Poznaj zawodników Stali


orliki - terminarz i wyniki ligowe
I Liga Wojewódzka - sezon 2018-2019

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
14.09.2018, godz. 00:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Calisia 14 Kalisz I :
14.09.2018, godz. 00:00 Raszkowianka Raszków LKS Gołuchów :
14.09.2018, godz. 00:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin GOS Koźmin Wlkp. :
14.09.2018, godz. 17:00 KS Stal I Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 6:5

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
21.09.2018, godz. 00:00 LKS Gołuchów Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :
21.09.2018, godz. 00:00 Włókniarz 1925 Kalisz Raszkowianka Raszków :
21.09.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz I GOS Koźmin Wlkp. :
21.09.2018, godz. 15:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1:11

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
28.09.2018, godz. 00:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin Włókniarz 1925 Kalisz :
28.09.2018, godz. 00:00 GOS Koźmin Wlkp. LKS Gołuchów :
28.09.2018, godz. 00:00 Raszkowianka Raszków Pogoń Nowe Skalmierzyce :
28.09.2018, godz. 17:00 KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I 10:5

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
05.10.2018, godz. 00:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :
05.10.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz I LKS Gołuchów :
05.10.2018, godz. 00:00 Włókniarz 1925 Kalisz GOS Koźmin Wlkp. :
05.10.2018, godz. 17:00 KS Stal I Pleszew Raszkowianka Raszków 15:3

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
12.10.2018, godz. 00:00 GOS Koźmin Wlkp. Pogoń Nowe Skalmierzyce :
12.10.2018, godz. 00:00 Raszkowianka Raszków Calisia 14 Kalisz I :
12.10.2018, godz. 00:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal I Pleszew 6:4
12.10.2018, godz. 00:00 LKS Gołuchów Włókniarz 1925 Kalisz :

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
19.10.2018, godz. 00:00 Raszkowianka Raszków Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :
19.10.2018, godz. 00:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce LKS Gołuchów :
19.10.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz I Włókniarz 1925 Kalisz :
19.10.2018, godz. 17:00 KS Stal I Pleszew GOS Koźmin Wlkp. 20:1

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
26.10.2018, godz. 00:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin Calisia 14 Kalisz I :
26.10.2018, godz. 00:00 GOS Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków :
26.10.2018, godz. 00:00 LKS Gołuchów KS Stal I Pleszew 2:10
26.10.2018, godz. 00:00 Włókniarz 1925 Kalisz Pogoń Nowe Skalmierzyce :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 28.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew GKS Sompolno
S 01.05.2019
godz. 17:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
S 05.05.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
S 12.05.2019
godz. 16:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 5
S KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1 : 1
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3 : 2
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 3 : 2
S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 20 55
2. SKP Słupca 20 51
3. Odolanovia Odolanów 20 42
4. Orzeł Mroczeń 19 38
5. KS Stal Pleszew 21 37
6. Piast Kobylin 20 28
7. Raszkowianka Raszków 21 28
8. Astra Krotoszyn 19 25
9. Wilki Wilczyn 20 24
10. MKS Tur 1921 Turek 21 24
11. GKS Sompolno 18 24
12. Tulisia Tuliszków 19 24
13. Polonus Kazimierz Biskupi 19 19
14. Piast Czekanów 19 16
15. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 19 12
16. Zieloni Koźminek 19 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook