Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Tabele ligowe w sezonie 2018-2019

seniorzy

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Victoria Ostrzeszów 7 21 7 0 0 30 10
2. Orzeł Mroczeń 7 17 5 2 0 17 5
3. KS Stal Pleszew 7 16 5 1 1 21 9
4. SKP Słupca 7 15 5 0 2 23 16
5. Odolanovia Odolanów 6 13 4 1 1 11 5
6. Astra Krotoszyn 7 12 4 0 3 12 13
7. Tulisia Tuliszków 7 12 4 0 3 14 16
8. Raszkowianka Raszków 6 10 3 1 2 13 11
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8 2 2 2 7 6
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6 2 0 4 9 14
11. Wilki Wilczyn 7 6 2 0 5 6 11
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6 2 0 4 10 18
13. Piast Czekanów 6 4 1 1 4 9 13
14. Piast Kobylin 6 3 1 0 5 5 12
15. GKS Sompolno 6 2 0 2 4 10 18
16. Zieloni Koźminek 7 0 0 0 7 4 24

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 7 13 4 1 2 14 12
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4 1 1 0 4 2
3. Stainer Polonia Leszno 1 3 1 0 0 5 1
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3 1 0 0 3 2
5. Górnik Konin 1 0 0 0 1 0 1
6. Jarota Jarocin 1 0 0 0 1 0 1
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0 0 0 1 2 4
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0 0 0 2 0 5

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Warta Poznań 6 18 6 0 0 44 3
2. LKS Gołuchów 6 13 4 1 1 18 15
3. Stainer Polonia Leszno 6 12 4 0 2 21 10
4. Olimpia Koło II 6 9 3 0 3 12 12
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7 2 1 3 12 15
6. Victoria Września 6 7 2 1 3 11 18
7. KS Stal Pleszew 7 2 0 2 5 8 33
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1 0 1 4 8 28

trampkarze starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 3 4 1 1 1 7 8
2. Kopernik Piotrów 1 3 1 0 0 3 1
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3 1 0 1 5 5
4. Piast Kobylin 1 1 0 1 0 4 4
5. CKS Zbiersk 1 1 0 1 0 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1 0 1 0 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0 0 0 0 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0 0 0 1 3 4

młodzicy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3 1 0 0 6 0
2. Astra Krotoszyn 0 0 0 0 0 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0 0 0 0 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0 0 0 1 0 6

młodzicy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal Pleszew 3 6 2 0 1 7 6
2. Antonio Jarocin 1 3 1 0 0 4 1
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0 0 0 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0 0 0 1 1 2
8. Astra Krotoszyn 1 0 0 0 1 1 4

orliki

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal I Pleszew 2 6 2 0 0 17 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0 0 0 0 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0 0 0 0 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0 0 0 0 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0 0 0 0 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0 0 0 1 5 6
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0 0 0 1 1 11

orliki B

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. KS Stal II Pleszew 1 3 1 0 0 8 3
2. Antonio Jarocin 0 0 0 0 0 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0 0 0 0 0 0
4. GKS Żerków 0 0 0 0 0 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0 0 0 0 0 0
6. Grom Golina 0 0 0 0 0 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0 0 0 1 3 8


seniorzy - terminarz rozgrywek
Wielkopolska Liga Międzyokręgowa - sezon 2018-2019

Najbliższe spotkania

data gospodarze goście
23.09.2018 godz. 15:00
8. kolejka ligowa
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
29.09.2018 godz. 16:00
9. kolejka ligowa
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew
07.10.2018 godz. 15:00
10. kolejka ligowa
KS Stal Pleszew Odolanovia Odolanów
13.10.2018 godz. 15:00
11. kolejka ligowa
MGKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew
21.10.2018 godz. 15:00
12. kolejka ligowa
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
11.08.2018 godz. 16:00 - 1. kolejka ligowa 3 : 1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew
15.08.2018 godz. 15:00 - 2. kolejka ligowa 4 : 0
KS Stal Pleszew SKP Słupca
19.08.2018 godz. 15:00 - 3. kolejka ligowa 3 : 1
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
26.08.2018 godz. 15:00 - 4. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów
01.09.2018 godz. 17:00 - 5. kolejka ligowa 2 : 5
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
09.09.2018 godz. 15:00 - 6. kolejka ligowa 2 : 0
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
16.09.2018 godz. 17:00 - 7. kolejka ligowa 2 : 2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew
23.09.2018 godz. 15:00 - 8. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
29.09.2018 godz. 16:00 - 9. kolejka ligowa :
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew
07.10.2018 godz. 15:00 - 10. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew Odolanovia Odolanów
13.10.2018 godz. 15:00 - 11. kolejka ligowa :
MGKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew
21.10.2018 godz. 15:00 - 12. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów
27.10.2018 godz. 15:00 - 13. kolejka ligowa :
Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew
04.11.2018 godz. 14:00 - 14. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi
11.11.2018 godz. 14:00 - 15. kolejka ligowa :
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew
18.11.2018 godz. 13:00 - 16. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
MS 23.09.2018
godz. 15:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
MS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
MM 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
JM 29.09.2018
godz. 13:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
S 29.09.2018
godz. 16:00
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 2 : 2
JM Olimpia Koło II KS Stal Pleszew 5 : 1
MM KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2 : 1
TS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 1 : 2
O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1 : 11
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3 : 8
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 7 13
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
3. Stainer Polonia Leszno 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. Olimpia Koło II 6 9
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7
6. Victoria Września 6 7
7. KS Stal Pleszew 7 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. KS Stal Pleszew 3 4
2. Kopernik Piotrów 1 3
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3
4. Piast Kobylin 1 1
5. CKS Zbiersk 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 3 6
2. Antonio Jarocin 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 2 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 1 3
2. Antonio Jarocin 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
4. GKS Żerków 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook