Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Seniorzy - skład w sezonie 2017-2018
IV Liga Wielkopolska Pd.

trener

Łukasz Bandosz - trener

Łukasz Bandosz
tel: 513 105 642
bibek25@wp.pl

skład drużyny

Łukasz Jańczak

Łukasz Jańczak - obrońca

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Patryk Maniak

Patryk Maniak - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 0
Emil Poczta

Emil Poczta - obrońca

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mikołaj Adamek

Mikołaj Adamek - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Kamil Kałużny

Kamil Kałużny - obrońca
data urodzenia: 21.02.2001
waga: 46 kg
wzrost: 165 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Maniak

Mateusz Maniak - obrońca
data urodzenia: 26.01.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Kozłowski

Michał Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 03.12.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Tomasz Kujawa

Tomasz Kujawa - obrońca
data urodzenia: 17.08.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Maniak

Mateusz Maniak - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Maciej Gierczyk

Maciej Gierczyk - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Adrian  Chojnacki

Adrian Chojnacki - pomocnik

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bartoszak

Łukasz Bartoszak - pomocnik
data urodzenia: 19.11.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Dawid Cierzniak

Dawid Cierzniak - pomocnik
data urodzenia: 05.05.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz Siuda

Mateusz Siuda - pomocnik
data urodzenia: 05.05.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Kłodziński

Jakub Kłodziński - pomocnik

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Siuda

Michał Siuda - pomocnik
data urodzenia: 29.08.1998

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Tomasz Zawada

Tomasz Zawada - pomocnik

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bandosz

Łukasz Bandosz - napastnik
data urodzenia: 19.03.1983
waga: 71 kg
wzrost: 173 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Kłodziński

Jakub Kłodziński - napastnik
data urodzenia: 15.01.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Bartosz Mazurek

Bartosz Mazurek - napastnik
data urodzenia: 28.04.1998

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Biadała

Jakub Biadała - napastnik

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 1

Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook