Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Seniorzy - skład w sezonie 2018-2019
Wielkopolska Liga Międzyokręgowa

trener

Łukasz Bandosz - trener

Łukasz Bandosz
tel: 513 105 642
bibek25@wp.pl

skład drużyny

Łukasz Jańczak

Łukasz Jańczak - obrońca
data urodzenia: 25.09.1989r.

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Patryk Maniak

Patryk Maniak - obrońca
data urodzenia: 04.04.1994r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mikołaj Adamek

Mikołaj Adamek - obrońca
data urodzenia: 25.11.1997r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Kozłowski

Michał Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 03.12.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Maciej Gierczyk

Maciej Gierczyk - obrońca
data urodzenia: 12.06.1996r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Tomasz  Kapałka

Tomasz Kapałka - obrońca
data urodzenia: 07.05.1991r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Dawid Majchrzak

Dawid Majchrzak - obrońca
data urodzenia: 29.07.2000r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Adrian  Chojnacki

Adrian Chojnacki - pomocnik
data urodzenia: 03.01.1996r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Emil Poczta

Emil Poczta - pomocnik
data urodzenia: 31.07.1995r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bartoszak

Łukasz Bartoszak - pomocnik
data urodzenia: 19.11.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Siuda

Michał Siuda - pomocnik
data urodzenia: 29.08.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 1
Tomasz Zawada

Tomasz Zawada - pomocnik
data urodzenia: 25.12.1986r.

  • bramki: 4
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Adam  Wojciechowski

Adam Wojciechowski - pomocnik
data urodzenia: 24.12.1995r.

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Raczyk

Mateusz Raczyk - pomocnik
data urodzenia: 07.01.1993r.

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Bartosz  Cierniewski

Bartosz Cierniewski - pomocnik
data urodzenia: 06.02.1996r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Miłosz Białas

Miłosz Białas - pomocnik
data urodzenia: 25.09.1996r.

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jacek  Pacyński

Jacek Pacyński - pomocnik
data urodzenia: 10.08.1981r.

  • bramki: 19
  • żółte kartki: 4
  • czerwone kartki: 0
Krzysztof  Matuszak

Krzysztof Matuszak - pomocnik
data urodzenia: 16.10.1981r.

  • bramki: 3
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Błażej Ciesielski

Błażej Ciesielski - pomocnik
data urodzenia: 28.08.1989r.

  • bramki: 8
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bandosz

Łukasz Bandosz - napastnik
data urodzenia: 19.03.1983
waga: 71 kg
wzrost: 173 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Biadała

Jakub Biadała - napastnik

  • bramki: 3
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 16 39
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. KS Stal Pleszew 16 33
5. Odolanovia Odolanów 16 30
6. Tulisia Tuliszków 16 22
7. Raszkowianka Raszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. MKS Tur 1921 Turek 16 20
10. GKS Sompolno 16 20
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
13. Astra Krotoszyn 15 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook