Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2012-2013

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Orzeł Mroczeń 28 65 21 2 5 87 28
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 60 19 3 6 74 28
3. Polonia Kępno 28 57 17 6 5 51 36
4. Stal Pleszew 28 53 16 5 7 66 36
5. Astra Krotoszyn 28 47 15 2 11 55 44
6. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 28 46 14 4 10 63 42
7. GOS Zieloni Koźminek 28 46 14 4 10 56 38
8. Czarni Dobrzyca 28 38 10 8 10 37 55
9. Odolanovia Odolanów 28 37 9 10 9 44 49
10. Pogoń Trębaczów 28 35 11 2 15 59 52
11. Barycz Janków Przygodzki 28 33 10 3 15 59 53
12. LKS Czarnylas 28 32 10 2 16 52 70
13. LKS Jankowy 1968 28 21 7 0 21 36 86
14. Płomień Opatów 28 20 5 5 18 33 68
15. Olimpia Brzeziny 28 12 4 0 24 24 111

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 18 46 15 1 2 70 14
2. Piast Kobylin 18 42 13 3 2 51 10
3. Włókniarz 1925 Kalisz 18 35 11 2 5 63 27
4. Grom Golina 18 29 8 5 5 24 24
5. Marcinki Kępno 18 27 9 0 9 34 47
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 25 8 1 9 35 43
7. Ostrovia Ostrów Wlkp. 18 21 6 3 9 27 32
8. Calisia Kalisz 18 17 5 2 11 22 49
9. Victoria Ostrzeszów 18 12 3 3 12 16 44
10. Zębców Ostrów Wlkp. 18 5 1 2 15 14 66

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Włókniarz 1925 Kalisz 16 40 13 1 2 83 20
2. CKS Zbiersk 16 35 11 2 3 60 30
3. KS Stal Pleszew 16 33 11 0 5 60 22
4. Astra Krotoszyn 16 28 9 1 6 56 35
5. Raszkowianka Raszków 16 24 8 0 8 51 50
6. GKS Jaraczewo 16 18 6 0 10 32 55
7. Calisia Kalisz 16 15 5 0 11 33 77
8. Victoria Skarszew 16 15 5 0 11 29 81
9. KS Opatówek 16 6 2 0 14 19 53

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 14 34 10 4 0 46 8
2. Jarota Jarocin 14 26 8 2 4 41 21
3. Antonio Jarocin 14 24 6 6 2 40 13
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 23 6 5 3 24 19
5. GKS Jaraczewo 14 17 5 2 7 46 55
6. GKS Żerków 14 16 4 4 6 29 19
7. Grom Golina 14 14 3 5 6 42 23
8. Raszkowianka Raszków 14 0 0 0 14 13 123

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. LKS Gołuchów 10 23 7 2 1 58 20
2. Czarni Dobrzyca 10 20 6 2 2 48 26
3. GKS Jaraczewo 10 18 5 3 2 32 21
4. KS Stal Pleszew 10 15 4 3 3 47 29
5. Antonio Jarocin 10 8 2 2 6 17 36
6. WKS Witaszyce 10 0 0 0 10 4 74

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook