Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

juniorzy młodsi - skład w sezonie 2017-2018
Kaliska Klasa Okręgowa

trener

Tobiasz Wojcieszak - trener

Tobiasz Wojcieszak
tel. 577 753 878
tobiasz.wojcieszak@wp.pl

skład drużyny

Jakub Jakubowski

Jakub Jakubowski - bramkarz
data urodzenia: 17.04.2003
waga: 78 kg
wzrost: 189 cm
info: Dominująca: Prawa noga

Mateusz Przybylski

Mateusz Przybylski - obrońca
data urodzenia: 21.09.2001
waga: 50 kg
wzrost: 159 cm

Kamil Kałużny

Kamil Kałużny - obrońca
data urodzenia: 21.02.2001
waga: 46 kg
wzrost: 165 cm

Adam Skorczyk

Adam Skorczyk - obrońca
data urodzenia: 15.11.2001

Kacper Banaszak

Kacper Banaszak - obrońca
data urodzenia: 25.02.2003

Szymon Kozłowski

Szymon Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 09.01.2002
waga: 29 kg
wzrost: 142 cm

Miłosz Wąsiewicz

Miłosz Wąsiewicz - obrońca
data urodzenia: 21.09.2001

Jeremi Wabiński

Jeremi Wabiński - pomocnik
data urodzenia: 19.08.2001
waga: 47 kg
wzrost: 159 cm

Eryk Wabiński

Eryk Wabiński - pomocnik
data urodzenia: 19.08.2001
waga: 39 kg
wzrost: 153 cm

Mikołaj Karbowski

Mikołaj Karbowski - pomocnik
data urodzenia: 14.07.2001
waga: 68 kg
wzrost: 181 cm
info: Dominująca: Lewa noga

Mikołaj  Klak

Mikołaj Klak - pomocnik
data urodzenia: 21.03.2001
waga: 50 kg
wzrost: 167 cm

Adam Lesień

Adam Lesień - pomocnik
data urodzenia: 29.11.2001
waga: 52 kg
wzrost: 161 cm

Filip Biadała

Filip Biadała - pomocnik
data urodzenia: 15.10.2002
waga: 39 kg
wzrost: 154 cm

Jeremiasz Łagodzki

Jeremiasz Łagodzki - pomocnik
data urodzenia: 30.10.2002
waga: 29 kg
wzrost: 138 cm

Daniel Stencel

Daniel Stencel - pomocnik
data urodzenia: 28.04.2002

Klaudiusz Niewiada

Klaudiusz Niewiada - pomocnik
data urodzenia: 28.01.2002

Szymon Wachowiak

Szymon Wachowiak - pomocnik
data urodzenia: 02.07.2001

Daniel Piasecki

Daniel Piasecki - pomocnik
data urodzenia: 04.07.2002

Oskar Słowiński

Oskar Słowiński - pomocnik
data urodzenia: 12.06.2002

Mikołaj Lewicz

Mikołaj Lewicz - napastnik
data urodzenia: 19.06.2001

Kacper Adamski

Kacper Adamski - napastnik
data urodzenia: 16.01.2002
waga: 39 kg
wzrost: 158 cm

Patryk Szulczyński

Patryk Szulczyński - napastnik
data urodzenia: 18.03.2002
waga: 34 kg
wzrost: 144 cm

Łukasz Lewera

Łukasz Lewera - napastnik
data urodzenia: 16.05.2002

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
MS 23.09.2018
godz. 15:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
MS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
MM 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
JM 29.09.2018
godz. 13:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
S 29.09.2018
godz. 16:00
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 2 : 2
JM Olimpia Koło II KS Stal Pleszew 5 : 1
MM KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2 : 1
TS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 1 : 2
O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1 : 11
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3 : 8
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 7 13
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
3. Stainer Polonia Leszno 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. Olimpia Koło II 6 9
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7
6. Victoria Września 6 7
7. KS Stal Pleszew 7 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. KS Stal Pleszew 3 4
2. Kopernik Piotrów 1 3
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3
4. Piast Kobylin 1 1
5. CKS Zbiersk 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 3 6
2. Antonio Jarocin 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 2 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 1 3
2. Antonio Jarocin 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
4. GKS Żerków 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook