefka Kobyla Góra Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
12.11.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Czekanów 1:2
12.11.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Barycz Janków Przygodzki 0:1
12.11.2017, godz. 14:00 GKS Żerków Victoria Laski 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Olimpia Brzeziny 5:0
12.11.2017, godz. 14:00 KS Opatówek Raszkowianka Raszków 1:0
12.11.2017, godz. 14:00 Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Piast Kobylin Zefka Kobyla Góra 3:0
12.11.2017, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Victoria Skarszew 3:0

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 18:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew 4:0

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
18.04.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1:2

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
31.03.2018, godz. 17:00 GKS Żerków KS Stal Pleszew 1:0

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
08.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 2:0

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
15.04.2018, godz. 00:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków :
15.04.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Opatówek 0:2
15.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0:1
15.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zefka Kobyla Góra 2:4
15.04.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
15.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
22.04.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
22.04.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
22.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
22.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
22.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
22.04.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
22.04.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
22.04.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
29.04.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
29.04.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
29.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
29.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
29.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
29.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
29.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5
29.04.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
02.05.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
03.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
03.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
03.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
03.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
03.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
03.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0
03.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin GKS Żerków 6:1

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
06.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
06.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
06.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
06.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
06.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
06.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
06.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
13.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
13.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0
13.05.2018, godz. 14:00 Piast Kobylin Piast Czekanów 3:0
13.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Skarszew 3:1
13.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Pogoń Trębaczów 2:1
13.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 0:2
13.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Olimpia Brzeziny 3:0
13.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek GKS Żerków 4:0

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
20.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Orzeł Mroczeń 2:3
20.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Opatówek 0:3
20.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek 2:1
20.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Korona-Pogoń Stawiszyn 1:2
20.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Zefka Kobyla Góra 3:1
20.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Astra Krotoszyn 0:1
20.05.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 1:2
20.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Piast Kobylin 0:3

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
27.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Zefka Kobyla Góra 1:1
27.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Raszkowianka Raszków 1:4
27.05.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Victoria Skarszew 2:1
27.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Pogoń Trębaczów 5:0
27.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0:1
27.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Olimpia Brzeziny 6:0
27.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Czekanów 2:0
27.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Laski 3:0

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
03.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Astra Krotoszyn 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:1
03.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów GKS Żerków 5:3
03.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Barycz Janków Przygodzki 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zieloni Koźminek 1:1
03.06.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0:0
03.06.2018, godz. 16:00 Victoria Laski KS Opatówek 1:0
03.06.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Orzeł Mroczeń 0:1

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
10.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Victoria Skarszew 2:0
10.06.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Piast Czekanów 1:1
10.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 0:2
10.06.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zefka Kobyla Góra 1:5
10.06.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Laski 7:0
10.06.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Olimpia Brzeziny 3:2
10.06.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 2:4
10.06.2018, godz. 18:00 Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2:2

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Orzeł Mroczeń 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Laski GKS Żerków 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Zefka Kobyla Góra Piast Kobylin 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3:0
17.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Pogoń Trębaczów 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Astra Krotoszyn 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Opatówek 5:3

kolejka 31

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 01:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook