Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2009-2010

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Piast Kobylin 30 62 17 11 2 70 21
2. Płomyk Koźminiec 30 59 17 8 5 63 41
3. Stal Pleszew 30 55 16 7 7 70 42
4. Sokół Kleczew 30 53 14 11 5 58 30
5. Victoria Września 30 47 13 8 9 51 39
6. Korona Piaski 30 45 11 12 7 56 35
7. Dąbroczanka Pępowo 30 44 12 8 10 43 38
8. Olimpia Koło 30 42 10 12 8 40 32
9. SKP Słupca 30 41 11 8 11 45 42
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 39 10 9 11 40 46
11. Zryw Dąbie 30 37 9 10 11 48 47
12. Obra Kościan 30 37 10 7 13 44 55
13. LKS Gołuchów 30 30 6 12 12 37 41
14. Ardi Krobianka Krobia 30 28 7 7 16 34 57
15. LKS Czarnylas 30 25 6 7 17 27 63
16. ZKS Zagórów 30 6 1 3 26 26 123

b-klasa

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ogniwo Łąkociny 22 53 16 5 1 68 19
2. Żaki Taczanów 22 50 15 5 2 82 23
3. Raszkowianka Raszków 22 45 14 3 5 65 30
4. Prosna Chocz 21 42 13 3 5 41 37
5. Huragan Szczury 22 34 10 4 8 45 35
6. Lew Lewków Osiedle 22 27 8 3 11 38 61
7. Błękitni Biadki 22 25 7 4 11 49 43
8. LZS Rozdrażew 21 22 6 4 11 46 50
9. Sokół Chwaliszew 21 22 5 7 9 31 36
10. Stal II Pleszew 22 22 7 1 14 42 51
11. LZS Żychlin 22 21 7 0 15 42 61
12. Czarni II Fabianów 21 7 2 1 18 22 125

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Centra Ostrów Wlkp. 16 32 10 2 4 57 26
2. Stal Biadała Pleszew 16 31 9 4 3 40 18
3. Płomyk Koźminiec 16 31 9 4 3 40 22
4. Piast Kobylin 16 25 8 1 7 26 25
5. Calisia Kalisz 16 21 6 3 7 20 26
6. Prosna Kalisz 16 20 6 2 8 26 32
7. Victoria Ostrzeszów 16 15 5 0 11 19 36
8. Włókniarz Kalisz 16 15 4 3 9 14 41
9. TP Ostrovia 1909 16 14 3 5 8 14 30

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 14 40 13 1 0 122 4
2. Stal Domer Pleszew 14 35 11 2 1 82 13
3. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 28 9 1 4 108 18
4. TP Ostrovia 1909 14 27 9 0 5 71 31
5. CKS Zbiersk 14 15 5 0 9 33 64
6. CKS Zduny 14 9 3 0 11 21 97
7. Płomyk Koźminiec 14 9 3 0 11 24 105
8. Prosna Kalisz 14 3 1 0 13 11 140

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 14 37 12 1 1 70 15
2. KKS 1925 Kalisz 14 36 11 3 0 77 12
3. Stal E-Autokredyt Pleszew 14 22 7 1 6 39 27
4. KUKS Kaliszanin I Kalisz 14 19 5 4 5 35 30
5. KS Opatówek 14 13 3 4 7 14 32
6. Włókniarz Kalisz 14 12 3 3 8 14 55
7. KUKS Kaliszanin II Kalisz 14 10 2 4 8 9 46
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 8 2 2 10 6 47

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Astra Krotoszyn 14 38 12 2 0 94 16
2. Jarota Jarocin 14 37 12 1 1 80 16
3. Piast Kobylin 14 24 8 0 6 41 37
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 21 7 0 7 55 40
5. Stal Pleszew 14 21 7 0 7 48 36
6. Grom Golina 14 18 6 0 8 42 46
7. GZS Jaraczewo 14 7 2 1 11 27 79
8. Czarni Dobrzyca 14 0 0 0 14 8 125

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 20.04.2018
godz. 19:00
KS Stal Pleszew Jarota Jarocin
TS 21.04.2018
godz. 10:00
KS Stal Pleszew KS Opatówek
MS 21.04.2018
godz. 11:30
Akademia Tal. Krotoszyn KS Stal Pleszew
JM 22.04.2018
godz. 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
JS 22.04.2018
godz. 14:00
Unia Swarzędz KS Stal Pleszew
S 22.04.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Laski
O 27.04.2018
godz. 17:00
Pogoń I Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
JM 28.04.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Olimpia Koło

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 2
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Warta Śrem 5 : 1
MM Calisia 14 Kalisz I KS Stal Pleszew - : -
JM KS Stal Pleszew SKP-MOS Słupca 0 : 3
O Calisia 14 Kalisz KS Stal Pleszew 7 : 1
S KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów 2 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów :
Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny :
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn :
KS Stal Pleszew Victoria Laski :
Piast Kobylin KS Opatówek :
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów :
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew :
Orzeł Mroczeń GKS Żerków :

kolejka 22 - 29/30.04

Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn :
Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków :
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń :
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
KS Opatówek Zieloni Koźminek :
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra :

kolejka 23 - 03/04.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów :
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski :
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków :
KS Opatówek Victoria Skarszew :
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny :
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn :
Piast Kobylin GKS Żerków :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :

kolejka 24 - 06/07.05

Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra :
Pogoń Trębaczów Piast Kobylin :
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew :
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Zieloni Koźminek :
Astra Krotoszyn KS Opatówek :
Victoria Laski Orzeł Mroczeń :

kolejka 25 - 13/14.05

Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków :
Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski :
Piast Kobylin Piast Czekanów :

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 16 44
2. Piast Kobylin 16 35
3. Astra Krotoszyn 17 34
4. Orzeł Mroczeń 16 31
5. KS Stal Pleszew 19 30
6. Piast Czekanów 16 29
7. Zefka Kobyla Góra 15 27
8. Victoria Skarszew 15 22
9. Raszkowianka Raszków 16 21
10. Barycz Janków Przygodzki 16 20
11. Zieloni Koźminek 16 18
12. Pogoń Trębaczów 17 18
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 16 14
14. Olimpia Brzeziny 16 14
15. GKS Żerków 17 12
16. Victoria Laski 16 4

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 15 38
2. Polonia 1912 Leszno 15 36
3. Przemysław Poznań 14 31
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
5. Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 22
6. Krobianka Krobia 15 21
7. Błękitni Wronki 14 20
8. Mieszko Gniezno 15 20
9. KS Stal Pleszew 17 20
10. Unia Swarzędz 14 19
11. KS Canarinhos Skórzewo 14 17
12. Jarota Jarocin 16 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 18 42
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 17 40
3. MKS Kania Gostyń 17 35
4. Olimpia Koło 17 20
5. Górnik Konin 17 19
6. SKP-MOS Słupca 17 18
7. Victoria Września 17 14
8. KS Stal Pleszew 18 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 12 32
2. LKS Gołuchów 11 18
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 11 17
4. KS Stal Pleszew 11 15
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 10 30
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 10 15
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
6. Victoria Ostrzeszów 10 11
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 10 10
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. A. P. Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

orliki

1. Antonio Jarocin 8 24
2. Calisia 14 Kalisz 8 21
3. Jarota Jarocin 8 15
4. KS Stal Pleszew 9 13
5. LKS Gołuchów 8 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 8 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 7 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook