Poznaj zawodników Stali


młodzicy młodsi - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Liga Okregowa - sezon 2018-2019

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
08.09.2018, godz. 00:00 Jarota Jarocin Włókniarz 1925 Kalisz :
08.09.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :
08.09.2018, godz. 10:00 KS Stal Pleszew Antonio Jarocin 1:4
08.09.2018, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Akademia Talentów Krotoszyn :

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
15.09.2018, godz. 00:00 Antonio Jarocin Calisia 14 Kalisz :
15.09.2018, godz. 00:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin Jarota Jarocin :
15.09.2018, godz. 11:00 Akademia Talentów Krotoszyn Włókniarz 1925 Kalisz :
15.09.2018, godz. 12:00 Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1:4

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
22.09.2018, godz. 00:00 Jarota Jarocin Antonio Jarocin :
22.09.2018, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2:1
22.09.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz Astra Krotoszyn :
22.09.2018, godz. 00:00 Włókniarz 1925 Kalisz Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
29.09.2018, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 0:7
29.09.2018, godz. 00:00 Antonio Jarocin Włókniarz 1925 Kalisz :
29.09.2018, godz. 12:00 Akademia Talentów Krotoszyn Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :
29.09.2018, godz. 12:00 Astra Krotoszyn Jarota Jarocin :

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
06.10.2018, godz. 00:00 Włókniarz 1925 Kalisz Astra Krotoszyn :
06.10.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz Akademia Talentów Krotoszyn :
06.10.2018, godz. 00:00 Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 1:3
06.10.2018, godz. 00:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin Antonio Jarocin :

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
13.10.2018, godz. 00:00 Calisia 14 Kalisz Jarota Jarocin :
13.10.2018, godz. 00:00 KS Stal Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 5:3
13.10.2018, godz. 10:00 Akademia Talentów Krotoszyn Antonio Jarocin :
13.10.2018, godz. 12:00 Astra Krotoszyn Akademia Piłkarska Reissa Jarocin :

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
20.10.2018, godz. 00:00 Jarota Jarocin Akademia Talentów Krotoszyn :
20.10.2018, godz. 00:00 Włókniarz 1925 Kalisz Calisia 14 Kalisz :
20.10.2018, godz. 00:00 Antonio Jarocin Astra Krotoszyn :
28.10.2018, godz. 11:00 Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6:2


Najbliższe mecze naszych drużyn

SB 24.08.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Las Kuczków
JS 24.08.2019
godz. 0:00
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
S 25.08.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
SB 31.08.2019
godz. 0:00
KS Kamień KS Stal II Pleszew
S 01.09.2019
godz. 17:00
GKS Sompolno KS Stal Pleszew
S 07.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał
SB 07.09.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Korona Chełmce
JS 07.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew - : -
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4 : 1
JS KS Stal Pleszew Górnik Konin - : -
S KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3 : 1
S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo :
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno :
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń :
SKP Słupca Odolanovia Odolanów :
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał :
Piast Czekanów Piast Kobylin :
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek :
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn :

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn :
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków :
GKS Sompolno KS Stal Pleszew :

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał :
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów :
SKP Słupca GKS Sompolno :
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra :
Piast Czekanów Victovia Witkowo :

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 2 6
2. Odolanovia Odolanów 2 6
3. Orzeł Mroczeń 2 4
4. Piast Kobylin 2 4
5. SKP Słupca 2 4
6. Polonus Kazimierz Biskupi 2 4
7. Astra Krotoszyn 2 4
8. KS Stal Pleszew 2 3
9. GKS Sompolno 2 3
10. MKS Tur 1921 Turek 2 3
11. Zefka Kobyla Góra 2 1
12. Zjednoczeni Rychwał 2 1
13. Piast Czekanów 2 1
14. Tulisia Tuliszków 2 0
15. Victovia Witkowo 2 0
16. Raszkowianka Raszków 2 0

b-klasa

1. Błękitni Sparta Kotlin 0 0
2. KS Kamień 0 0
3. KS Stal II Pleszew 0 0
4. Korona Chełmce 0 0
5. Las Kuczków 0 0
6. Liskowiak Lisków 0 0
7. Pelikan Nowy Karolew 0 0
8. Piast II Grodziec 0 0
9. RKS Radliczyce 0 0
10. Sparta Russów 0 0
11. Victoria II Skarszew 0 0

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 0 0
2. KKS 1925 Kalisz 0 0
3. KS Stal Pleszew 0 0
4. MKS Kania Gostyń 0 0
5. Marcinki Kępno 0 0
6. Obra 1912 Kościan 0 0
7. Odolanovia Odolanów 0 0
8. Polonia Środa Wlkp. 0 0
9. Przemysław Poznań 0 0
10. Stainer Polonia Leszno 0 0
11. UKS Śrem 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook