Poznaj zawodników Stali


Archiwum sezonu 2017-2018

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Piast Kobylin 5 13 4 1 0 13 4
2. Piast Czekanów 5 12 4 0 1 13 9
3. Astra Krotoszyn 5 11 3 2 0 11 5
4. Victoria Skarszew 5 10 3 1 1 15 10
5. KS Opatówek 3 9 3 0 0 8 1
6. Raszkowianka Raszków 5 8 2 2 1 8 5
7. Zefka Kobyla Góra 3 7 2 1 0 10 2
8. Olimpia Brzeziny 5 7 2 1 2 9 7
9. KS Stal Pleszew 4 6 2 0 2 6 4
10. Barycz Janków Przygodzki 5 6 2 0 3 6 9
11. Pogoń Trębaczów 5 4 1 1 3 3 8
12. Orzeł Mroczeń 5 3 1 0 4 10 10
13. Zieloni Kożminek 4 3 1 0 3 1 6
14. GKS Żerków 5 3 1 0 4 7 16
15. Korona-Pogoń Stawiszyn 5 3 1 0 4 3 16
16. Victoria Laski 5 1 0 1 4 6 17

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia 1912 Leszno 6 14 4 2 0 15 4
2. Krobianka Krobia 5 13 4 1 0 12 4
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12 4 0 2 13 16
4. Górnik Konin 5 10 3 1 1 17 9
5. Przemysław Poznań 4 9 3 0 1 26 4
6. KS Canarinhos Skórzewo 5 9 3 0 2 19 14
7. Jarota Jarocin 5 9 3 0 2 14 11
8. Mieszko Gniezno 6 9 3 0 3 14 13
9. KS Stal Pleszew 6 8 2 2 2 9 11
10. Błękitni Wronki 4 7 2 1 1 11 4
11. Warta Śrem 5 7 2 1 2 14 16
12. Unia Swarzędz 5 5 1 2 2 7 7
13. Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 5 1 2 3 8 17
14. Calisia 14 Kalisz 6 3 1 0 5 8 25
15. LKS Ślesin 6 3 1 0 5 7 24
16. Pogoń Łobżenica 6 0 0 0 6 9 24

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 7 21 7 0 0 20 3
2. Marcinki Kępno 7 14 4 2 1 12 7
3. MKS Kania Gostyń 7 12 4 0 3 19 11
4. Górnik Konin 7 9 3 0 4 18 17
5. SKP-MOS Słupca 7 8 2 2 3 9 13
6. KS Stal Pleszew 6 5 1 2 3 8 12
7. Olimpia Koło 6 4 1 1 4 8 13
8. Victoria Września 7 4 1 1 5 9 27

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Calisia 14 Kalisz 1 3 1 0 0 3 2
2. Akademia Piłk. Ostrzeszów 0 0 0 0 0 0 0
3. KS Stal Pleszew 0 0 0 0 0 0 0
4. LKS Gołuchów 0 0 0 0 0 0 0
5. Marcinki Kępno 0 0 0 0 0 0 0
6. KS Opatówek 1 0 0 0 1 2 3

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3 1 0 0 8 2
2. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3 1 0 0 4 2
3. KS Stal Pleszew 1 1 0 1 0 2 2
4. Victoria Ostrzeszów 1 1 0 1 0 2 2
5. Astra Krotoszyn 0 0 0 0 0 0 0
6. Calisia 14 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0 0 0
8. Marcinki Kępno 0 0 0 0 0 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0 0 0 1 2 4
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0 0 0 1 2 8

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. A. P. Reissa Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0 0 0 0 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0 0 0 0 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0 0 0 0 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0 0 0 0 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Antonio Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0 0 0 0 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0 0 0 0 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0 0 0 0 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 31.03.2019
godz. 12:00
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
S 07.04.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 14.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 17 42
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. Odolanovia Odolanów 17 33
5. KS Stal Pleszew 17 33
6. Raszkowianka Raszków 17 25
7. Tulisia Tuliszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. Astra Krotoszyn 16 21
10. MKS Tur 1921 Turek 17 20
11. GKS Sompolno 16 20
12. Wilki Wilczyn 16 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 16 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook