Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

juniorzy starsi - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
12.08.2017, godz. 13:00 Pogoń Łobżenica Mieszko Gniezno 1:2
13.08.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0:2
23.08.2017, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Górnik Konin 2:1
23.08.2017, godz. 17:00 KS Canarinhos Skórzewo Jarota Jarocin 2:4
30.08.2017, godz. 18:00 Polonia 1912 Leszno LKS Ślesin 4:0
06.09.2017, godz. 18:00 Unia Swarzędz Calisia 14 Kalisz 0:1
13.09.2017, godz. 17:30 Krobianka Krobia Przemysław Poznań :
18.10.2017, godz. 15:00 Warta Śrem Błękitni Wronki :

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
15.08.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Pogoń Łobżenica 5:3
15.08.2017, godz. 11:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 2:0
15.08.2017, godz. 17:00 Calisia 14 Kalisz Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2
15.08.2017, godz. 17:00 Błękitni Wronki Mieszko Gniezno 3:0
23.08.2017, godz. 17:00 Warta Śrem Unia Swarzędz 2:2
23.08.2017, godz. 18:00 Krobianka Krobia Polonia 1912 Leszno 0:0
27.09.2017, godz. 17:00 Górnik Konin KS Canarinhos Skórzewo :
18.11.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin Przemysław Poznań :

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
19.08.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Jarota Jarocin 3:1
19.08.2017, godz. 16:00 Pogoń Łobżenica Krobianka Krobia 2:6
19.08.2017, godz. 16:00 Przemysław Poznań Górnik Konin 2:3
20.08.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno LKS Ślesin 4:0
20.08.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Śrem 2:8
20.08.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 4:3
20.08.2017, godz. 17:00 KS Canarinhos Skórzewo Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5:6
20.09.2017, godz. 17:00 Unia Swarzędz Błękitni Wronki :

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
26.08.2017, godz. 10:00 Warta Śrem KS Stal Pleszew 2:0
26.08.2017, godz. 10:30 Calisia 14 Kalisz KS Canarinhos Skórzewo 2:5
26.08.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Polonia 1912 Leszno 1:1
26.08.2017, godz. 13:00 Jarota Jarocin Pogoń Łobżenica 3:1
27.08.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne 3:1
27.08.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Przemysław Poznań 0:5
27.08.2017, godz. 16:00 Krobianka Krobia Mieszko Gniezno 3:1
27.08.2017, godz. 17:00 Błękitni Wronki LKS Ślesin 6:1

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
30.08.2017, godz. 17:00 Pogoń Łobżenica Górnik Konin 1:6
02.09.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5:1
02.09.2017, godz. 12:00 KS Canarinhos Skórzewo Warta Śrem 5:1
03.09.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Krobianka Krobia 0:1
03.09.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Błękitni Wronki 1:1
03.09.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Przemysław Poznań 0:12
03.09.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Unia Swarzędz 1:1
03.09.2017, godz. 16:00 Mieszko Gniezno Jarota Jarocin 4:0

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Przemysław Poznań 1:7
09.09.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin LKS Ślesin 6:1
09.09.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Mieszko Gniezno 6:3
10.09.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne KS Stal Pleszew 2:2
10.09.2017, godz. 12:00 KS Canarinhos Skórzewo Unia Swarzędz 2:1
10.09.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Polonia 1912 Leszno 1:2
10.09.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Pogoń Łobżenica 2:1
10.09.2017, godz. 17:00 Błękitni Wronki Krobianka Krobia 1:2

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:0
16.09.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Unia Swarzędz 8:0
16.09.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Górnik Konin 0:2
16.09.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2:1
16.09.2017, godz. 12:00 KS Stal Pleszew Błękitni Wronki 1:3
16.09.2017, godz. 17:00 Krobianka Krobia Jarota Jarocin 4:0
17.09.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Warta Śrem :
17.09.2017, godz. 16:00 Pogoń Łobżenica Calisia 14 Kalisz :

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
23.09.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Pogoń Łobżenica :
23.09.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Krobianka Krobia :
23.09.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew KS Canarinhos Skórzewo 1:2
24.09.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Polonia 1912 Leszno :
24.09.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Przemysław Poznań :
24.09.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Mieszko Gniezno :
24.09.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. LKS Ślesin :
04.10.2017, godz. 16:00 Błękitni Wronki Jarota Jarocin :

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
30.09.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań KS Stal Pleszew :
30.09.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin Górnik Konin :
30.09.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Calisia 14 Kalisz :
30.09.2017, godz. 16:00 Pogoń Łobżenica Unia Swarzędz :
01.10.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Warta Śrem :
01.10.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Tarnovia Tarnowo Podgórne :
01.10.2017, godz. 16:00 Krobianka Krobia Centra 1946 Ostrów Wlkp. :
25.10.2017, godz. 15:00 KS Canarinhos Skórzewo Błękitni Wronki :

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
07.10.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo Przemysław Poznań :
07.10.2017, godz. 10:00 Warta Śrem LKS Ślesin :
08.10.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Mieszko Gniezno :
08.10.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Łobżenica :
08.10.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Krobianka Krobia :
08.10.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Polonia 1912 Leszno :
08.10.2017, godz. 15:00 Błękitni Wronki Górnik Konin :
11.10.2017, godz. 19:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Jarota Jarocin :

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
14.10.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Błękitni Wronki :
14.10.2017, godz. 10:00 Jarota Jarocin Calisia 14 Kalisz :
14.10.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Centra 1946 Ostrów Wlkp. :
14.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Łobżenica KS Stal Pleszew 1:3
14.10.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Unia Swarzędz :
15.10.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Tarnovia Tarnowo Podgórne :
15.10.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno KS Canarinhos Skórzewo :
15.10.2017, godz. 15:00 Krobianka Krobia Warta Śrem :

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
21.10.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Polonia 1912 Leszno :
21.10.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo Pogoń Łobżenica :
21.10.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Jarota Jarocin :
22.10.2017, godz. 09:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne LKS Ślesin :
22.10.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Krobianka Krobia :
22.10.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Górnik Konin :
22.10.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Mieszko Gniezno :
22.10.2017, godz. 15:00 Błękitni Wronki Centra 1946 Ostrów Wlkp. :

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
28.10.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin Unia Swarzędz :
28.10.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin KS Stal Pleszew :
28.10.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Błękitni Wronki :
28.10.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Warta Śrem :
28.10.2017, godz. 15:00 Pogoń Łobżenica Przemysław Poznań :
29.10.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno KS Canarinhos Skórzewo :
29.10.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Calisia 14 Kalisz :
29.10.2017, godz. 14:00 Krobianka Krobia Tarnovia Tarnowo Podgórne :

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
04.11.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo LKS Ślesin :
04.11.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Centra 1946 Ostrów Wlkp. :
04.11.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Mieszko Gniezno :
04.11.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Pogoń Łobżenica :
05.11.2017, godz. 09:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Jarota Jarocin :
05.11.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Górnik Konin :
05.11.2017, godz. 14:30 KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4:3
05.11.2017, godz. 15:00 Błękitni Wronki Calisia 14 Kalisz :

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
11.11.2017, godz. 10:00 Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0:1
11.11.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Tarnovia Tarnowo Podgórne :
11.11.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Przemysław Poznań :
11.11.2017, godz. 13:00 Pogoń Łobżenica Błękitni Wronki :
12.11.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Polonia 1912 Leszno :
12.11.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Warta Śrem :
12.11.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Unia Swarzędz :
12.11.2017, godz. 14:00 Krobianka Krobia KS Canarinhos Skórzewo :


Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook