Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Tabela ligowa w sezonie 2017-2018

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia 1912 Leszno 17 42 13 3 1 43 11
2. Górnik Konin 16 41 13 2 1 57 16
3. Przemysław Poznań 16 37 12 1 3 80 15
4. KS Stal Pleszew 24 29 9 2 13 43 74
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26 8 2 6 35 33
6. Błękitni Wronki 16 24 7 3 6 36 28
7. Krobianka Krobia 17 24 7 3 7 29 27
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22 6 4 7 24 41
9. Mieszko Gniezno 15 20 6 2 7 25 28
10. Unia Swarzędz 15 19 5 4 6 27 28
11. Jarota Jarocin 18 18 5 3 10 30 46
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17 5 2 8 33 44
13. Warta Śrem 14 12 3 3 8 23 41
14. Calisia 14 Kalisz 6 3 1 0 5 8 25
15. LKS Ślesin 7 3 1 0 6 7 26
16. Pogoń Łobżenica 7 0 0 0 7 10 27


juniorzy starsi - terminarz rozgrywek
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
23.08.2017 godz. 17:00 - 1. kolejka ligowa 2 : 1
KS Stal Pleszew Górnik Konin
15.08.2017 godz. 11:00 - 2. kolejka ligowa 2 : 0
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
20.08.2017 godz. 15:00 - 3. kolejka ligowa 4 : 3
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
26.08.2017 godz. 10:00 - 4. kolejka ligowa 2 : 0
Warta Śrem KS Stal Pleszew
03.09.2017 godz. 15:00 - 5. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Unia Swarzędz
10.09.2017 godz. 11:00 - 6. kolejka ligowa 2 : 2
Tarnovia Tarnowo Podgórne KS Stal Pleszew
16.09.2017 godz. 12:00 - 7. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Błękitni Wronki
23.09.2017 godz. 15:00 - 8. kolejka ligowa 1 : 2
KS Stal Pleszew KS Canarinhos Skórzewo
30.09.2017 godz. 10:00 - 9. kolejka ligowa 10 : 0
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
08.10.2017 godz. 15:00 - 10. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Polonia 1912 Leszno
14.10.2017 godz. 11:00 - 11. kolejka ligowa 1 : 3
Pogoń Łobżenica KS Stal Pleszew
22.10.2017 godz. 15:00 - 12. kolejka ligowa 1 : 4
KS Stal Pleszew Mieszko Gniezno
28.10.2017 godz. 11:00 - 13. kolejka ligowa :
LKS Ślesin KS Stal Pleszew
05.11.2017 godz. 14:30 - 14. kolejka ligowa 4 : 3
KS Stal Pleszew Krobianka Krobia
11.11.2017 godz. 10:00 - 15. kolejka ligowa 0 : 1
Jarota Jarocin KS Stal Pleszew
24.03.2018 godz. 11:00 - 16. kolejka ligowa 8 : 0
Górnik Konin KS Stal Pleszew
29.03.2018 godz. 16:00 - 17. kolejka ligowa 2 : 5
KS Stal Pleszew Centra 1946 Ostrów Wlkp.
14.04.2018 godz. 16:00 - 19. kolejka ligowa 5 : 1
KS Stal Pleszew Warta Śrem
27.05.2018 godz. 14:00 - 20. kolejka ligowa :
Unia Swarzędz KS Stal Pleszew
29.04.2018 godz. 11:00 - 21. kolejka ligowa 1 : 0
KS Stal Pleszew Tarnovia Tarnowo Podgórne
02.05.2018 godz. 17:00 - 22. kolejka ligowa 4 : 1
Błękitni Wronki KS Stal Pleszew
05.05.2018 godz. 14:00 - 23. kolejka ligowa 3 : 6
KS Canarinhos Skórzewo KS Stal Pleszew
12.05.2018 godz. 13:00 - 24. kolejka ligowa 2 : 6
KS Stal Pleszew Przemysław Poznań
19.05.2018 godz. 11:00 - 25. kolejka ligowa 4 : 0
Polonia 1912 Leszno KS Stal Pleszew
31.05.2018 godz. 17:00 - 27. kolejka ligowa :
Mieszko Gniezno KS Stal Pleszew
10.06.2018 godz. 17:00 - 29. kolejka ligowa 5 : 1
Krobianka Krobia KS Stal Pleszew
12.06.2018 godz. 18:00 - 30. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew Jarota Jarocin

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook