Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
12.08.2017, godz. 16:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Orzeł Mroczeń 0:6
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Kobylin Barycz Janków Przygodzki 3:1
13.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn 0:0
13.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny GKS Żerków 2:4
13.08.2017, godz. 11:00 Victoria Laski Pogoń Trębaczów 2:3
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Victoria Skarszew 5:2
19.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew KS Opatówek 1:1
19.11.2017, godz. 13:00 Zefka Kobyla Góra Zieloni Koźminek 2:0

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
26.03.2019, godz. 09:44 KS Opatówek Zefka Kobyla Góra 4:0
15.08.2017, godz. 16:00 Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 2:0
15.08.2017, godz. 17:00 Piast Czekanów Victoria Laski 4:1
15.08.2017, godz. 17:00 Pogoń Trębaczów Olimpia Brzeziny 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 GKS Żerków Raszkowianka Raszków 1:2
15.08.2017, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:3
15.08.2017, godz. 17:00 Victoria Skarszew Korona-Pogoń Stawiszyn 4:1

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
20.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
20.08.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
20.08.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
20.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
20.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
20.08.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
20.08.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2
20.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
27.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
27.08.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
27.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
27.08.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
27.08.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
27.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0
27.08.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
27.08.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
30.08.2017, godz. 18:00 Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
03.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
03.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
03.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
03.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0
03.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
03.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 11:00 GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
10.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
10.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
10.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
10.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
12.09.2017, godz. 18:00 Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
17.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
17.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
24.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0:1
24.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zefka Kobyla Góra 2:4
24.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 0:3
24.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:2
24.09.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Opatówek 1:1
24.09.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 3:1
24.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Barycz Janków Przygodzki 3:2
24.09.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Piast Kobylin 1:2

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
01.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Czekanów 1:5
01.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Olimpia Brzeziny 0:1
01.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Victoria Skarszew 2:1
01.10.2017, godz. 15:30 KS Opatówek Astra Krotoszyn 1:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zieloni Koźminek GKS Żerków 5:1
01.10.2017, godz. 15:30 Piast Kobylin Pogoń Trębaczów 3:0
01.10.2017, godz. 15:30 Orzeł Mroczeń Victoria Laski 6:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zefka Kobyla Góra Raszkowianka Raszków 6:1

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
08.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zefka Kobyla Góra 1:1
08.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Barycz Janków Przygodzki 2:0
08.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Orzeł Mroczeń 0:4
08.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zieloni Koźminek 5:1
08.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Astra Krotoszyn 2:2
08.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Korona-Pogoń Stawiszyn 1:5
08.10.2017, godz. 15:00 GKS Żerków KS Opatówek 0:3

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
15.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Olimpia Brzeziny 1:0
15.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Stal Pleszew 1:0
15.10.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn GKS Żerków 3:0
15.10.2017, godz. 15:00 KS Opatówek Pogoń Trębaczów 4:0
15.10.2017, godz. 15:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 3:1
15.10.2017, godz. 15:00 Piast Kobylin Victoria Laski 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Skarszew :

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
22.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:0
22.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Korona-Pogoń Stawiszyn 4:5
22.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Kobylin 0:3
22.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Opatówek 1:3
22.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Astra Krotoszyn 2:1
22.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew GKS Żerków 6:1
22.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Barycz Janków Przygodzki 2:2
22.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Zieloni Koźminek 3:5

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
29.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Stal Pleszew 1:1
29.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Skarszew 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 GKS Żerków Pogoń Trębaczów 1:2
29.10.2017, godz. 14:30 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 1:1
29.10.2017, godz. 14:30 KS Opatówek Victoria Laski 3:1
29.10.2017, godz. 14:30 Zieloni Koźminek Olimpia Brzeziny 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Piast Kobylin Raszkowianka Raszków 4:1
29.10.2017, godz. 14:30 Orzeł Mroczeń Zefka Kobyla Góra 1:0

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
05.11.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 2:2
05.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin 1:0
05.11.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 5:4
05.11.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny KS Opatówek 1:5
05.11.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów GKS Żerków 10:1
05.11.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Pogoń Trębaczów 3:3
05.11.2017, godz. 14:00 Zefka Kobyla Góra Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0
05.11.2017, godz. 14:00 Victoria Laski Astra Krotoszyn 3:4

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
12.11.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Czekanów 1:2
12.11.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Barycz Janków Przygodzki 0:1
12.11.2017, godz. 14:00 GKS Żerków Victoria Laski 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Olimpia Brzeziny 5:0
12.11.2017, godz. 14:00 KS Opatówek Raszkowianka Raszków 1:0
12.11.2017, godz. 14:00 Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Piast Kobylin Zefka Kobyla Góra 3:0
12.11.2017, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Victoria Skarszew 3:0

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 18:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew 4:0

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
18.04.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1:2

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
31.03.2018, godz. 17:00 GKS Żerków KS Stal Pleszew 1:0

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
08.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 2:0

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
15.04.2018, godz. 00:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków :
15.04.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Opatówek 0:2
15.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0:1
15.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zefka Kobyla Góra 2:4
15.04.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
15.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
22.04.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
22.04.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
22.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
22.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
22.04.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
22.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
22.04.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
22.04.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
29.04.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
29.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
29.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
29.04.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
29.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
29.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
29.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5
29.04.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
02.05.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
03.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
03.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
03.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
03.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0
03.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin GKS Żerków 6:1
03.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
03.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
06.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
06.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
06.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
06.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
06.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
06.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
06.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
13.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0
13.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
13.05.2018, godz. 14:00 Piast Kobylin Piast Czekanów 3:0
13.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Skarszew 3:1
13.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Olimpia Brzeziny 3:0
13.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek GKS Żerków 4:0
13.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 0:2
13.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Pogoń Trębaczów 2:1

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
20.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Korona-Pogoń Stawiszyn 1:2
20.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek 2:1
20.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Orzeł Mroczeń 2:3
20.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Opatówek 0:3
20.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Zefka Kobyla Góra 3:1
20.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Astra Krotoszyn 0:1
20.05.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 1:2
20.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Piast Kobylin 0:3

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
27.05.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Victoria Skarszew 2:1
27.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Zefka Kobyla Góra 1:1
27.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Raszkowianka Raszków 1:4
27.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Pogoń Trębaczów 5:0
27.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Laski 3:0
27.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Czekanów 2:0
27.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Olimpia Brzeziny 6:0
27.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
03.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zieloni Koźminek 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Astra Krotoszyn 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:1
03.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów GKS Żerków 5:3
03.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Barycz Janków Przygodzki 1:1
03.06.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0:0
03.06.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Orzeł Mroczeń 0:1
03.06.2018, godz. 16:00 Victoria Laski KS Opatówek 1:0

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
10.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Victoria Skarszew 2:0
10.06.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Piast Czekanów 1:1
10.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 0:2
10.06.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zefka Kobyla Góra 1:5
10.06.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Laski 7:0
10.06.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Olimpia Brzeziny 3:2
10.06.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 2:4
10.06.2018, godz. 18:00 Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2:2

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
17.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Astra Krotoszyn 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Pogoń Trębaczów 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Opatówek 5:3
17.06.2018, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3:0
17.06.2018, godz. 11:00 Zefka Kobyla Góra Piast Kobylin 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Laski GKS Żerków 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Orzeł Mroczeń 2:2

kolejka 31

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 01:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 31.03.2019
godz. 12:00
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
S 07.04.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 14.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 17 42
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. Odolanovia Odolanów 17 33
5. KS Stal Pleszew 17 33
6. Raszkowianka Raszków 17 25
7. Tulisia Tuliszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. Astra Krotoszyn 16 21
10. MKS Tur 1921 Turek 17 20
11. GKS Sompolno 16 20
12. Wilki Wilczyn 16 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 16 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook