Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2009-2010

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Piast Kobylin 30 62 17 11 2 70 21
2. Płomyk Koźminiec 30 59 17 8 5 63 41
3. Stal Pleszew 30 55 16 7 7 70 42
4. Sokół Kleczew 30 53 14 11 5 58 30
5. Victoria Września 30 47 13 8 9 51 39
6. Korona Piaski 30 45 11 12 7 56 35
7. Dąbroczanka Pępowo 30 44 12 8 10 43 38
8. Olimpia Koło 30 42 10 12 8 40 32
9. SKP Słupca 30 41 11 8 11 45 42
10. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 39 10 9 11 40 46
11. Zryw Dąbie 30 37 9 10 11 48 47
12. Obra Kościan 30 37 10 7 13 44 55
13. LKS Gołuchów 30 30 6 12 12 37 41
14. Ardi Krobianka Krobia 30 28 7 7 16 34 57
15. LKS Czarnylas 30 25 6 7 17 27 63
16. ZKS Zagórów 30 6 1 3 26 26 123

b-klasa

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Ogniwo Łąkociny 22 53 16 5 1 68 19
2. Żaki Taczanów 22 50 15 5 2 82 23
3. Raszkowianka Raszków 22 45 14 3 5 65 30
4. Prosna Chocz 21 42 13 3 5 41 37
5. Huragan Szczury 22 34 10 4 8 45 35
6. Lew Lewków Osiedle 22 27 8 3 11 38 61
7. Błękitni Biadki 22 25 7 4 11 49 43
8. LZS Rozdrażew 21 22 6 4 11 46 50
9. Sokół Chwaliszew 21 22 5 7 9 31 36
10. Stal II Pleszew 22 22 7 1 14 42 51
11. LZS Żychlin 22 21 7 0 15 42 61
12. Czarni II Fabianów 21 7 2 1 18 22 125

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Centra Ostrów Wlkp. 16 32 10 2 4 57 26
2. Stal Biadała Pleszew 16 31 9 4 3 40 18
3. Płomyk Koźminiec 16 31 9 4 3 40 22
4. Piast Kobylin 16 25 8 1 7 26 25
5. Calisia Kalisz 16 21 6 3 7 20 26
6. Prosna Kalisz 16 20 6 2 8 26 32
7. Victoria Ostrzeszów 16 15 5 0 11 19 36
8. Włókniarz Kalisz 16 15 4 3 9 14 41
9. TP Ostrovia 1909 16 14 3 5 8 14 30

trampkarze młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 14 40 13 1 0 122 4
2. Stal Domer Pleszew 14 35 11 2 1 82 13
3. KUKS Kaliszanin Kalisz 14 28 9 1 4 108 18
4. TP Ostrovia 1909 14 27 9 0 5 71 31
5. CKS Zbiersk 14 15 5 0 9 33 64
6. CKS Zduny 14 9 3 0 11 21 97
7. Płomyk Koźminiec 14 9 3 0 11 24 105
8. Prosna Kalisz 14 3 1 0 13 11 140

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Jarota Jarocin 14 37 12 1 1 70 15
2. KKS 1925 Kalisz 14 36 11 3 0 77 12
3. Stal E-Autokredyt Pleszew 14 22 7 1 6 39 27
4. KUKS Kaliszanin I Kalisz 14 19 5 4 5 35 30
5. KS Opatówek 14 13 3 4 7 14 32
6. Włókniarz Kalisz 14 12 3 3 8 14 55
7. KUKS Kaliszanin II Kalisz 14 10 2 4 8 9 46
8. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 8 2 2 10 6 47

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Astra Krotoszyn 14 38 12 2 0 94 16
2. Jarota Jarocin 14 37 12 1 1 80 16
3. Piast Kobylin 14 24 8 0 6 41 37
4. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 14 21 7 0 7 55 40
5. Stal Pleszew 14 21 7 0 7 48 36
6. Grom Golina 14 18 6 0 8 42 46
7. GZS Jaraczewo 14 7 2 1 11 27 79
8. Czarni Dobrzyca 14 0 0 0 14 8 125

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook