Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Archiwum sezonu 2015-2016

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 75 23 6 0 82 11
2. KS Stal Pleszew 31 71 22 5 4 83 25
3. LKS Gołuchów 30 56 17 5 8 79 39
4. Pogoń Trębaczów 30 56 18 2 10 80 41
5. Odolanowia Odolanów 30 53 15 8 7 59 31
6. KS Opatówek 30 52 15 7 8 51 45
7. Zefka Kobyla Góra 30 51 16 3 11 54 40
8. Victoria Skarszew 29 41 12 5 12 52 44
9. Astra Krotoszyn 29 37 10 7 12 29 35
10. Raszkowianka Raszków 30 36 10 6 14 41 58
11. GKS Żerków 30 34 10 4 16 30 54
12. Barycz Janków Przygodzki 30 32 9 5 16 35 78
13. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 27 6 9 15 44 73
14. Piast Czekanów 29 21 6 3 20 39 75
15. Czarni Dobrzyca 30 21 5 6 19 28 84
16. Pelikan Grabów 29 8 1 5 23 23 76

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Sokół Szamocin 22 52 16 4 2 83 24
2. Włókniarz 1925 Kalisz 22 50 16 2 4 78 32
3. Lech II Poznań 22 46 15 1 6 97 24
4. Unia Swarzędz 22 35 10 5 7 38 35
5. Jarota Jarocin 22 35 11 2 9 44 50
6. KS Stal Spomasz Pleszew 22 34 10 4 8 48 44
7. Górnik Konin 22 32 9 5 8 37 43
8. Mieszko Gniezno 22 31 9 4 9 37 32
9. AP Reissa Poznań 22 29 8 5 9 45 55
10. Lider Swarzędz 22 16 5 1 16 37 95
11. Rawia Rawicz 22 12 3 3 16 28 71
12. Polonia 1912 Leszno 22 6 2 0 20 21 88
13. Noteć Czarnków 0 0 0 0 0 0 0
14. Polonia Piła 0 0 0 0 0 0 0

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Lech II Poznań 26 69 23 0 3 126 22
2. Warta I Poznań 26 52 17 1 8 81 31
3. Marcinki Kępno 26 41 13 2 11 55 48
4. Górnik Konin 14 36 12 0 2 73 12
5. Jarota Jarocin 26 30 10 0 16 47 106
6. Centra Ostrów Wlkp. 26 27 9 0 17 44 72
7. Olimpia Koło 26 22 7 1 18 22 68
8. KS Stal Pleszew 26 14 4 2 20 33 122

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 17 41 13 2 2 46 15
2. POGOŃ Nowe Skalmierzyce 17 39 12 3 2 44 19
3. KS Stal Pleszew 18 35 11 2 5 52 26
4. MARCINKI Kępno 18 26 8 2 8 51 44
5. ASTRA Krotoszyn 18 26 7 5 6 32 33
6. WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 18 24 7 3 8 55 59
7. ZIELONI Koźminek 18 20 6 2 10 41 54
8. AP Ostrzeszów 18 17 3 8 7 26 42
9. CENTRA Ostrów Wlkp. 18 16 4 4 10 29 45
10. KALISZANIN Kalisz 18 7 2 1 15 15 54

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 18 49 16 1 1 66 11
2. ASTRA Krotoszyn 18 43 14 1 3 66 22
3. CENTRA I Ostrów Wlkp. 18 36 12 0 6 53 31
4. ANTONIO I Jarocin 18 28 9 1 8 44 33
5. AP Reissa Jarocin 17 27 9 0 8 34 40
6. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 18 23 7 2 9 41 41
7. MARCINKI Kępno 18 15 4 3 11 30 44
8. AP Ostrzeszów 18 15 4 3 11 23 61
9. KALISZANIN Kalisz 17 12 3 3 11 26 62
10. KS Stal Pleszew 18 11 3 2 13 21 59

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. AP Reissa Jarocin 19 54 18 0 1 219 25
2. KS Stal Pleszew 20 40 13 1 6 116 66
3. ANTONIO II Jarocin 20 36 12 0 8 105 88
4. ANTONIO I Jarocin 20 27 9 0 11 106 73
5. ASTRA Krotoszyn 19 16 5 1 13 69 138
6. GOS B.O. Koźmin Wlkp. 20 3 1 0 19 22 247

Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook