Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

juniorzy starsi - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
12.08.2017, godz. 13:00 Pogoń Łobżenica Mieszko Gniezno 1:2
13.08.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0:2
23.08.2017, godz. 17:00 KS Canarinhos Skórzewo Jarota Jarocin 2:4
23.08.2017, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Górnik Konin 2:1
30.08.2017, godz. 18:00 Polonia 1912 Leszno LKS Ślesin 4:0
06.09.2017, godz. 18:00 Unia Swarzędz Calisia 14 Kalisz 0:1
13.09.2017, godz. 17:30 Krobianka Krobia Przemysław Poznań :
18.10.2017, godz. 15:00 Warta Śrem Błękitni Wronki :

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
15.08.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Pogoń Łobżenica 5:3
15.08.2017, godz. 11:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 2:0
15.08.2017, godz. 17:00 Calisia 14 Kalisz Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2
15.08.2017, godz. 17:00 Błękitni Wronki Mieszko Gniezno 3:0
23.08.2017, godz. 17:00 Warta Śrem Unia Swarzędz 2:2
23.08.2017, godz. 18:00 Krobianka Krobia Polonia 1912 Leszno 0:0
27.09.2017, godz. 17:00 Górnik Konin KS Canarinhos Skórzewo :
18.11.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin Przemysław Poznań :

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
19.08.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Jarota Jarocin 3:1
19.08.2017, godz. 16:00 Przemysław Poznań Górnik Konin 2:3
19.08.2017, godz. 16:00 Pogoń Łobżenica Krobianka Krobia 2:6
20.08.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Śrem 2:8
20.08.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno LKS Ślesin 4:0
20.08.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 4:3
20.08.2017, godz. 17:00 KS Canarinhos Skórzewo Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5:6
20.09.2017, godz. 17:00 Unia Swarzędz Błękitni Wronki :

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
26.08.2017, godz. 10:00 Warta Śrem KS Stal Pleszew 2:0
26.08.2017, godz. 10:30 Calisia 14 Kalisz KS Canarinhos Skórzewo 2:5
26.08.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Polonia 1912 Leszno 1:1
26.08.2017, godz. 13:00 Jarota Jarocin Pogoń Łobżenica 3:1
27.08.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne 3:1
27.08.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Przemysław Poznań 0:5
27.08.2017, godz. 16:00 Krobianka Krobia Mieszko Gniezno 3:1
27.08.2017, godz. 17:00 Błękitni Wronki LKS Ślesin 6:1

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
30.08.2017, godz. 17:00 Pogoń Łobżenica Górnik Konin 1:6
02.09.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5:1
02.09.2017, godz. 12:00 KS Canarinhos Skórzewo Warta Śrem 5:1
03.09.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Błękitni Wronki 1:1
03.09.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Krobianka Krobia 0:1
03.09.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Przemysław Poznań 0:12
03.09.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Unia Swarzędz 1:1
03.09.2017, godz. 16:00 Mieszko Gniezno Jarota Jarocin 4:0

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Przemysław Poznań 1:7
09.09.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin LKS Ślesin 6:1
09.09.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Mieszko Gniezno 6:3
10.09.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne KS Stal Pleszew 2:2
10.09.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Polonia 1912 Leszno 1:2
10.09.2017, godz. 12:00 KS Canarinhos Skórzewo Unia Swarzędz 2:1
10.09.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Pogoń Łobżenica 2:1
10.09.2017, godz. 17:00 Błękitni Wronki Krobianka Krobia 1:2

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:0
16.09.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Unia Swarzędz 8:0
16.09.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Górnik Konin 0:2
16.09.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2:1
16.09.2017, godz. 12:00 KS Stal Pleszew Błękitni Wronki 1:3
16.09.2017, godz. 17:00 Krobianka Krobia Jarota Jarocin 4:0
17.09.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Warta Śrem :
17.09.2017, godz. 16:00 Pogoń Łobżenica Calisia 14 Kalisz :

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
23.09.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Pogoń Łobżenica :
23.09.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Krobianka Krobia 4:0
23.09.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew KS Canarinhos Skórzewo 1:2
24.09.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Polonia 1912 Leszno 1:3
24.09.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Przemysław Poznań 0:4
24.09.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Mieszko Gniezno :
24.09.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. LKS Ślesin :
04.10.2017, godz. 16:00 Błękitni Wronki Jarota Jarocin 3:2

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
30.09.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań KS Stal Pleszew 10:0
30.09.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin Górnik Konin 0:4
30.09.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Calisia 14 Kalisz :
30.09.2017, godz. 16:00 Pogoń Łobżenica Unia Swarzędz :
01.10.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Warta Śrem 0:0
01.10.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2
01.10.2017, godz. 16:00 Krobianka Krobia Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1:0
25.10.2017, godz. 15:00 KS Canarinhos Skórzewo Błękitni Wronki 6:4

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
07.10.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo Przemysław Poznań 1:6
07.10.2017, godz. 10:00 Warta Śrem LKS Ślesin :
08.10.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Mieszko Gniezno 4:0
08.10.2017, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Łobżenica :
08.10.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Krobianka Krobia :
08.10.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Polonia 1912 Leszno 1:3
08.10.2017, godz. 15:00 Błękitni Wronki Górnik Konin 2:6
11.10.2017, godz. 19:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Jarota Jarocin 5:1

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
14.10.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Błękitni Wronki 1:0
14.10.2017, godz. 10:00 Jarota Jarocin Calisia 14 Kalisz :
14.10.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1:1
14.10.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Unia Swarzędz :
14.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Łobżenica KS Stal Pleszew 1:3
15.10.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno KS Canarinhos Skórzewo 5:1
15.10.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:3
15.10.2017, godz. 15:00 Krobianka Krobia Warta Śrem 1:1

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
21.10.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Polonia 1912 Leszno 0:5
21.10.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo Pogoń Łobżenica :
21.10.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Jarota Jarocin 2:3
22.10.2017, godz. 09:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne LKS Ślesin :
22.10.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Krobianka Krobia 4:1
22.10.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Górnik Konin :
22.10.2017, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Mieszko Gniezno 1:4
22.10.2017, godz. 15:00 Błękitni Wronki Centra 1946 Ostrów Wlkp. 4:1

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
28.10.2017, godz. 11:00 Jarota Jarocin Unia Swarzędz 1:1
28.10.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Błękitni Wronki 2:0
28.10.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin KS Stal Pleszew :
28.10.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Warta Śrem 4:1
28.10.2017, godz. 15:00 Pogoń Łobżenica Przemysław Poznań :
29.10.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno KS Canarinhos Skórzewo 3:0
29.10.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Calisia 14 Kalisz :
29.10.2017, godz. 14:00 Krobianka Krobia Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
04.11.2017, godz. 10:00 Przemysław Poznań Mieszko Gniezno 2:2
04.11.2017, godz. 10:00 KS Canarinhos Skórzewo LKS Ślesin :
04.11.2017, godz. 10:00 Warta Śrem Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1:5
04.11.2017, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Pogoń Łobżenica :
05.11.2017, godz. 09:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Jarota Jarocin 4:2
05.11.2017, godz. 10:00 Unia Swarzędz Górnik Konin 2:4
05.11.2017, godz. 14:30 KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4:3
05.11.2017, godz. 15:00 Błękitni Wronki Calisia 14 Kalisz :

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
11.11.2017, godz. 10:00 Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0:1
11.11.2017, godz. 11:00 LKS Ślesin Przemysław Poznań :
11.11.2017, godz. 11:00 Górnik Konin Tarnovia Tarnowo Podgórne 3:0
11.11.2017, godz. 13:00 Pogoń Łobżenica Błękitni Wronki :
12.11.2017, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Polonia 1912 Leszno 0:1
12.11.2017, godz. 12:00 Calisia 14 Kalisz Warta Śrem :
12.11.2017, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Unia Swarzędz 1:3
12.11.2017, godz. 14:00 Krobianka Krobia KS Canarinhos Skórzewo 1:1

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
23.03.2018, godz. 18:30 Błękitni Wronki Warta Śrem 0:2
24.03.2018, godz. 11:00 Górnik Konin KS Stal Pleszew 8:0
24.03.2018, godz. 12:00 Jarota Jarocin KS Canarinhos Skórzewo 3:0
24.03.2018, godz. 16:00 Przemysław Poznań Krobianka Krobia 2:0
25.03.2018, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:2

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
29.03.2018, godz. 10:00 Unia Swarzędz Warta Śrem 4:1
29.03.2018, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Krobianka Krobia 1:0
29.03.2018, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Błękitni Wronki 0:3
29.03.2018, godz. 16:00 KS Stal Pleszew Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2:5
29.03.2018, godz. 18:00 Przemysław Poznań Jarota Jarocin 4:0
31.05.2018, godz. 11:00 KS Canarinhos Skórzewo Górnik Konin :

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
07.04.2018, godz. 10:00 Warta Śrem Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:3
07.04.2018, godz. 11:00 Górnik Konin Przemysław Poznań 1:0
08.04.2018, godz. 12:00 Jarota Jarocin Polonia 1912 Leszno 2:2
08.04.2018, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Canarinhos Skórzewo 1:0
08.04.2018, godz. 16:00 Błękitni Wronki Unia Swarzędz 1:1

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
14.04.2018, godz. 10:30 Przemysław Poznań Centra 1946 Ostrów Wlkp. :
14.04.2018, godz. 16:00 KS Stal Pleszew Warta Śrem 5:1
15.04.2018, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Górnik Konin :
15.04.2018, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Unia Swarzędz :
15.04.2018, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Krobianka Krobia :

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
21.04.2018, godz. 12:00 Warta Śrem KS Canarinhos Skórzewo :
21.04.2018, godz. 15:30 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Polonia 1912 Leszno :
22.04.2018, godz. 12:00 Jarota Jarocin Mieszko Gniezno :
22.04.2018, godz. 15:00 Błękitni Wronki Tarnovia Tarnowo Podgórne :
27.05.2018, godz. 14:00 Unia Swarzędz KS Stal Pleszew :

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
29.04.2018, godz. 10:00 Unia Swarzędz KS Canarinhos Skórzewo :
29.04.2018, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:0
29.04.2018, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Górnik Konin :
29.04.2018, godz. 16:00 Krobianka Krobia Błękitni Wronki :
29.04.2018, godz. 18:00 Przemysław Poznań Warta Śrem :

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
01.05.2018, godz. 10:00 Warta Śrem Polonia 1912 Leszno :
01.05.2018, godz. 10:00 Unia Swarzędz Przemysław Poznań :
01.05.2018, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne KS Canarinhos Skórzewo :
01.05.2018, godz. 13:30 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Mieszko Gniezno :
02.05.2018, godz. 11:00 Jarota Jarocin Krobianka Krobia :
02.05.2018, godz. 17:00 Błękitni Wronki KS Stal Pleszew 4:1

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
05.05.2018, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Unia Swarzędz 1:0
05.05.2018, godz. 12:00 Jarota Jarocin Błękitni Wronki 1:1
05.05.2018, godz. 12:00 Przemysław Poznań Tarnovia Tarnowo Podgórne 11:0
05.05.2018, godz. 14:00 KS Canarinhos Skórzewo KS Stal Pleszew 3:6
05.05.2018, godz. 17:00 Krobianka Krobia Górnik Konin 1:3

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
12.05.2018, godz. 10:00 Warta Śrem Mieszko Gniezno :
12.05.2018, godz. 11:00 Górnik Konin Jarota Jarocin :
12.05.2018, godz. 13:00 KS Stal Pleszew Przemysław Poznań 2:6
13.05.2018, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Polonia 1912 Leszno :
13.05.2018, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Krobianka Krobia :
13.05.2018, godz. 17:00 Błękitni Wronki KS Canarinhos Skórzewo :

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
19.05.2018, godz. 10:30 Przemysław Poznań KS Canarinhos Skórzewo :
19.05.2018, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno KS Stal Pleszew 4:0
19.05.2018, godz. 11:00 Górnik Konin Błękitni Wronki :
20.05.2018, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Unia Swarzędz :
20.05.2018, godz. 12:00 Jarota Jarocin Centra 1946 Ostrów Wlkp. :

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
26.05.2018, godz. 10:00 Warta Śrem Krobianka Krobia :
26.05.2018, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Mieszko Gniezno :
26.05.2018, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Górnik Konin :
26.05.2018, godz. 14:00 KS Canarinhos Skórzewo Polonia 1912 Leszno :
26.05.2018, godz. 14:00 Błękitni Wronki Przemysław Poznań :

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
30.05.2018, godz. 17:30 Krobianka Krobia Unia Swarzędz :
31.05.2018, godz. 10:30 Jarota Jarocin Warta Śrem :
31.05.2018, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Przemysław Poznań :
31.05.2018, godz. 17:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Błękitni Wronki :
31.05.2018, godz. 17:00 Mieszko Gniezno KS Stal Pleszew :

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
02.06.2018, godz. 10:00 Warta Śrem Górnik Konin :
02.06.2018, godz. 14:00 KS Canarinhos Skórzewo Mieszko Gniezno :
03.06.2018, godz. 10:00 Unia Swarzędz Jarota Jarocin :
03.06.2018, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Krobianka Krobia :
03.06.2018, godz. 11:00 Błękitni Wronki Polonia 1912 Leszno :

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
10.06.2018, godz. 11:00 Mieszko Gniezno Przemysław Poznań :
10.06.2018, godz. 11:00 Górnik Konin Unia Swarzędz :
10.06.2018, godz. 12:00 Jarota Jarocin Tarnovia Tarnowo Podgórne :
10.06.2018, godz. 13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. Warta Śrem :
10.06.2018, godz. 17:00 Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 5:1

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
12.06.2018, godz. 18:00 KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 4:1
16.06.2018, godz. 11:00 Polonia 1912 Leszno Mieszko Gniezno :
16.06.2018, godz. 14:00 KS Canarinhos Skórzewo Krobianka Krobia :
17.06.2018, godz. 10:00 Unia Swarzędz Centra 1946 Ostrów Wlkp. :
17.06.2018, godz. 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne Górnik Konin :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook