Poznaj zawodników Stali


juniorzy starsi - skład w sezonie 2019-2020
I Liga Wojewódzka

trener

Tobiasz Wojcieszak - trener

Tobiasz Wojcieszak
tel. 577 753 878
tobiasz.wojcieszak@wp.pl

skład drużyny

Jakub Jakubowski

Jakub Jakubowski - bramkarz
data urodzenia: 17.04.2003
waga: 78 kg
wzrost: 189 cm
info: Dominująca: Prawa noga

Jakub Górski

Jakub Górski - bramkarz
data urodzenia: 08.08.2003

Kacper Szczepaniak

Kacper Szczepaniak - bramkarz
data urodzenia: 14.09.2003

Szymon Kozłowski

Szymon Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 09.01.2002
waga: 29 kg
wzrost: 142 cm

Patryk Szulczyński

Patryk Szulczyński - obrońca
data urodzenia: 18.03.2002
waga: 34 kg
wzrost: 144 cm

Maciej Ostrowicz

Maciej Ostrowicz - obrońca
data urodzenia: 22.01.2003

Jan Matyjaszczyk

Jan Matyjaszczyk - obrońca
data urodzenia: 13.03.2003

Jonasz Regus

Jonasz Regus - obrońca

Alan Kurek

Alan Kurek - obrońca

Klaudiusz Niewiada

Klaudiusz Niewiada - pomocnik
data urodzenia: 28.01.2002

Jakub Zaradny

Jakub Zaradny - pomocnik
data urodzenia: 06.11.2003
waga: 49 kg
wzrost: 153 cm

Paweł Królik

Paweł Królik - pomocnik
data urodzenia: 08.05.2004

Patryk Dymowski

Patryk Dymowski - pomocnik
data urodzenia: 17.02.2004

Tobiasz Krowiacz

Tobiasz Krowiacz - pomocnik
data urodzenia: 09.06.2003

Szymon Rudziński

Szymon Rudziński - pomocnik
data urodzenia: 18.01.2001r.

Kacper  Mikołajczak

Kacper Mikołajczak - pomocnik

Stanisław Fabisz

Stanisław Fabisz - pomocnik

Jakub Kieliba

Jakub Kieliba - pomocnik

Adam Lesień

Adam Lesień - pomocnik

Kacper Adamski

Kacper Adamski - napastnik
data urodzenia: 16.01.2002
waga: 39 kg
wzrost: 158 cm

Simon Barański

Simon Barański - napastnik
data urodzenia: 03.10.2003

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 14 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. GKS Sompolno 14 19
8. Raszkowianka Raszków 13 18
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Polonus Kazimierz Biskupi 14 17
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 14 13
13. Tulisia Tuliszków 15 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. Zefka Kobyla Góra 13 7
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook